The Luxe Manor

8,8
8,6
8,4
7,8
Perapong P. Csoportos utazók Thailand, 2016. május 2.
Great small boutique hotel
.It's in a great location , staff are very helpful. The hotel itself is near to the train tsim sha tsui station you walk is like 5-10 mins and its very near to shops if you like shopping. They also serve good breakfast. I highly recommend this...
Luisa F. Üzleti utazók Colombia, 2016. április 15.
Confortable bed
The bed is good, but it doesnt look like a 5 start hotel. could be a 4 start
Chairat L. Csoportos utazók Thailand, 2016. április 15.
Great
I"ll back again
Zulpata Z. Párban utazók Indonesia, 2016. április 14.
Not so far from mass rapid transport
Hotel it's self is good, cleanliness Good , location not so far from public transport. minus point is, everyday breakfast same menu, make boaring
Wayne K. Üzleti utazók United States of America, 2016. április 14.
Frequent visitor
You cannot get a better location Rooms are hong kong small, but very clean, staff is great
Sittichai K. Üzleti utazók Thailand, 2016. április 14.
1 week business trip in Hong Kong
I will come back & stay at Luxe Manor for my next trip in Hong Kong.
Jihyun K. Csoportos utazók South Korea, 2016. április 10.
good
good
Yang C. Csoportos utazók Taiwan, 2016. április 7.
Pak L. Egyéni utazók Hong Kong, 2016. április 4.
No longer good as it is already old
3,7
The renovation in hotel is mainly made by the simple materials so the hotel looks old easily. Location is good, room is spacious but u only find the cheap and damaged furniture, facilities and equipments. So the quality is far different from normally the hotels using.
Damoadaran N. Üzleti utazók India, 2016. április 1.
Overall stay was good
Good stay
The Luxe Manor HongkongThe Luxe Manor Hongkong - A szálloda kívülrőlThe Luxe Manor Hongkong - VendégszobaThe Luxe Manor Hongkong - VendégszobaThe Luxe Manor Hongkong - RecepcióThe Luxe Manor Hongkong - VendégszobaThe Luxe Manor Hongkong - RecepcióThe Luxe Manor Hongkong - BejáratThe Luxe Manor Hongkong - VendégszobaThe Luxe Manor Hongkong - RecepcióThe Luxe Manor Hongkong - VendégszobaThe Luxe Manor Hongkong - RecepcióThe Luxe Manor Hongkong - BejáratThe Luxe Manor Hongkong - RecepcióThe Luxe Manor Hongkong - VendégszobaThe Luxe Manor Hongkong - VendégszobaThe Luxe Manor Hongkong - BüféThe Luxe Manor Hongkong - Pub/LoungeThe Luxe Manor Hongkong - Pub/LoungeThe Luxe Manor Hongkong - Pub/LoungeThe Luxe Manor Hongkong - Pub/LoungeThe Luxe Manor Hongkong - ÉtteremThe Luxe Manor Hongkong - ÉtteremThe Luxe Manor Hongkong - ÉtteremThe Luxe Manor Hongkong - BálteremThe Luxe Manor Hongkong - BálteremThe Luxe Manor Hongkong - BálteremThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - A szálloda belülrőlThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - LakosztályThe Luxe Manor Hongkong - Business CenterThe Luxe Manor Hongkong - FitneszteremThe Luxe Manor Hongkong - FürdőszobaThe Luxe Manor Hongkong - TárgyalóThe Luxe Manor Hongkong - TárgyalóThe Luxe Manor Hongkong - FürdőszobaThe Luxe Manor Hongkong - RecepcióThe Luxe Manor Hongkong - A szálloda belülrőlThe Luxe Manor Hongkong - A szálloda belülrőlThe Luxe Manor Hongkong - A szálloda belülrőlThe Luxe Manor Hongkong - A szálloda belülrőlThe Luxe Manor Hongkong - ÉtteremThe Luxe Manor Hongkong - Pub/LoungeThe Luxe Manor Hongkong - Pub/LoungeThe Luxe Manor Hongkong - Pub/LoungeThe Luxe Manor Hongkong - Pub/LoungeThe Luxe Manor Hongkong - Pub/Lounge

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.