Shamrock Hotel

223 Nathan Road, Kowloon, Jordan, Hongkong (Térkép)

Shamrock Hotel Hongkong - A szálloda kívülről Shamrock Hotel Hongkong - A környék Shamrock Hotel Hongkong - Vendégszoba Shamrock Hotel Hongkong - Vendégszoba Shamrock Hotel Hongkong - Vendégszoba Shamrock Hotel Hongkong - Vendégszoba Shamrock Hotel Hongkong - Vendégszoba Shamrock Hotel Hongkong - Lakosztály Shamrock Hotel Hongkong - Lakosztály Shamrock Hotel Hongkong - Lakosztály Shamrock Hotel Hongkong - Vendégszoba Shamrock Hotel Hongkong - Fürdőszoba Shamrock Hotel Hongkong - Fürdőszoba Shamrock Hotel Hongkong - Bejárat Shamrock Hotel Hongkong - Előcsarnok Shamrock Hotel Hongkong - Előcsarnok
Shamrock Hotel Hongkong - Előcsarnok Shamrock Hotel Hongkong - Business Center Shamrock Hotel Hongkong - Kávézó Shamrock Hotel Hongkong - Kávézó Shamrock Hotel Hongkong - Kávézó Shamrock Hotel Hongkong - Kávézó Shamrock Hotel Hongkong - Kávézó
Kerület: Jordan Szobák száma: 158

7,8
8,0
8,1
8,1
6,9
Jeremy C. Párban utazó Singapore, 2015. augusztus 28.
Std rm, great accessibility, bed are abit too smal

Location, staff attitude
It's just ok. There's NO free btl water, beds are pretty small (note: we are of average Asian body size). But location is really great. Just beside Exit C from Jordan mtr.
Greg Y. Üzleti utazó Australia, 2015. augusztus 28.
Location location price

Locatiob price clean
Great location great price food average but loads of food places around hotel will stay again
Li C. Egyéni utazó Singapore, 2015. augusztus 24.
excellent stay

location, cleaness & friendly
Analyn B. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. augusztus 23.
nice hotel

location, convenience, affordable,
Pong P. Csoportos utazó Thailand, 2015. augusztus 22.
Great Location

Location, Staff, Cleaniness
Great Location next to Jordan Station. Very nice and helpful staff.
Alex K. Párban utazó Canada, 2015. augusztus 21.
Good Staff

Clean Room, Good Staff and Best Location
Good Value. However, local phone call charge is $5 HKD/call but I was not aware of it when I used the phone; in addition, it costs $20 HKD to send an e-mail.
Cheong F. Üzleti utazó Singapore, 2015. augusztus 20.
Good and Clean Hotel. Value for Money.

Good location with plenty of food outlets nearby. Near to MRT, bus services and taxi network.
3 night stay and enjoy shopping and eating.
Wai F. Egyéni utazó United Kingdom, 2015. augusztus 20.
Good location

Location, staff
Luke M. Üzleti utazó Singapore, 2015. augusztus 20.
The staff and managers take all the credit.

The staff and managers
9,7
Fantastix
Porfirio T. Üzleti utazó Philippines, 2015. augusztus 19.
Very good

Clean, good, nice
Much like the Hotel

Shamrock Hotel HongkongShamrock Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlShamrock Hotel Hongkong - A környékShamrock Hotel Hongkong - VendégszobaShamrock Hotel Hongkong - VendégszobaShamrock Hotel Hongkong - VendégszobaShamrock Hotel Hongkong - VendégszobaShamrock Hotel Hongkong - VendégszobaShamrock Hotel Hongkong - LakosztályShamrock Hotel Hongkong - LakosztályShamrock Hotel Hongkong - LakosztályShamrock Hotel Hongkong - VendégszobaShamrock Hotel Hongkong - FürdőszobaShamrock Hotel Hongkong - FürdőszobaShamrock Hotel Hongkong - BejáratShamrock Hotel Hongkong - ElőcsarnokShamrock Hotel Hongkong - ElőcsarnokShamrock Hotel Hongkong - ElőcsarnokShamrock Hotel Hongkong - Business CenterShamrock Hotel Hongkong - KávézóShamrock Hotel Hongkong - KávézóShamrock Hotel Hongkong - KávézóShamrock Hotel Hongkong - KávézóShamrock Hotel Hongkong - Kávézó