Sheraton Surabaya Hotel & Towers

8,5
8,5
8,6
8,0
Teddy A. Egyéni utazók Indonesia, 2016. április 29.
Good Biz hotel
Clean, good location and attentive service. Recommended for short stay for business and leisure.
Josahera T. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 27.
Great
Great
Lim K. Üzleti utazók Singapore, 2016. április 15.
Customers' Point Of Views
How I wish further improvements could be made. (1) All taps to be fixed with Mixer taps in the bathroom for ease of operation. (2) Extra power point & internet connection must be standard features this day to cater for biz usage. (3) All rooms should come with breakfast with an opt out request that determines the different in tariff charged for the different types of room.
Samihah S. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 13.
Great location
Next shoping mall
Amalia S. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 12.
Since the last 2 months, I always travel to Suraba
See above
Sushil K. Üzleti utazók India, 2016. április 11.
All good
Boon T. Üzleti utazók Singapore, 2016. április 4.
Restaurant Management
Staff are friendly, attentive and helpful...
Agus S. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2016. április 3.
Syed A. Üzleti utazók Malaysia, 2016. április 2.
Cha L. Üzleti utazók Indonesia, 2016. március 9.
Excellent
Wonderful places right next to the biggest shopping center in Surabaya.
Sheraton Surabaya Hotel & Towers SurabayaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - VendégszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - VendégszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - FürdőszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - FürdőszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - UszodaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - GolfpályaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - ÉtteremSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - ÉtteremSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - ÉtteremSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - FitneszteremSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - BálteremSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - A szálloda belülrőlSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - Közeli látványosságokSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - Közeli látványosságokSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - Közeli látványosságokSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - Közeli látványosságokSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - A szálloda belülrőlSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - Ételek és italokSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - Ételek és italokSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - VendégszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - A szálloda belülrőlSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - A szálloda belülrőlSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - FürdőszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - ElőcsarnokSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - Sport és szabadidőSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - FitneszteremSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - TárgyalóSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - VendégszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - FürdőszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - ÉtteremSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - ÉtteremSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - ÉtteremSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - VendégszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - VendégszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - VendégszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - VendégszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - VendégszobaSheraton Surabaya Hotel & Towers Surabaya - Vendégszoba