The Viridian Resort

7,1
6,9
7,2
6,6
Katalin C. Egyéni utazók Hungary, 2014. október 14.
kényelmes környezet

segítőkész személyzet; szép, tiszta szoba; fürdőmedence;
Nagyon hangulatos szoba, hajszárítóval, borotválkozó tükörrel, hűtőgéppel és széffel. Szép kilátás nyílik az ablakból a belső kis kertben az úszómedencére. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, szívesen jönnék ide máskor is.
Piroska M. Egyéni utazók Hungary, 2013. december 2.
mindenhez közel

elhelyezkedes, medence, büfé reggeli
Kellemes környezetben levő hotel közel a parthoz,és az éjszakai élethez.Barátságos,segítőkesz szemelyzet a portán. Gazdag,büfe reggeli. A felszolgálóknak jót tesz a manager jelenléte.
Emerald T. Párban utazók Hungary, 2013. április 25.
Kellemes hotel

Kellemes hotel, viszonylag közel a tengerparthoz
Kellemes szálloda, pihenésre, kikapcsolódásra kiválóan alkalmas. Nagyon hangulatos kerttel, medencével rendelkezik. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.
Edina H. Egyéni utazók Hungary, 2013. március 18.
Legjobb választás!!!

A személyzet nagyon segítőkész,tisztaság, bőséges svédasztalos reggeli
Nekünk a legjobb választásunk a Viridian Resort volt! Mindenhez nagyon közel van. A Bangla roadhoz 3 perc séta, Patong beach-hez 8-10 perc. Kellemes környezet,kertre/medencére néző teraszok. A személyzet nagyon segítőkész. A szobákat minden nap takarították.Az ételek finomak! Én mindenkinek csak ajánlani tudom! Ha legközelebb megyek, biztosan a Viridianban fogok megszállni.
Mariyam S. Párban utazók India, 2016. május 20.
Review
4,3
Improve
Alfred C. Csoportos utazók Brunei Darussalam, 2016. május 8.
Good Location
Situated at the heart of Patong near to Banglaa street and Jungceylon Mall.
Mahbubur R. Párban utazók Bangladesh, 2016. május 7.
Good hotel
Very good location from all facility
Shuib Y. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2016. május 4.
good
enjoy stay at this hotel
Richard P. Csoportos utazók Philippines, 2016. május 3.
You get what you pay for
you get what you pay for
Richard P. Csoportos utazók Philippines, 2016. május 3.
1-4 a 4 értékelésből
The Viridian Resort PhuketThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - KertThe Viridian Resort Phuket - ElőcsarnokThe Viridian Resort Phuket - SpaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - BejáratThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - ElőcsarnokThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - ÉtteremThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - KertThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - ElőcsarnokThe Viridian Resort Phuket - ElőcsarnokThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - KonyhaThe Viridian Resort Phuket - BüféThe Viridian Resort Phuket - ÉtteremThe Viridian Resort Phuket - BüféThe Viridian Resort Phuket - BüféThe Viridian Resort Phuket - BüféThe Viridian Resort Phuket - BüféThe Viridian Resort Phuket - Pub/LoungeThe Viridian Resort Phuket - Pub/LoungeThe Viridian Resort Phuket - Pub/LoungeThe Viridian Resort Phuket - Pub/LoungeThe Viridian Resort Phuket - Pub/LoungeThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - A szálloda kívülrőlThe Viridian Resort Phuket - SpaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - SpaThe Viridian Resort Phuket - ElőcsarnokThe Viridian Resort Phuket - ElőcsarnokThe Viridian Resort Phuket - ElőcsarnokThe Viridian Resort Phuket - ElőcsarnokThe Viridian Resort Phuket - ElőcsarnokThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - SpaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - FürdőszobaThe Viridian Resort Phuket - FürdőszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - UszodaThe Viridian Resort Phuket - Erkély/TeraszThe Viridian Resort Phuket - BejáratThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - VendégszobaThe Viridian Resort Phuket - Erkély/TeraszThe Viridian Resort Phuket - Erkély/TeraszThe Viridian Resort Phuket - Uszoda

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.