Patong Resort Hotel

208 Raj-uthit 200 Pee Road, Patong, Phuket, Thaiföld (Térkép)

Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Étterem Patong Resort Hotel Phuket - Étterem Patong Resort Hotel Phuket - Étterem Patong Resort Hotel Phuket - Étterem Patong Resort Hotel Phuket - Kávézó Patong Resort Hotel Phuket - Étterem Patong Resort Hotel Phuket - Étterem Patong Resort Hotel Phuket - Étterem Patong Resort Hotel Phuket - Étterem
Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - Vendégszoba Patong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülről Patong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülről Patong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülről Patong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülről Patong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülről Patong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülről Patong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülről Patong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülről
Kerület: Patong Szobák száma: 325

7,6
7,4
Attila C. Párban utazó Hungary, 2015. július 26.
Kellemes hotel bent a kozpontban csendes helyen

Szoba meret,arwrtwk arany,elhelyezkedes
9,7
Nagyon kwnyelmes hotel nagyon jobhelyen megis csendes kornyezetben kozvetlen kapcsolat a bangla rodra
Attila C. Párban utazó Hungary, 2015. július 24.
Szepen karbantartot hotel szep medencevel

Elhelyezkedes,keetben medence,jo arertek
9,7
Nagyon jo helyen levo szepen karbantarrott hotel ,szep kertel es medencevel
Gabor N. Párban utazó Hungary, 2015. március 25.
Rendszeres visszatérők vagyunk Phuketre

Szálloda központi fekvése,közel a parthoz, udvarias,kedves személyzet,jók a belső medencék.
Már masodszor vagyunk ebben a szállodában,konkrétan ide akartunk foglalni. Nem volt dràga a szoba.Kedves barátságos személyzet. Illetve a reggeli , nagy felhozatal ellenére azért szegényes volt. Ettől függetlenül ha. tehetjük ,jövőre is idejövünk. Ajánljuk másoknak is.
Abdulla M. Párban utazó Bahrain, 2015. július 30.
lively trip

freindly, clean and helpful staff
It was lovely and nice location with lovely staff and very clean room and hotel every you stay
Ailbhe M. Csoportos utazó Ireland, 2015. július 30.
Had an ok stay

Nice room, good breakfast.
You need to pay for wifi!!! Fireworks every hour till 2am, could not sleep!!! Room nice. Does not cater for a triple room without someone in camp bed. Breakfastivy but lunch bland and processed.
Malar V. Párban utazó Malaysia, 2015. július 28.
Best location for those love beach and night life.

location
4,7
Very good
John H. Egyéni utazó Australia, 2015. július 25.
great stay

very Clean good price friendly staff
Very relaxing really enjoyed the comfort of my room
Kim F. Párban utazó Malaysia, 2015. július 20.
clean and convenient and quiet

location, comfort and price
very relaxing
Shahan P. Párban utazó Pakistan, 2015. július 19.
Nice location

Location, staff
Daryl T. Párban utazó Australia, 2015. július 13.
Good Hotel in the heart of everything.

Location, friendliness of staff & the swimming pool.
A very relaxed lifestyle accompanied by warm friendly staff made our stay comfortable.

Patong Resort Hotel PhuketPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - ÉtteremPatong Resort Hotel Phuket - ÉtteremPatong Resort Hotel Phuket - ÉtteremPatong Resort Hotel Phuket - ÉtteremPatong Resort Hotel Phuket - KávézóPatong Resort Hotel Phuket - ÉtteremPatong Resort Hotel Phuket - ÉtteremPatong Resort Hotel Phuket - ÉtteremPatong Resort Hotel Phuket - ÉtteremPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - VendégszobaPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlPatong Resort Hotel Phuket - TárgyalóPatong Resort Hotel Phuket - TárgyalóPatong Resort Hotel Phuket - TárgyalóPatong Resort Hotel Phuket - TárgyalóPatong Resort Hotel Phuket - BejáratPatong Resort Hotel Phuket - ElőcsarnokPatong Resort Hotel Phuket - ElőcsarnokPatong Resort Hotel Phuket - ElőcsarnokPatong Resort Hotel Phuket - Business CenterPatong Resort Hotel Phuket - BejáratPatong Resort Hotel Phuket - A szálloda belülről