The Cityview Hotel

7,8
7,9
7,8
6,8
Etelka O. Párban utazók Hungary, 2011. március 31.
jó helyen jó áron

központban van és mégis csendes helyen van a szálloda
a repülő térről könnyen és gyorsan megközelíthető tömegközlekedéssel (busszal). nagyon közel ott a metróállomás, amivel minden gyorsan elérhető. a szállodától gyalogosan megközelíthető az összes éjszakai piac, ahol remek vásárlási lehetőségek vannak. a környéken rengeteg étterem van mindenféle kategóriában. a szálloda személyzete segítőkész volt. minden kényelmet kielégítő volt a szobánk. az még a nagy előnye, hogy a főutcától egy utcával beljebb található, ezért a nyüzsgésből egyből egy nyugodt kis utcában találtuk magunkat. a reggeli nekünk nagyon hiányzott, mert mi szeretünk szállodában reggelizni, majd utána nyakunkba venni a várost.
Etelka O. Párban utazók Hungary, 2011. március 18.
központban, de mégis csendben

a legjobb szálloda
a szálloda a központban van. nagyon közel mindenhez. a hotel személyzete nagyon segítőkész volt. a szoba mindig tiszta volt. mivel a közelben metróállomás van, és kellően sűrű a hálózata, ezért remekül tudtuk használni, hogy megnézzük a számunkra érdekes dolgokat. azoknak tudom ajánlani, akik közel akarnak lakni a belvároshoz, és elsősorban gyalogosan akarják felfedezni a várost
Chan K. Párban utazók Malaysia, 2016. május 27.
Value for money
quite happy for 5 days living. Highly recommend.
Queenie S. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2016. május 27.
Good hotel
Good location very near to mtr,clean rooms,fast check in and out.Will definitely stay here again.
Fenny Y. Üzleti utazók Singapore, 2016. május 24.
Favourite Hotel whenever visiting HongKong
Had been coming back to stay in CityView for the last few years whenever I came back to Hongkong. Had also recommend this hotel to family and members. Will come back again.
Guy S. Egyéni utazók United Kingdom, 2016. május 24.
A quick but good stsy
Hard to fault them, but I only stayed one night on a special Agoda deal.
Cheng B. Párban utazók Singapore, 2016. május 24.
Great location. MTR is just a few steps away.
Great location
Veronica L. Csoportos utazók Singapore, 2016. május 24.
excellent stay
was a really comfortable and enjoyable stay at the hotel. staff were really helpful and room cleaning was almost immediate after we left to head out. definitely will return again..
Cindy H. Csoportos utazók Singapore, 2016. május 23.
Value for money!
Srcond time in this hotel. Very good location, centralized, able to walk to many places in Yau Tsim Mong! Will be back again. It would be good if the room is bigger for a family.
Watchara V. Párban utazók Thailand, 2016. május 22.
Good locations
Location: very closed to MTR for 1-2 minute walk Room size: not too small (Okay) Cleanliness: towel is not clean enough in last day. Overall: quite happy for 3-night stay
1-2 a 2 értékelésből
The Cityview Hotel HongkongThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - LakosztályThe Cityview Hotel Hongkong - LakosztályThe Cityview Hotel Hongkong - LakosztályThe Cityview Hotel Hongkong - LakosztályThe Cityview Hotel Hongkong - LakosztályThe Cityview Hotel Hongkong - LakosztályThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - LakosztályThe Cityview Hotel Hongkong - LakosztályThe Cityview Hotel Hongkong - LakosztályThe Cityview Hotel Hongkong - FürdőszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - FürdőszobaThe Cityview Hotel Hongkong - ElőcsarnokThe Cityview Hotel Hongkong - KávézóThe Cityview Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlThe Cityview Hotel Hongkong - BejáratThe Cityview Hotel Hongkong - ElőcsarnokThe Cityview Hotel Hongkong - BejáratThe Cityview Hotel Hongkong - KilátásThe Cityview Hotel Hongkong - VendégszobaThe Cityview Hotel Hongkong - ÉtteremThe Cityview Hotel Hongkong - ÉtteremThe Cityview Hotel Hongkong - Szolgáltatások

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.