Regal Airport Hotel

9,0
8,0
7,8
6,9
Klara M. Üzleti utazók Hungary, 2015. január 18.
5 csillagos szálloda

fitness rész, rugalmas ügyintézés, impozáns szálló
Tökéletesen megfelel az ötcsillagos szálloda minősítésnek, kényelmes , szép lakosztályok.
Alex C. Csoportos utazók United Kingdom, 2016. május 26.
Very good hotel
Hotel very good,
Yap M. Család fiatal gyerekekkel Singapore, 2016. május 25.
Excellent services but room a bit run down
We appreciate their front desk services and luggage deposit services. All staffs are friendly and we feel welcomed on that. We forgot to bring out our iPad from safety deposit box and their staffs are very helpful to help us on this. This is my 2nd time stay in this hotel. I booked a room next to airport runway and putting a hope to enjoy the view of plane taking off and touching down. But the room assigned to me is located at low floor, the view has been blocked. The room also not city view as well. The description in agoda seem like not align with what we get. Having said that, overall I still happy with the stay.
Farah R. Egyéni utazók Malaysia, 2016. május 23.
convenient
nearby hotel
Jose R. Párban utazók Philippines, 2016. május 22.
Nice
I will stay in this hotel when in Hong Kong
Tan Y. Üzleti utazók Canada, 2016. május 21.
Great hotel
Whenever I have to transit for more than 6 hours in Hong Kong, I would stay at the Regal Hotel because booking at Plaza Premium is impossibly difficult. I have always enjoyed the hotel.
Ridhuan S. Párban utazók Malaysia, 2016. május 16.
Good value for money
Literally beside airport. Connected via bridge from inside airport, no need to go outside. There's a signboard to the hotel from inside airport's Terminal 1 Arrival Hall.
Shinni S. Üzleti utazók Taiwan, 2016. május 16.
Overnite in hk airport
Location great!
Wei F. Üzleti utazók Singapore, 2016. május 15.
Room generally is good, except the baby cockroach
Room generally is good, except the baby cockroach.
Nyuk L. Egyéni utazók Brunei Darussalam, 2016. május 14.
Good hotel for transit traveller
No comment.
Regal Airport Hotel HongkongRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - UszodaRegal Airport Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Airport Hotel Hongkong - FitneszteremRegal Airport Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Airport Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Airport Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Airport Hotel Hongkong - FitneszteremRegal Airport Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Airport Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - TárgyalóRegal Airport Hotel Hongkong - TárgyalóRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - FitneszteremRegal Airport Hotel Hongkong - TárgyalóRegal Airport Hotel Hongkong - SzolgáltatásokRegal Airport Hotel Hongkong - KilátásRegal Airport Hotel Hongkong - TárgyalóRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - KilátásRegal Airport Hotel Hongkong - TárgyalóRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Airport Hotel Hongkong - SzolgáltatásokRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - SzolgáltatásokRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - BálteremRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Airport Hotel Hongkong - TárgyalóRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - TárgyalóRegal Airport Hotel Hongkong - ElőcsarnokRegal Airport Hotel Hongkong - KilátásRegal Airport Hotel Hongkong - FitneszteremRegal Airport Hotel Hongkong - KilátásRegal Airport Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Airport Hotel Hongkong - Ételek és italokRegal Airport Hotel Hongkong - FitneszteremRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - TárgyalóRegal Airport Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Airport Hotel Hongkong - Vendégszoba

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.