Royal Garden Hotel

8,4
8,6
8,4
7,8
Supinyar V. Üzleti utazók Thailand, 2016. január 29.
Good location and nice hotel

good location , good service , clean
comfortable to stay with
Mei S. Üzleti utazók Hong Kong, 2016. január 18.
Room space too small

good location, good service and good food.
Room space too small, even cannot open the large luggage in a room. And I order a premium room requesting harbor view, I only can see the view from a narrow gap!!
Philip Y. Család idősebb gyerekekkel Singapore, 2015. december 25.
Average 5 Star

room,service,food
Room was good but as there is renovation the gym was affected. You will need to walk a distance to get to the main line that brings you to hongkong island
Kian H. Üzleti utazók Malaysia, 2015. december 23.
Decent Hotel at Good Location

Location, price, wifi hotspot device
Jean M. Csoportos utazók Philippines, 2015. december 18.
Quite far but nice area to stay in

Nice staff, peaceful location
Koonchorn T. Család fiatal gyerekekkel Thailand, 2015. december 14.
Thailand

Handy equipment Clean Location
It was really nice time to stay in this hotel, everything was really pleasure us during our vacation in HK
Siu Y. Egyéni utazók Hong Kong, 2015. december 1.
good hotel.

clean. comfortable.good services.
good.
Tze K. Egyéni utazók Hong Kong, 2015. november 25.
Royal Garden Hotel
Ez az ügyfél csupán értékelte a szállást, de nem írt megjegyzést.
Batepolage D. Üzleti utazók Sri Lanka, 2015. november 24.
GREAT LOCATION

LOCATION/ROOM SIZE/SERVICE LEVEL
VERY SATISFIED
Linda K. Egyéni utazók Australia, 2015. november 2.
Lovely hotel

Great location, friendly staff , lovely room
Loved our stay here, very nice room and fantastic location
Royal Garden Hotel HongkongRoyal Garden Hotel Hongkong - UszodaRoyal Garden Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - FürdőszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - FürdőszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - FürdőszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlRoyal Garden Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlRoyal Garden Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRoyal Garden Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRoyal Garden Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - Business CenterRoyal Garden Hotel Hongkong - FitneszteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ElőcsarnokRoyal Garden Hotel Hongkong - Recepció