Silver Resortel

3/37 Sawatdirak Road, Patong, Phuket, Thaiföld (Térkép)

Silver Resortel Phuket - Strand Silver Resortel Phuket - Recepció Silver Resortel Phuket - A szálloda belülről Silver Resortel Phuket - Recepció Silver Resortel Phuket - A szálloda belülről Silver Resortel Phuket - Étterem Silver Resortel Phuket - Étterem Silver Resortel Phuket - Étterem Silver Resortel Phuket - Étterem Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba
Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - A szálloda belülről Silver Resortel Phuket - Szolgáltatások Silver Resortel Phuket - Fürdőszoba Silver Resortel Phuket - Fürdőszoba Silver Resortel Phuket - A szálloda kívülről Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba Silver Resortel Phuket - Vendégszoba
Kerület: Patong Szobák száma: 33

7,8

8,0
8,6
7,5
7,9
6,8
Muhammed S. Párban utazók India, 2016. január 3.
Everything good except the snacks in the minibar

I would have given a perfect 10/10 if it wasn't for the expired Snickers provided in the fridge
Rehan A. Párban utazók India, 2015. december 31.
Okay Okay types.

1) Location: 3 mins walk to the patong beach
Mark H. Párban utazók United States of America, 2015. december 26.
Great location basic room all we needed

Location location price
It was simple and relatively cheap just what I wanted thanks
Rohizah M. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2015. december 2.
location

good ambience...near the beach and friendly staffs
nice quiet hotel...value for money
Lei T. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2015. november 24.
Staff very friendly, location is nice and quite

Friendly staff, quite location, near to beach
Everything is good except no breakfast nearby area. if you join any tour on that day, better prepare breakfast yourself, or can take in hotel restaurant but they claim by 6 am not yet start. or you can walk about 600 meters to 24h McD.
Claire H. Egyéni utazók Canada, 2015. november 20.
Location, clean, comfortable

Close to beach and shops and food. Short walk to bangala
Jin-Ying Y. Párban utazók United States of America, 2015. november 10.

good stay for the price
Stephy L. Párban utazók Malaysia, 2015. november 10.
Good Location

location, food nearby
Good, in front of hotel have travel agency with reasonable price. helpful staffs, room clean, hotel laundry was expensive, suggest use outside laundry (1kg = 50 baht)
Chunyuan G. Csoportos utazók Singapore, 2015. november 9.

Good location, smily sfaff, clean room
9,7
I'm happy with Good location, smily sfaff, clean room and always make us in good mood. But they have to enhance their wifi in order for guess to access internet.
Jin-Ying Y. Párban utazók United States of America, 2015. november 9.

good stay for the price

Silver Resortel PhuketSilver Resortel Phuket - StrandSilver Resortel Phuket - RecepcióSilver Resortel Phuket - A szálloda belülrőlSilver Resortel Phuket - RecepcióSilver Resortel Phuket - A szálloda belülrőlSilver Resortel Phuket - ÉtteremSilver Resortel Phuket - ÉtteremSilver Resortel Phuket - ÉtteremSilver Resortel Phuket - ÉtteremSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - A szálloda belülrőlSilver Resortel Phuket - SzolgáltatásokSilver Resortel Phuket - FürdőszobaSilver Resortel Phuket - FürdőszobaSilver Resortel Phuket - A szálloda kívülrőlSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - SzolgáltatásokSilver Resortel Phuket - Közeli látványosságokSilver Resortel Phuket - BejáratSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - VendégszobaSilver Resortel Phuket - Vendégszoba