The Berkeley Hotel Pratunam

559 Ratchathewi, Pratunam, Bangkok, Thaiföld 10400 (Térkép)

The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Vendégszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Fürdőszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Fürdőszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Fürdőszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Fürdőszoba The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Szolgáltatások The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Szolgáltatások
The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülről The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülről The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülről The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Előcsarnok The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Előcsarnok The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Étterem The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Étterem The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Étterem The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Étterem The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülről The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Uszoda The Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Uszoda
Kerület: Pratunam Szobák száma: 765

8,0
8,6
7,6
8,1
8,2
7,2
Eva K. Család idősebb gyerekekkel Hungary, 2015. július 9.
A legjobb választás volt

segítőkész, udvarias személyzet, kiszolgálás, maga a hely
Gyönyörű, igényes szálloda, nagyon udvarias személyzettel. A legkisebb problémát is azonnal készségesen orvosolják, csak ajánlani tudom!
Csaba D. Párban utazó Hungary, 2015. február 13.
pratunam

tágas terek,kényelmes szoba,segítőkész személyzet
Zsolt N. Párban utazó Hungary, 2015. február 7.
Nemeth

Szoba, elhelyezkedés,kilátás
Kényelmes, tiszta, nyugodt
Attila C. Párban utazó Hungary, 2015. január 19.
Jo helyen levő új szálloda

Logisztika panoráma reggeli
Minden fontos helyhez közeli elegáns szalloda
Judit F. Párban utazó Hungary, 2015. január 8.
Rövid látogatás

Nagyon szép a szálloda, barátságos és segítőkesz a személyzet, az ár-érték aránnyal is elégedett vagyok
9,7
Három napot töltöttünk Bangkokban, nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk több időt tölteni a szállodában a város látnivalói miatt. A szálloda nagyon szép és modern, a személyzet pedig igazán barátságos és segítőkész volt minden esetben. Nagyon elégedett vagyok a Berkeley Hotel Pratunam-mal.
Laszlo S. Család fiatal gyerekekkel Hungary, 2014. július 19.
Jó elhelyezkedés, jó ár

Kitűnő reggeli, tágas szoba, szép medencék
9,7
Bangkok összes fontos látnivalója könnyen elérhető. Sok bevásárló központ pár perces séta távolságban van. A recepció személyzetét még lehet fejleszteni. Minden fajta utazó számára tökéletesen megfelelő.
Akos C. Párban utazó Hungary, 2014. január 29.
Kellemes hotel, gyönyörű úszómedencével

lélegzetelállító medence a 11 emeleten a város felett és a hatalmas belső terek, nagyvonalú kialakítással
Kellemes itt tartózkodás, szuper elhelyezkedés nagyon közel a reptéri gyorsvasúthoz, gyönyörű belső, vadi új minden, kissé félkész is még csak, a szobák klíma nélkül trópusiak.
Eszter S. Párban utazó Hungary, 2014. január 16.
A szálloda csodás, a személyzet udvarias.

Környezet, kiszolgálás, reggeli.
A szálloda gyönyörű, a személyzet udvarias, a reggeli kitűnő. A közelben több bevásárló központ is található, finom banános palacsintát lehet kapni a szálloda mellett. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Attila C. Párban utazó Hungary, 2013. július 28.
Nagyon szép új szálloda,kiváló áron

Nagyon jo elhelyezkedés új szálloda kiváló reggeli
Nagyon jol éreztük magunkat ebben az új szállodában minden a közelben van
Tao S. Párban utazó Singapore, 2015. augusztus 30.
Good location

Location, staff and facilities

The Berkeley Hotel Pratunam BangkokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - VendégszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - FürdőszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - FürdőszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - FürdőszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - FürdőszobaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - SzolgáltatásokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - SzolgáltatásokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülrőlThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülrőlThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülrőlThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ElőcsarnokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ElőcsarnokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ÉtteremThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ÉtteremThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ÉtteremThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ÉtteremThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülrőlThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - UszodaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - UszodaThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - BejáratThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - BejáratThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülrőlThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - A szálloda belülrőlThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - BejáratThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - térképThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli tömegközlekedésThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - térképThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli tömegközlekedésThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ÉtteremThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - TárgyalóThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ÉtteremThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - TárgyalóThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - TárgyalóThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - TárgyalóThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - TárgyalóThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - TárgyalóThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ÉtteremThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - TárgyalóThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - TárgyalóThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - TárgyalóThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - ÉtteremThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságokThe Berkeley Hotel Pratunam Bangkok - Közeli látványosságok