Riviera Hotel

Rua Comendador Kou Ho Neng No 7-13, Makaó város, Makaó (Térkép)

Riviera Hotel Makaó - Vendégszoba Riviera Hotel Makaó - Vendégszoba Riviera Hotel Makaó - Vendégszoba Riviera Hotel Makaó - Vendégszoba Riviera Hotel Makaó - Vendégszoba Riviera Hotel Makaó - Vendégszoba Riviera Hotel Makaó - Vendégszoba Riviera Hotel Makaó - A szálloda belülről Riviera Hotel Makaó - A szálloda kívülről Riviera Hotel Makaó - Vendégszoba Riviera Hotel Makaó - Recepció Riviera Hotel Makaó - Étterem Riviera Hotel Makaó - Étterem Riviera Hotel Makaó - Vendégszoba Riviera Hotel Makaó - A szálloda belülről Riviera Hotel Makaó - A szálloda kívülről
Kerület: Makaó város Szobák száma: 132

7,4
6,8
7,5
7,6
6,6
Wong Y. Család idősebb gyerekekkel China, 2015. augusztus 16.
A good place to stay.

IThe quiet environment provides a good place to relax. The staff is polite and helpful. The view of the room is excellent.
Ho Y. Párban utazó Hong Kong, 2015. augusztus 16.
Relatively valued

Good price, have shuttle bus, room is large
Oi L. Család fiatal gyerekekkel China, 2015. augusztus 7.
A serene hotel

Comfy, especially after rennovation. Stunning view of Nam Van lake.
Kit F. Üzleti utazó China, 2015. augusztus 2.
Ez az ügyfél csupán értékelte a szállást, de nem írt megjegyzést.
Isaac B. Párban utazó Spain, 2015. augusztus 1.
we had two beds instead of one, It was big enough

location, staff, cleanliness
we asked for a big bed but we had twin bed room. we didn't complain because the beds were big enough
Osorio L. Egyéni utazó Macau, 2015. július 31.
nice view plus teddy room

teddy confortable clean
so far was nice
Maria C. Csoportos utazó Philippines, 2015. július 28.
Value for money

Tang H. Egyéni utazó Hong Kong, 2015. július 23.
Location

good location for attractions, shopping and dinning
value for money
Ling F. Család idősebb gyerekekkel Hong Kong, 2015. július 20.
Hotel for Family Tour

1)Good service, 2)Room is clean 3) fast check-in / out
Ka S. Család fiatal gyerekekkel Hong Kong, 2015. július 16.
I like the hotel.

clean,tidy and comfortable.
They changed another room without smoke smell for us.

Riviera Hotel MakaóRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - A szálloda belülrőlRiviera Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - RecepcióRiviera Hotel Makaó - ÉtteremRiviera Hotel Makaó - ÉtteremRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - A szálloda belülrőlRiviera Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - VendégszobaRiviera Hotel Makaó - Vendégszoba