Park Hill Hotel Mactan

Matumbo Road Pusok, Lapu-Lapu City, Mactan Sziget, Mactan Island, Fülöp-szigetek 6015 (Térkép)

Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - A környék Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - A környék Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - A szálloda kívülről Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - A szálloda kívülről Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - A szálloda kívülről Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - Recepció Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - Előcsarnok Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - Vendégszoba Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - Vendégszoba Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - Vendégszoba Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - Vendégszoba Park Hill Hotel Mactan Mactan Island - Vendégszoba
Kerület: Mactan Sziget Szobák száma: 24

7,0

7,6
7,9
6,8
6,6
5,8
Douglas E. Párban utazók United States of America, 2016. február 5.
Simple

Simple clean nice bathroom
Superlative perfect for a layover
Hug M. Párban utazók Switzerland, 2015. december 26.
2 Star hotel

Price, close to the airport, bed
Good for one overnight stay after a long jurney
Elaine D. Egyéni utazók Philippines, 2015. december 24.
Very good transient hotel

location, staff, comfort
9,7
i stayed here to stay overnight for my early flight the next day. really fast check-in even if i arrived past midnight. they even hailed a cab for going to the airport.
Dylanna B. Egyéni utazók Philippines, 2015. november 22.
pleasant 8 hour stay

Location, language, staff
I like how quick on their feet the staff was to help me find a taxi. I stayed for a brief period just to wait overnight for my 6am flight. Location is great. It's super close to the airport.
Richard S. Párban utazók Philippines, 2015. november 21.
More like a motel. No soap. Dirty.
Not good. Toilet flash is broken. No toiletries.
Meneleo M. Párban utazók United States of America, 2015. november 8.
close to airport

clean room, clean hotel, close to airport
Not close to night life and no lights on the streets when walking to get drinks and food. No access to pedestrian for walking safe. Small road which shares with transportation.
Chien C. Egyéni utazók United States of America, 2015. október 23.
Great location for a short stay close to the airpo

Location, quiet, walk to airport
Angelo B. Párban utazók Philippines, 2015. október 15.

Cathy C. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. szeptember 30.
it has wifi clean beds air cond. my favorite h

1price, 2 location. 3nice staff
just as expected. no surprises no problems slept good
Lauren V. Párban utazók United Kingdom, 2015. szeptember 21.
Convinient

Conviniance , location , price
We chose to stay here as it was very close to the airport. We only had an over night stay to catch a flight next morning. Room basic, double bed , TV and shower. Good value for money.

Park Hill Hotel Mactan Mactan IslandPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - A környékPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - A környékPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - A szálloda kívülrőlPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - A szálloda kívülrőlPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - A szálloda kívülrőlPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - RecepcióPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - ElőcsarnokPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - VendégszobaPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - VendégszobaPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - VendégszobaPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - VendégszobaPark Hill Hotel Mactan Mactan Island - Vendégszoba