Rayaburi Hotel Patong

8,6
8,0
7,8
6,9
Gyorgy K. Párban utazók Hungary, 2013. március 19.
Kitünő helyen nagyon rossz kiszolgálással

Azt nem tudom!!!!!
Zsolt H. Párban utazók Hungary, 2013. január 21.
Gyönyörű szálloda, barátságos személyzet.

Nagyon közel van a strandhoz, gyönyörű környezetben. A szobák tiszták, a reggeli bőséges.
Bűbájos hotel Patong beach szívében. Rendkívül tiszták a szobák, minden nap takarítottak. Ásványvizet nem adnak a szobában, de mellette van több üzlet ahol nagyon olcsón lehet vízhez jutni. Lélegzetelállító a tetőterasz, ahol a jacuzzi és a pihenőrész van, különösen este. A személyzet rendkívül segítőkész, minden problémát igyekeznek megoldani. A reggeli nagyon finom és igazán bőséges, mindenki talál kedvére valót. Az éjszakai nyüzsgésből este a hotelben semmit sem lehet észrevenni. Nagyon jó fekvésű hotel, a strand és a bevásárlóutcák is közel vannak.
Shopping Tip: A bangla road és a Jungceylon bevásárló központ gyalogosan is kb. 8 perc alatt elérhető.
Shuangjiang L. Párban utazók Thailand, 2016. május 20.
One of the staff (a women around 40) is very unfri
4,7
One of the staff (a women around 40) is very unfriendly. The food is worse than other hotels.
Claire M. Csoportos utazók United Kingdom, 2016. május 20.
Fantastic
Stayed here twice, one on our way to Koh Phi Phi and also on our way back to Bangkok. Very friendly staff, great location. One of the nicest hotels we stayed in SE Asia on our 3 week holiday. Would definitely recommend this hotel. Great value for money
Shuangjiang L. Egyéni utazók Thailand, 2016. május 18.
no good
Don't book one-day-travel in the lobby, than man is not kind and it's more expensive than other travel agents
Anthony K. Csoportos utazók Singapore, 2016. május 17.
Second visit.
Fell in love with the hotel the first time I came and the second time didn't disappoint. I got a bigger room this time and absolutely loved it. Clean and spacious. Tho the bathtub had no stopper, but with some creative ideas that problem can be overcomes.
Changman L. Párban utazók South Korea, 2016. május 11.
All things are enough tp this price.
Good location, Kindly staff, Clean room... I can not find this level hotel in smae area.
Hiral S. Család fiatal gyerekekkel Thailand, 2016. május 5.
4,7
Ahmad R. Csoportos utazók Malaysia, 2016. május 4.
Rayaburi hotel
Nice place.. Just lack of halal food.. Other than that this place is awesome.. Near bangla road and patong beach
Khong W. Csoportos utazók Malaysia, 2016. május 3.
OPPO
hotel front desk service not efficient , location nice, environment good, breakfast not bad
1-2 a 2 értékelésből
Rayaburi Hotel Patong PhuketRayaburi Hotel Patong Phuket - Szórakozási lehetőségekRayaburi Hotel Patong Phuket - LakosztályRayaburi Hotel Patong Phuket - LakosztályRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - A szálloda kívülrőlRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - KertRayaburi Hotel Patong Phuket - KertRayaburi Hotel Patong Phuket - ÉtteremRayaburi Hotel Patong Phuket - KertRayaburi Hotel Patong Phuket - ÉtteremRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - ElőcsarnokRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - FürdőszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - FürdőszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - Fürdőszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.