Richmond Hotel Apartments

PO Box 191504, Behind Manazal Towers, Al Mankhool Road, Bur Dubai, Dubai, Egyesült Arab Emírségek

Kellemes

7,5
6,6
6,2
6,8
6,0
Samir A. Üzleti utazók Singapore, 2015. augusztus 21.
Business Travel

locatin price
good
Hamad A. Üzleti utazók Kuwait, 2015. június 1.
nice place

no noise
Relax all without the inconvenience of hosts
Hamad A. Üzleti utazók Kuwait, 2015. május 25.
staff good

area
Hamad A. Üzleti utazók Kuwait, 2015. május 24.
Good deal

no noise
Hamad A. Üzleti utazók Kuwait, 2015. március 18.
good and quiet

staff ,parking
Andrey Z. Család idősebb gyerekekkel Uzbekistan, 2015. március 15.
Amazing Stay

Rooms are big, Quite and clean
In was very good. Location, service all was good.
Shiras A. Üzleti utazók India, 2015. március 15.
Very bad service and cleanliness

Nothing
2,7
Bojana B. Üzleti utazók Croatia, 2015. március 15.
good enough

privacy, good stuff,
the internet is too expensive, bed is not so good, old mattress, sheet are clean but bed it self is dirty.
Dwayne G. Egyéni utazók United States of America, 2015. március 12.
You Get What You Pay For!

If I don't have anything good to say, then I won't say anything!
If I don't have anything good to say, then I won't say anything!
Fernando H. Egyéni utazók Spain, 2015. február 7.
Richmond Hotel Apartments
Bad
Richmond Hotel Apartments DubaiRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - VendégszobaRichmond Hotel Apartments Dubai - UszodaRichmond Hotel Apartments Dubai - UszodaRichmond Hotel Apartments Dubai - Szórakozási lehetőségekRichmond Hotel Apartments Dubai - ÉtteremRichmond Hotel Apartments Dubai - BálteremRichmond Hotel Apartments Dubai - ElőcsarnokRichmond Hotel Apartments Dubai - RecepcióRichmond Hotel Apartments Dubai - BejáratRichmond Hotel Apartments Dubai - A szálloda kívülről