Somerset Surabaya Hotel

Jalan Raya Kupang Indah, Surabaya városközpont, Surabaya, Indonézia 60189

7,2
7,6
7,2
Miklos M. Üzleti utazók Hungary, 2013. április 22.
jól éreztem magamat

barátságos légkör, kiváló reggeli, gyors internet
Natalia C. Üzleti utazók Indonesia, 2016. május 27.
Great, will be back again and again
Will be back again. This hotel is my first choice when i come to Surabaya.
Tingsoon C. Üzleti utazók Singapore, 2016. május 18.
Ok,but aircon not cold
Aircon too slow to cool down room
Susanna S. Csoportos utazók Indonesia, 2016. május 9.
Breakfast is nice
Room is clean... But the towel not so clean...
Magdalena H. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 26.
Nice place, good location, friendly staff
It's quite an old hotel but well maintained. The room is clean. Surrounded by many restaurants and easy to find foods. Its a nice place to stay.
Firmansyah M. Párban utazók Indonesia, 2016. április 24.
Ok
Nothings
Basuki N. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2016. április 16.
clean, cheap and strategic location near ciputra m
clean, cheap and strategic location near ciputra mall/may jend sungkono street
Basuki N. Egyéni utazók Indonesia, 2016. április 15.
clean, cheap and strategic location near ciputra m
various room service menu
Tjetje M. Üzleti utazók Indonesia, 2016. április 12.
Nice location
4,7
Good location, good facility.. only, need more maintenance for interior. In general, nice hotel
Nor Z. Üzleti utazók Malaysia, 2016. április 9.
Modern
4,7
Modern facilities. Positive feedback to others
Somerset Surabaya Hotel SurabayaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - UszodaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - JátszótérSomerset Surabaya Hotel Surabaya - A környékSomerset Surabaya Hotel Surabaya - A szálloda kívülrőlSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - TárgyalóSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ÉtteremSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ElőcsarnokSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ÉtteremSomerset Surabaya Hotel Surabaya - FitneszteremSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ÉtteremSomerset Surabaya Hotel Surabaya - FürdőszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - FürdőszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - Ételek és italokSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ElőcsarnokSomerset Surabaya Hotel Surabaya - FürdőszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ElőcsarnokSomerset Surabaya Hotel Surabaya - KávézóSomerset Surabaya Hotel Surabaya - KávézóSomerset Surabaya Hotel Surabaya - FürdőszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - FürdőszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ÉtteremSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ÉtteremSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ElőcsarnokSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ÉtteremSomerset Surabaya Hotel Surabaya - VendégszobaSomerset Surabaya Hotel Surabaya - A szálloda kívülrőlSomerset Surabaya Hotel Surabaya - A szálloda belülrőlSomerset Surabaya Hotel Surabaya - ÉtteremSomerset Surabaya Hotel Surabaya - A szálloda belülről

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.