Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz

7,4
8,1
7,5
6,9
Arpad V. Üzleti utazók Hungary, 2014. március 12.
Központi elhelyezkedés, közel minden látnivalóhoz

Elhelyezkedés, minőség, ár
9,7
Minden rendben volt, csak ajánlani tudom! A hotel az Alexanderplatz közepén helyezkedik el. A szállodából kilépve minden könnyen elérhető, tömegközlekedés, éttermek, látnivalók.
Rozsa R. Párban utazók Hungary, 2013. november 18.
Gyönyörű kilátás, kis szoba, hangos klíma

Kilátás, recepció, város központ
A kilátás nagyon szép és a lift sebessége elképesztő. De az ágy felett elhelyezkedő klíma túl hangos, az első éjszaka szinte semmit nem aludtunk. A második éjszaka már tökéletes is lett volna, ha nem érkezik egy téves telefonos éberesztés a recepcióról reggel hat órakor. De egyebként a ki- és bejelentkezés nagyon gyors volt. A szoba meglehetősen kicsi, nyitott fürdőszobával.
Reka N. Párban utazók Hungary, 2012. április 19.
Igényes szállás a központban

Jól megközelíthető a szálloda, kedves a személyzet, tiszta volt a szoba
Érkezéskor a portán nagyon segítőkészek és kedvesek voltak, minden szükséges információt elmondtak nekünk. A szoba tiszta volt és kényelmes, de nem túl nagy.
Wai K. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. május 18.
None
None
Anders B. Párban utazók Norway, 2016. május 17.
It was good
First person we talked to were the receptionist, which where very rude and not service minded at all. Other then that, great hotel and super location
Ali T. Párban utazók Bahrain, 2016. május 9.
2 days stay
3,7
Old hotel with weak renovation in a good location.
Nga-Yan L. Párban utazók Netherlands, 2016. május 6.
Great!
Great location. Good connection with public transport.
Tuomas K. Párban utazók Finland, 2016. április 2.
Great location and friendly staff
WLAN shoul be complimentary for all, instead of 9,9€/day for 5mbit shared connection.
Kevin L. Párban utazók France, 2016. április 1.
Good, but a bit disappointed.
3,7
Pros: * Good location, nice room, friendly reception staff. Cons: * Really small pillows, no extra pillows or extra blankets * Paying wifi, seriously? And pretty expensive! * Sink was clogged up. Asked the staff to take care of it. When we came back to the room after a day, visibly someone had came to try something, but it was not fixed. It was just left as it was, full of water and worse than before, with no explanation at all. Had to ask again the next morning to the reception, and wait another day to get it fixed.
Pang W. Párban utazók Malaysia, 2016. április 1.
metro, city view and shopping.
Nearby metro station, great city view and nearby attraction.
1-3 a 3 értékelésből
Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz BerlinPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - KilátásPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ElőcsarnokPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - VendégszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - VendégszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - VendégszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - VendégszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - VendégszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - VendégszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - VendégszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - VendégszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - VendégszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - FürdőszobaPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - Pub/LoungePark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - Szórakozási lehetőségekPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - Szórakozási lehetőségekPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - Pub/LoungePark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - Szórakozási lehetőségekPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - TárgyalóPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - TárgyalóPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - BálteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - TárgyalóPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - ÉtteremPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - TárgyalóPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - TárgyalóPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - TárgyalóPark Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz Berlin - Erkély/Terasz

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.