Sintra Hotel

Avenida de D. Joao IV, Makaó város, Makaó (Térkép)

Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Fürdőszoba Sintra Hotel Makaó - Fürdőszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Fürdőszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba
Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Fürdőszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Vendégszoba Sintra Hotel Makaó - Fürdőszoba Sintra Hotel Makaó - A szálloda belülről Sintra Hotel Makaó - Étterem Sintra Hotel Makaó - Előcsarnok Sintra Hotel Makaó - Pub/Lounge Sintra Hotel Makaó - A szálloda kívülről Sintra Hotel Makaó - Közeli látványosságok Sintra Hotel Makaó - Közeli látványosságok
Kerület: Makaó város Szobák száma: 240

9,1
8,2
7,0
Tibor K. Párban utazó Hungary, 2010. december 27.
Átlagos hotelszoba

Központi elhelyezkedés
A hotel viszonylag olcsónak számít, központi elhelyezkedése miatt kiváló. Tiszta szobák, kedves személyzet. A környéken kiváló éttermek vannak. Személyzet kedves, szolgálatkész.
Kriangsak T. Párban utazó Thailand, 2015. augusztus 29.
Good service good location good transportation

Diana W. Család idősebb gyerekekkel Singapore, 2015. augusztus 27.
Spacious comfortable rooms with good location

Spacious comfortable rooms with good location
Nanhee C. Egyéni utazó South Korea, 2015. augusztus 23.

good location, kind staffs, free wifi
Good to stay for travellers.
Eg G. Csoportos utazó Philippines, 2015. augusztus 22.
Very good location. Perfect!

Location, location, location!
The best and very convenient
Eg G. Csoportos utazó Philippines, 2015. augusztus 22.
Value for money

Location, location and location
Helmi S. Család idősebb gyerekekkel Indonesia, 2015. augusztus 20.
Great Hotel in Macau City

Good location, delicious breakfast, free shuttle bus to and from ferry terminal and city of the dream, walking distance to senando square, ruins of st paul's, new yaohan shopping mall
Nice and comfort enough hotel
Sri D. Csoportos utazó Indonesia, 2015. augusztus 14.
nice hotel and near shopping place

nice room,clean
Booking on agoda.com
Hyung J. Üzleti utazó South Korea, 2015. augusztus 12.
Location is good but, that's all..

Location, Price
Well, I was chosen this hotel for location but, except location, everythings are terrible. Especially, internet access via business centre is awful and wifi connection is rubbish. this time, I totally was disappointed this terrible hotel facility. Hotel staffs were not very friendly. I would not stay this hotel never..I cannot understand why this hotel's reviews are so good? Stay away from this hotel, please!
Kum C. Párban utazó Singapore, 2015. augusztus 9.
Great Srat

Excellent Service Staff. Great Location. Great Food nearby.
Excellent stay.

Sintra Hotel MakaóSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - FürdőszobaSintra Hotel Makaó - FürdőszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - FürdőszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - FürdőszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - FürdőszobaSintra Hotel Makaó - A szálloda belülrőlSintra Hotel Makaó - ÉtteremSintra Hotel Makaó - ElőcsarnokSintra Hotel Makaó - Pub/LoungeSintra Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlSintra Hotel Makaó - Közeli látványosságokSintra Hotel Makaó - Közeli látványosságokSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - FürdőszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - ElőcsarnokSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - FürdőszobaSintra Hotel Makaó - FürdőszobaSintra Hotel Makaó - A szálloda belülrőlSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - VendégszobaSintra Hotel Makaó - Előcsarnok