Red Planet Makati

7,8
8,1
7,5
6,2
Cheslie D. Párban utazók United States of America, 2016. február 5.
Staff took a long time to check us in

Location
4,7
Chek C. Egyéni utazók Canada, 2016. január 30.
Decent hotel but wifi needs improvement

Good location and clean
I would give it a 7 /10.wifi is too slow and drops the connection.
Moody Q. Csoportos utazók Philippines, 2016. január 30.
Value for money

Location, great staff, value for money
We can actually consider ourselves tune tenants, we always stay here everytime we visit PI until it became Red Planet. As always, staff were great, they give consideration to customers like early check in and late check out for free now it's under new name. Staff always cater to customers need if you need extra pillow or towel for free unlike when it's time, u pay extra. But the only concern I have during our 1 week stay is the wifi on and off signal and very slow. Repeatedly reported and reset but still the same. But they said, they will call their IT to fix it. That's one of the reason why we choose red planet over other bugged hotels around the area bec of free wifi inside the room. But when it's my husband turn to stay, he said they fix the wifi already.
April B. Üzleti utazók Philippines, 2016. január 29.
ok

location, value for money
okay
Apollo V. Párban utazók Philippines, 2016. január 27.
Redplanmakati

Good food, good price, quiet
Great
Ivan D. Egyéni utazók United States of America, 2016. január 21.
muZhater

location times 3
2,7
Vanessa G. Párban utazók Philippines, 2016. január 19.
value for money

clean hotel, clean rooms, great staff
Russell G. Párban utazók United States of America, 2016. január 19.
small, great value

location, sports bar attached, cost
Francois B. Egyéni utazók France, 2016. január 15.
nice room, good location, cheap room

nice room, good location, cheap room
Antti H. Párban utazók Finland, 2016. január 12.
Nice bed and good shower, fast wifi

Bed, Shower, wifi
9,7
Exellent
Red Planet Makati ManilaRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - FürdőszobaRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - ÜzletekRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - Szórakozási lehetőségekRed Planet Makati Manila - ÜzletekRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - Szórakozási lehetőségekRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - Szórakozási lehetőségekRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - Szórakozási lehetőségekRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - Szórakozási lehetőségekRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - Szórakozási lehetőségekRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - VendégszobaRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - ÉtteremRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - SzolgáltatásokRed Planet Makati Manila - A szálloda kívülről