Regal Riverside Hotel

7,1
7,5
7,5
6,9
Chi W. Család idősebb gyerekekkel United Kingdom, 2016. február 1.
Valued rate

room rate, location and view
Wai C. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. január 31.
Great experience

Low price
Mildred L. Párban utazók Philippines, 2016. január 28.
very convinient for me.near anywhere!thumbs up!

convenient for a shopper like me! just take a bus or mtr going to tsimshatsui!
I've been visiting hongkong more often recently and i never think of booking in any hotel! I feel at home already! Housekeeping knows me already!
John L. Párban utazók United States of America, 2016. január 21.
Same rate

Okay
Ho J. Párban utazók Canada, 2016. január 20.
Normal Hotel

The room was clean, but the renovation is a bit strange, while the staffs are friendly
Wing F. Párban utazók Hong Kong, 2016. január 17.
Recommend

Hong kong
James M. Párban utazók United Kingdom, 2016. január 17.
A good deal

staff, facilities,location
A most enjoyable stay, a quick break over the weekend. The staff were very courteous and helpful
Wing F. Család idősebb gyerekekkel Hong Kong, 2016. január 16.
Reommend

China
Chen S. Üzleti utazók China, 2016. január 16.
Ok

environment, service,transportation
OK
Ho K. Család idősebb gyerekekkel Hong Kong, 2016. január 15.
only the room is clean

Price is cheap, so location is not good and the shower is old and have water leakage
Only for sleeping is okay and don't expect too much
Regal Riverside Hotel HongkongRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - SpaRegal Riverside Hotel Hongkong - ElőcsarnokRegal Riverside Hotel Hongkong - UszodaRegal Riverside Hotel Hongkong - FitneszteremRegal Riverside Hotel Hongkong - FitneszteremRegal Riverside Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Riverside Hotel Hongkong - TárgyalóRegal Riverside Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Riverside Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Riverside Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Riverside Hotel Hongkong - Pub/LoungeRegal Riverside Hotel Hongkong - KávézóRegal Riverside Hotel Hongkong - Pub/LoungeRegal Riverside Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Riverside Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Riverside Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Riverside Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Riverside Hotel Hongkong - BüféRegal Riverside Hotel Hongkong - BüféRegal Riverside Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Riverside Hotel Hongkong - BálteremRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - Pub/LoungeRegal Riverside Hotel Hongkong - GyermekklubRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - Pub/LoungeRegal Riverside Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlRegal Riverside Hotel Hongkong - ÉtteremRegal Riverside Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRegal Riverside Hotel Hongkong - FürdőszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - KávézóRegal Riverside Hotel Hongkong - VendégszobaRegal Riverside Hotel Hongkong - Sport és szabadidőRegal Riverside Hotel Hongkong - Étterem