Royal View Hotel

353 Castle Peak Road, Tsuen Wan, Hongkong

7,5
8,0
6,5
Sandor V. Üzleti utazók Hungary, 2010. április 20.
Csodálatos helyen szép szálloda

Nagy méretű tiszta szobák.
A szálloda csodálatos helyen van. A megközelítése azonban csak taxival vagy a szállodai shuttle busszal lehetséges igy először csak a taxi a lehetséges mód. A szoba nagyméretű és a tisztasággal sincsen baj ellenben a mai világban érthetetlen az internet hiánya a szobákban. A személyzet segítőkész de nincs a helyzet magaslatán.
Shopping Tip: shuttle Bus
Sin K. Párban utazók China, 2016. február 6.
Good price and quality

price, quality, location
Yun Y. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. február 5.
Good value.

1. Comfort. 2. Seaview. 3. Sunset.
Great.
Yun T. Párban utazók Hong Kong, 2016. február 2.
good

environment
Chi L. Párban utazók Hong Kong, 2016. január 31.
Reasonable price and good staff

Reasonable price, not crowdy, staff are friendly
Dhana W. Üzleti utazók Indonesia, 2016. január 30.
need more reception.Check out time needs 30 minut

need more staff. hotel with more than 400 bed rooms. only have 2 staff for check out.
3,3
Waiting to long for check in and out
Anthony T. Üzleti utazók Canada, 2016. január 29.
So rude! It's like they think they're doing you a
2,7
Everyone there was rude. Food was terrible.
Eric L. Egyéni utazók Australia, 2016. január 27.
••••

Great view, close to airport
The breakfast buffet is not good at all
Angel S. Család idősebb gyerekekkel Australia, 2016. január 13.
Good service.

Good view. Good food. Good staffs.
Very good
Joseph L. Párban utazók Singapore, 2016. január 12.
Hotel far city centre, no free shuttle bus out.

Quiet, good facilities, friendly and helpful staff
Overall, we are quite satisfied to stay here for 3 days.
Royal View Hotel HongkongRoyal View Hotel Hongkong - LakosztályRoyal View Hotel Hongkong - LakosztályRoyal View Hotel Hongkong - LakosztályRoyal View Hotel Hongkong - LakosztályRoyal View Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal View Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal View Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal View Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal View Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal View Hotel Hongkong - VendégszobaRoyal View Hotel Hongkong - BejáratRoyal View Hotel Hongkong - ElőcsarnokRoyal View Hotel Hongkong - GyermekklubRoyal View Hotel Hongkong - TárgyalóRoyal View Hotel Hongkong - UszodaRoyal View Hotel Hongkong - A szálloda belülrőlRoyal View Hotel Hongkong - StrandRoyal View Hotel Hongkong - UszodaRoyal View Hotel Hongkong - KilátásRoyal View Hotel Hongkong - ElőcsarnokRoyal View Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal View Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal View Hotel Hongkong - A környékRoyal View Hotel Hongkong - StrandRoyal View Hotel Hongkong - KertRoyal View Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal View Hotel Hongkong - UszodaRoyal View Hotel Hongkong - A környékRoyal View Hotel Hongkong - Szórakozási lehetőségekRoyal View Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal View Hotel Hongkong - SpaRoyal View Hotel Hongkong - ÉtteremRoyal View Hotel Hongkong - ElőcsarnokRoyal View Hotel Hongkong - Bejárat