Rio Hotel Macau

7,5
7,8
8,0
8,0
Wong L. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. április 6.
Awesome Stay
Polite staff, cleanliness & ideal location, bus stop & taxi stand just right in front of the hotel, food, entertainment & sightseeing nearby hotel too. Free shuttle to ferry terminal & may take other shuttle with FOC at ferry terminal to Venetian, Galaxy, City of dream, Fisherman's wharf & many others famous casino or hotels. Highly recommended.
Anil K. Párban utazók India, 2016. április 2.
Very convenient location
Excellent holiday
Kian E. Párban utazók Malaysia, 2016. április 2.
Recommended Hotel
Good location to stay
Kian E. Csoportos utazók Malaysia, 2016. április 2.
Recommended Hotel
Good location to stay
Peng-Sheng C. Csoportos utazók Taiwan, 2016. április 2.
good
very good
Hoi F. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2016. március 30.
Room is Good, but Hotel Management service is bad
3,7
They shouldn't ask customer to pay the 3% charhge from VISA/Master. It is not suppose happened at any hotel.
David H. Üzleti utazók United States of America, 2016. március 30.
Na
Na
Stella Y. Párban utazók Singapore, 2016. március 17.
Helpful bellboy

Helpful bellboy
Helpful bellboy, bus transfer from ferry terminal available
Priscilla K. Párban utazók Singapore, 2016. március 5.
Not bad

Big room
Good: Hotel provided shutter bus from Macau ferry terminal to hotel. Free welcome drinks (even though we didn't redeem). staff are helpful if you have any questions. & Bad: after visiting the rest of the casino(Venetian Macao,Galaxy Casino,Starworld casino), Rio Casino is boring as they only have table. doesn't have any machine. if i have to choose again, i will probably pay more for a better hotel.
Chow P. Párban utazók Malaysia, 2016. március 4.
Value for money

Cleanliness... manners and good location
Rio Hotel Macau MakaóRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - FürdőszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - LakosztályRio Hotel Macau Makaó - A szálloda belülrőlRio Hotel Macau Makaó - ElőcsarnokRio Hotel Macau Makaó - UszodaRio Hotel Macau Makaó - Pub/LoungeRio Hotel Macau Makaó - ÉtteremRio Hotel Macau Makaó - SpaRio Hotel Macau Makaó - SpaRio Hotel Macau Makaó - NightclubRio Hotel Macau Makaó - SpaRio Hotel Macau Makaó - ElőcsarnokRio Hotel Macau Makaó - UszodaRio Hotel Macau Makaó - FitneszteremRio Hotel Macau Makaó - ÉtteremRio Hotel Macau Makaó - SzolgáltatásokRio Hotel Macau Makaó - ÉtteremRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - A szálloda kívülrőlRio Hotel Macau Makaó - A szálloda kívülrőlRio Hotel Macau Makaó - A szálloda kívülrőlRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - A szálloda belülrőlRio Hotel Macau Makaó - SzolgáltatásokRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - FürdőszobaRio Hotel Macau Makaó - FürdőszobaRio Hotel Macau Makaó - FürdőszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - FitneszteremRio Hotel Macau Makaó - UszodaRio Hotel Macau Makaó - ÉtteremRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - VendégszobaRio Hotel Macau Makaó - Közeli látványosságokRio Hotel Macau Makaó - Közeli látványosságokRio Hotel Macau Makaó - Közeli látványosságokRio Hotel Macau Makaó - Közeli látványosságokRio Hotel Macau Makaó - Közeli látványosságok

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.