Swiss-Belinn Medan

Jl. Surabaya No. 88, Medan Városközpont, Medan, Indonézia (Térkép)

Swiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülről Swiss-Belinn Medan Medan - Üzletek Swiss-Belinn Medan Medan - Business Center Swiss-Belinn Medan Medan - Étterem Swiss-Belinn Medan Medan - Ételek és italok Swiss-Belinn Medan Medan - Étterem Swiss-Belinn Medan Medan - Előcsarnok Swiss-Belinn Medan Medan - Bejárat Swiss-Belinn Medan Medan - Étterem Swiss-Belinn Medan Medan - Fitneszterem Swiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülről Swiss-Belinn Medan Medan - Vendégszoba Swiss-Belinn Medan Medan - Pub/Lounge Swiss-Belinn Medan Medan - Tárgyaló Swiss-Belinn Medan Medan - Étterem Swiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülről
Swiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülről Swiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülről Swiss-Belinn Medan Medan - Vendégszoba Swiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülről Swiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülről Swiss-Belinn Medan Medan - Vendégszoba Swiss-Belinn Medan Medan - Fürdőszoba
Kerület: Medan Városközpont Szobák száma: 180

7,8
6,9
Nor H. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. február 13.

Good location
9,7
Nice
Peggy L. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. február 11.
normal

nothing
Not satisfied. Location-nothing attractive nearby hotel. Only night have few shop selling chinese food and no price indicated.
Peggy L. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. február 11.
normal

nothing
Soyun K. Üzleti utazók Indonesia, 2016. január 26.
Not very clean

food, hospitality, location
Since there was no window in the room, it was very humid and stunk.
Sabrina Z. Párban utazók Malaysia, 2016. január 25.
GREAT HOTEL

Room comfy and location staff friendly
Jason L. Párban utazók Singapore, 2016. január 25.

Location. Booking Bluebird Taxi. Food Nearby
Everything Good To Me......
Jason L. Párban utazók Singapore, 2016. január 23.

Location. Bluebird booking. Food nearby.
Everything good to me.......
Shelvy E. Üzleti utazók Indonesia, 2016. január 22.

ok
Shelvy E. Üzleti utazók Indonesia, 2016. január 20.

ok
Shelvy E. Üzleti utazók Indonesia, 2016. január 17.

ok

Swiss-Belinn Medan MedanSwiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülrőlSwiss-Belinn Medan Medan - ÜzletekSwiss-Belinn Medan Medan - Business CenterSwiss-Belinn Medan Medan - ÉtteremSwiss-Belinn Medan Medan - Ételek és italokSwiss-Belinn Medan Medan - ÉtteremSwiss-Belinn Medan Medan - ElőcsarnokSwiss-Belinn Medan Medan - BejáratSwiss-Belinn Medan Medan - ÉtteremSwiss-Belinn Medan Medan - FitneszteremSwiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülrőlSwiss-Belinn Medan Medan - VendégszobaSwiss-Belinn Medan Medan - Pub/LoungeSwiss-Belinn Medan Medan - TárgyalóSwiss-Belinn Medan Medan - ÉtteremSwiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülrőlSwiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülrőlSwiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülrőlSwiss-Belinn Medan Medan - VendégszobaSwiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülrőlSwiss-Belinn Medan Medan - A szálloda belülrőlSwiss-Belinn Medan Medan - VendégszobaSwiss-Belinn Medan Medan - Fürdőszoba