Siralanna Phuket Hotel

162/92-97 Phang Muang Sai Kor Road, Patong, Phuket, Thaiföld 83150 (Térkép)

Siralanna Phuket Hotel Phuket - Pub/Lounge Siralanna Phuket Hotel Phuket - A környék Siralanna Phuket Hotel Phuket - Előcsarnok Siralanna Phuket Hotel Phuket - A szálloda kívülről Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Fürdőszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Fürdőszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Fürdőszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba
Siralanna Phuket Hotel Phuket - Fürdőszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Fürdőszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Fürdőszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Fürdőszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba Siralanna Phuket Hotel Phuket - Vendégszoba
Kerület: Patong Szobák száma: 50

8,5
8,4
8,4
7,6
Yi K. Egyéni utazók Malaysia, 2016. január 11.
Best Value For Money!

Great value! Spacious room! Great location!
9,7
Stephanie D. Párban utazók Australia, 2016. január 9.
was ok to stayat

the design in the foyer, the staff was lovely, was very welcoming
our stay was pleasurable
Darlene B. Egyéni utazók Australia, 2016. január 1.
Value for money

Room size, location, value for money
Very Good, staff very helpful
Siew C. Csoportos utazók Malaysia, 2015. december 15.
Poor cleanliness

Breakfast is good.
4,7
Siew C. Csoportos utazók Malaysia, 2015. december 14.
Not clean

Breakfast is good
Huanying Z. Család idősebb gyerekekkel China, 2015. december 2.

Breakfast is good, staffs are kind
It is good, staffs are kind and they can speak chinese as well, breakfast is good.
Vacharit P. Párban utazók Thailand, 2015. november 23.
Good affordable accommodation

staff, location and room are awesome for the price
Very good over all
Phanida W. Párban utazók Thailand, 2015. október 16.
Nice room, good command staff

near the beach, delicious food and nice room
Zheng Z. Párban utazók China, 2015. április 19.
Not so good

4,3
Wifi not stable Service not good Good luck guys
Xi L. Párban utazók China, 2015. április 10.
phuket hotel

Safe clean kindly

Siralanna Phuket Hotel PhuketSiralanna Phuket Hotel Phuket - Pub/LoungeSiralanna Phuket Hotel Phuket - A környékSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - A szálloda kívülrőlSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - FürdőszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - FürdőszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - FürdőszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - FürdőszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - FürdőszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - FürdőszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - FürdőszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - VendégszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - FürdőszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - FürdőszobaSiralanna Phuket Hotel Phuket - Business CenterSiralanna Phuket Hotel Phuket - ÉtteremSiralanna Phuket Hotel Phuket - ÉtteremSiralanna Phuket Hotel Phuket - ÉtteremSiralanna Phuket Hotel Phuket - SzolgáltatásokSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - ElőcsarnokSiralanna Phuket Hotel Phuket - Előcsarnok