Swissotel Berlin Hotel

9,0
9,2
8,9
7,9
Nga N. Üzleti utazók Vietnam, 2016. április 29.
Perfect location
The staff was great
Jeanette W. Párban utazók Denmark, 2016. április 24.
Review
Fine
Isla B. Párban utazók United Kingdom, 2016. április 17.
Central hotel
Great location for shopping, bus tours, transport and restaurants. Lovely room and great breakfast - although not included in room rate. Very clean and free shoe cleaning service.
Ibrahim S. Üzleti utazók Maldives, 2016. március 12.
Wonderful Hotel.
Enjoyed every minute. Staffs are very helpful and informative. Only the concern I had was the breakfast, its average with limited items especially availability of vegetables on the buffet
Good hotel
Good hotel
Biplab P. Üzleti utazók Ukraine, 2015. december 22.
excellent hotel for business

location,standard n comfort
It was a nice
Chun O. Párban utazók Hong Kong, 2015. augusztus 30.
good

clean, comford and easily locate
Sultan A. Egyéni utazók Saudi Arabia, 2015. augusztus 19.
swissotel Berlin trip

location.staff are so friendly.housekeeping
9,7
Swissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda kívülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - A környékSwissotel Berlin Hotel Berlin - LakosztálySwissotel Berlin Hotel Berlin - A környékSwissotel Berlin Hotel Berlin - BálteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - LakosztálySwissotel Berlin Hotel Berlin - KilátásSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - ElőcsarnokSwissotel Berlin Hotel Berlin - Pub/LoungeSwissotel Berlin Hotel Berlin - ElőcsarnokSwissotel Berlin Hotel Berlin - ElőcsarnokSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - FitneszteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - KávézóSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - Pub/LoungeSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda belülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - Ételek és italokSwissotel Berlin Hotel Berlin - Pub/LoungeSwissotel Berlin Hotel Berlin - Pub/LoungeSwissotel Berlin Hotel Berlin - Pub/LoungeSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda belülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda kívülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda belülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - BálteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda belülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda kívülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - FürdőszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda belülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - BálteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - TárgyalóSwissotel Berlin Hotel Berlin - Ételek és italokSwissotel Berlin Hotel Berlin - BálteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda belülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda belülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - BálteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda kívülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda kívülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - SzolgáltatásokSwissotel Berlin Hotel Berlin - A szálloda belülrőlSwissotel Berlin Hotel Berlin - KávézóSwissotel Berlin Hotel Berlin - ElőcsarnokSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - ElőcsarnokSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - Ételek és italokSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - ÉtteremSwissotel Berlin Hotel Berlin - Erkély/TeraszSwissotel Berlin Hotel Berlin - Erkély/TeraszSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - VendégszobaSwissotel Berlin Hotel Berlin - Étterem