Rayaburi Hotel Patong

8,6
8,0
7,8
6,9
Gyorgy K. Párban utazók Hungary, 2013. március 19.
Kitünő helyen nagyon rossz kiszolgálással

Azt nem tudom!!!!!
Zsolt H. Párban utazók Hungary, 2013. január 21.
Gyönyörű szálloda, barátságos személyzet.

Nagyon közel van a strandhoz, gyönyörű környezetben. A szobák tiszták, a reggeli bőséges.
Bűbájos hotel Patong beach szívében. Rendkívül tiszták a szobák, minden nap takarítottak. Ásványvizet nem adnak a szobában, de mellette van több üzlet ahol nagyon olcsón lehet vízhez jutni. Lélegzetelállító a tetőterasz, ahol a jacuzzi és a pihenőrész van, különösen este. A személyzet rendkívül segítőkész, minden problémát igyekeznek megoldani. A reggeli nagyon finom és igazán bőséges, mindenki talál kedvére valót. Az éjszakai nyüzsgésből este a hotelben semmit sem lehet észrevenni. Nagyon jó fekvésű hotel, a strand és a bevásárlóutcák is közel vannak.
Shopping Tip: A bangla road és a Jungceylon bevásárló központ gyalogosan is kb. 8 perc alatt elérhető.
Khong W. Csoportos utazók Malaysia, 2016. május 3.
OPPO
hotel front desk service not efficient , location nice, environment good, breakfast not bad
Lee C. Párban utazók Malaysia, 2016. április 29.
honeymoon
Thanks
Md Y. Párban utazók Malaysia, 2016. április 28.
Ok
Ok
Nursyahirah A. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 26.
Good location
Walking distance
Alex T. Párban utazók Malaysia, 2016. április 24.
Room
4,7
toilet bowl spoil....
Htay E. Párban utazók Singapore, 2016. április 17.
Good and nice place
Worth for money.
Anne K. Párban utazók Australia, 2016. április 17.
Fantastic Return Visit
Love this hotel, the staff are lovely & very helpful, large very clean rooms with huge bathrooms. The included buffet breakfast is varied everyday & includes an egg station. There is a lot of building work across the road but we were not disturbed by any noise. Keep up the good work Rayaburi.
Rameesh G. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 16.
Irritating Statement From Reception
I was quite annoying without water on 14th April 2016 as the reception keep on saying it will be available in 30 minute for almost 4 Hours. The most thing i pissed off is the reception claim that Year 2015 during songkran the same issue arise as that was totally a lie. I stayed at Rayaburi during Songran 2015 and no issue at all. This would be my last stay in Rayaburi as i will stay somewhere else year 2017
1-2 a 2 értékelésből
Rayaburi Hotel Patong PhuketRayaburi Hotel Patong Phuket - Szórakozási lehetőségekRayaburi Hotel Patong Phuket - LakosztályRayaburi Hotel Patong Phuket - LakosztályRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - A szálloda kívülrőlRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - KertRayaburi Hotel Patong Phuket - KertRayaburi Hotel Patong Phuket - ÉtteremRayaburi Hotel Patong Phuket - KertRayaburi Hotel Patong Phuket - ÉtteremRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - SzolgáltatásokRayaburi Hotel Patong Phuket - ElőcsarnokRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - VendégszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - FürdőszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - FürdőszobaRayaburi Hotel Patong Phuket - Fürdőszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.