Royal Garden Hotel

69 Mody Road Tsimshatsui East, Tsim Sha Tsui, Hongkong (Térkép)

Royal Garden Hotel Hongkong - Uszoda Royal Garden Hotel Hongkong - A szálloda belülről Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Vendégszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Fürdőszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Fürdőszoba Royal Garden Hotel Hongkong - Fürdőszoba
Royal Garden Hotel Hongkong - A szálloda belülről Royal Garden Hotel Hongkong - A szálloda belülről Royal Garden Hotel Hongkong - Exkluzív társalgó Royal Garden Hotel Hongkong - Exkluzív társalgó Royal Garden Hotel Hongkong - Exkluzív társalgó Royal Garden Hotel Hongkong - Étterem Royal Garden Hotel Hongkong - Étterem Royal Garden Hotel Hongkong - Étterem Royal Garden Hotel Hongkong - Étterem Royal Garden Hotel Hongkong - Étterem Royal Garden Hotel Hongkong - Étterem Royal Garden Hotel Hongkong - Étterem
Kerület: Tsim Sha Tsui Szobák száma: 420

Fantasztikus

7,8
8,5
8,4
8,6
8,4
7,8
Erdenetsogt J. Párban utazók Mongolia, 2016. február 8.
Locatiom, location and location

Location, room comfort, good servce
9,7
It s our second time staying in this hotel. We like location of this hotel. There are many restaurants, stores and also park and harbour front nearby. It is within working distance to Subway station and Nathan road shopping area. We'll be come back again.
Supinyar V. Üzleti utazók Thailand, 2016. január 29.
Good location and nice hotel

good location , good service , clean
comfortable to stay with
Mei S. Üzleti utazók Hong Kong, 2016. január 18.
Room space too small

good location, good service and good food.
Room space too small, even cannot open the large luggage in a room. And I order a premium room requesting harbor view, I only can see the view from a narrow gap!!
Philip Y. Család idősebb gyerekekkel Singapore, 2015. december 25.
Average 5 Star

room,service,food
Room was good but as there is renovation the gym was affected. You will need to walk a distance to get to the main line that brings you to hongkong island
Kian H. Üzleti utazók Malaysia, 2015. december 23.
Decent Hotel at Good Location

Location, price, wifi hotspot device
Jean M. Csoportos utazók Philippines, 2015. december 18.
Quite far but nice area to stay in

Nice staff, peaceful location
Koonchorn T. Család fiatal gyerekekkel Thailand, 2015. december 14.
Thailand

Handy equipment Clean Location
It was really nice time to stay in this hotel, everything was really pleasure us during our vacation in HK
Siu Y. Egyéni utazók Hong Kong, 2015. december 1.
good hotel.

clean. comfortable.good services.
good.
Tze K. Egyéni utazók Hong Kong, 2015. november 25.
Royal Garden Hotel
Ez az ügyfél csupán értékelte a szállást, de nem írt megjegyzést.
Batepolage D. Üzleti utazók Sri Lanka, 2015. november 24.
GREAT LOCATION

LOCATION/ROOM SIZE/SERVICE LEVEL
VERY SATISFIED

Royal Garden Hotel HongkongRoyal Garden Hotel Hongkong - UszodaRoyal Garden Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - FürdőszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - FürdőszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - FürdőszobaRoyal Garden Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlRoyal Garden Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlRoyal Garden Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRoyal Garden Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRoyal Garden Hotel Hongkong - Exkluzív társalgóRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal Garden Hotel Hongkong - Business CenterRoyal Garden Hotel Hongkong - FitneszteremRoyal Garden Hotel Hongkong - ElőcsarnokRoyal Garden Hotel Hongkong - Recepció