Paradise Island Park & Beach Resort

Fantasztikus

8,1

7,6
7,6
Dohyun K. Üzleti utazók South Korea, 2016. május 18.
No swiming pool
4,3
This resort needs to consider a indoor swiming pool. The sun is too strong so that it can cause damage to skin. Some people like me to look for a swiming pool.
Maria T. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. május 15.
Uncourteous employees
4,7
Most of the employees especially the young ones are not couteous. These employees are expected to greet visitors once they meet somewherelse. As if they dont see somebody. They should be taught of this kind of costumer service( i know this because i am also an employer and i demand my employees to be couteous to anybody regardless of the status of the costumer). An eye opener for your HR.
Nyra A. Egyéni utazók Philippines, 2016. május 15.
Paradise Island Park
Staff are very courteous and accomodating.
Armando M. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. május 9.
Wonderful
Very clean and hospitable employee, so nice..
Rodney N. Egyéni utazók Philippines, 2016. május 8.
nice
good
Jose E. Egyéni utazók United States of America, 2016. május 7.
Great stay
Enjoyed the food serve in the restaurant. Love different choices with Durian!
Cristine T. Család idősebb gyerekekkel Thailand, 2016. május 1.
fantastic stay
Everything was great except the Internet.kindly work on your terrible WiFi.
Michelle C. Család fiatal gyerekekkel Saudi Arabia, 2016. április 28.
worth it!
friendly staff,comfy and clean rooms.
Ruel B. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2016. április 18.
Friendly Staff, cleanliness of everything
Friendly Staff, cleanliness of everything
Les S. Család fiatal gyerekekkel Australia, 2016. április 7.
great resort for families
awesome for young families clean single huts great staff
Paradise Island Park & Beach Resort Davao CityParadise Island Park & Beach Resort Davao City - BejáratParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Szórakozási lehetőségekParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Szórakozási lehetőségekParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Szórakozási lehetőségekParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Szórakozási lehetőségekParadise Island Park & Beach Resort Davao City - ÜzletekParadise Island Park & Beach Resort Davao City - SpaParadise Island Park & Beach Resort Davao City - A környékParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Szórakozási lehetőségekParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Szórakozási lehetőségekParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Szórakozási lehetőségekParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Szórakozási lehetőségekParadise Island Park & Beach Resort Davao City - A szálloda belülrőlParadise Island Park & Beach Resort Davao City - A szálloda belülrőlParadise Island Park & Beach Resort Davao City - A szálloda belülrőlParadise Island Park & Beach Resort Davao City - A szálloda belülrőlParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Erkély/TeraszParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Erkély/TeraszParadise Island Park & Beach Resort Davao City - FürdőszobaParadise Island Park & Beach Resort Davao City - A szálloda kívülrőlParadise Island Park & Beach Resort Davao City - VendégszobaParadise Island Park & Beach Resort Davao City - VendégszobaParadise Island Park & Beach Resort Davao City - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.