Somerset Hoa Binh Serviced Residences

No.106 Hoang Quoc Viet, Cau Giay District, Cau Giay kerület, Hanoi, Vietnam (Térkép)

Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Gyermekklub Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Tárgyaló Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Fitneszterem Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Fürdőszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba
Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Uszoda Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Recepció Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Előcsarnok Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Uszoda Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba Somerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba
Kerület: Cau Giay kerület Szobák száma: 206

8,2
7,4
8,8
8,6
6,8
Ervina Y. Üzleti utazó Singapore, 2015. augusztus 27.
Fabulous

Staff friendly, clean and good venue
Christine H. Üzleti utazó Singapore, 2015. augusztus 13.
Short but pleasant stay

Staff, Comfort and Amenities
Very satisfying and will likely to rebook for future business visits
Sami R. Párban utazó Thailand, 2015. augusztus 4.
kind staff nice service love breckfast nice pool

speak English, nice room,comfor
9,7
NIce hotel Staff speack English,nice room pool breackfast everything perfect.. will back again if we have chance.
Lim A. Üzleti utazó Singapore, 2015. július 24.
Alex Lim

Comfort Room , Cleanliness , Good Wifi
Good stay as overall are good
Iwan J. Üzleti utazó Indonesia, 2015. július 22.
Clean big room

Near to my customer's office.
It was my second. And I like to stay here. Friendly staff, big and clean room
Trung V. Egyéni utazó Vietnam, 2015. június 3.
nice place, small bathroom though.

bed, location, breakfast
spacious room but bathroom a little too small for my taste. could better with better wifi range
Chia L. Üzleti utazó Singapore, 2015. április 23.
Nice residence, but not a very good location

Services, Room and comfort
Good services from the staffs, and the room is really comfortable and big.
Cy C. Üzleti utazó Singapore, 2015. január 30.
Convenience, Comfortable, Nice

Comfortable room, good language skill staff, central location.
The room was really large and comfortable. It is also centrally located in Hanoi near to supermarket. Transportation was available from the hotel to access to any parts of Hanoi city and the airport. Staffs were good in English language.
Robert S. Egyéni utazó Germany, 2014. december 18.
All good

Cleaness, Spa, Room Confort
All good
Hyojin K. Üzleti utazó South Korea, 2014. december 14.
money.family mind

samsam
No probrem

Somerset Hoa Binh Serviced Residences HanoiSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - GyermekklubSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - TárgyalóSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - FitneszteremSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - FürdőszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - UszodaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - RecepcióSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - ElőcsarnokSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - UszodaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - VendégszobaSomerset Hoa Binh Serviced Residences Hanoi - Vendégszoba