Taipa Square Hotel

7,1
6,9
7,2
6,4
U Y. Párban utazók Malaysia, 2016. január 26.
Spacious Room

Spacious, Free Shuttle Bus To/From Ferry Terminal, Clean
Satisfied.
Wan M. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. január 16.
Cozy hotel

Clean, comfort and friendly staff
Overall stay was good, cozy room, very close to mini mart so easy to buy anythings such as fruits, drinks, and food.
Ta H. Párban utazók Malaysia, 2016. január 11.
Overall okay to stay in this hotel

walking distance to main attractions (casinos) in Macau, free shuttle to ferry terminal
the hotel is near to the Macau airport (not walking distance), however still no shuttle service provided between hotel and airport. about 20 mins walking time to the venetian & galaxy casinos. still quite a comfort stay and clean environment hotel.
Mario J. Párban utazók Portugal, 2016. január 9.
Segurança

Quarto limpeza
Yap Y. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. január 9.
Location not very good

Location not very good, room standard but strong wifi
Lu E. Párban utazók Malaysia, 2016. január 3.
Room small but clean

Clean, location
Overal is ok
Edith P. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. december 27.
SATISFIED

LOCATION, NOT TOO EXPENSIVE, AND SATISFACTION
IT'S OK.
Roszalanhisham R. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. december 21.
nice location

comfort room
nice location
Matheephat P. Párban utazók Thailand, 2015. december 20.
Very bad service

Near thai food kios, near 7-11 shop, near food area
Front check in staff very bad service, not welcome, hotel far away from attraction area
Kenneth C. Üzleti utazók China, 2015. december 11.
Ok

Ok
Taipa Square Hotel MakaóTaipa Square Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - LakosztályTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - ÉtteremTaipa Square Hotel Makaó - ÉtteremTaipa Square Hotel Makaó - ElőcsarnokTaipa Square Hotel Makaó - Business CenterTaipa Square Hotel Makaó - Pub/LoungeTaipa Square Hotel Makaó - ElőcsarnokTaipa Square Hotel Makaó - ElőcsarnokTaipa Square Hotel Makaó - ÉtteremTaipa Square Hotel Makaó - ÉtteremTaipa Square Hotel Makaó - Pub/LoungeTaipa Square Hotel Makaó - A szálloda kívülrőlTaipa Square Hotel Makaó - A szálloda belülrőlTaipa Square Hotel Makaó - A szálloda belülrőlTaipa Square Hotel Makaó - ÉtteremTaipa Square Hotel Makaó - ÉtteremTaipa Square Hotel Makaó - ÉtteremTaipa Square Hotel Makaó - FitneszteremTaipa Square Hotel Makaó - UszodaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - LakosztályTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - LakosztályTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - LakosztályTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - LakosztályTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - FürdőszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - VendégszobaTaipa Square Hotel Makaó - UszodaTaipa Square Hotel Makaó - Étterem