USA Hostel

Flat C2, Floor 13, Mirador Mansion, 62 Nathan Road, Tsim Sha Tsui, Hongkong (Térkép)

USA Hostel Hongkong - Bejárat USA Hostel Hongkong - Bejárat USA Hostel Hongkong - Bejárat USA Hostel Hongkong - Kilátás USA Hostel Hongkong - Előcsarnok USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - A szálloda belülről USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - A szálloda belülről USA Hostel Hongkong - Fürdőszoba USA Hostel Hongkong - Fürdőszoba
USA Hostel Hongkong - Fürdőszoba USA Hostel Hongkong - Fürdőszoba USA Hostel Hongkong - Fürdőszoba USA Hostel Hongkong - Fürdőszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba USA Hostel Hongkong - Vendégszoba
Kerület: Tsim Sha Tsui Szobák száma: 140

7,0
5,8
5,9
6,1
5,1
Peter K. Egyéni utazó Hungary, 2010. július 12.
Ez az ügyfél csupán értékelte a szállást, de nem írt megjegyzést.
Jarunee T. Párban utazó Thailand, 2015. augusztus 10.
dirty bad services
2,7
Room dirty/ bad services/ suck staff
Pei P. Család idősebb gyerekekkel Malaysia, 2015. július 27.
Value money guest house

Good location,room very clean, staff very nice
This is 2nd time stay here~staff very nice!
Manish J. Üzleti utazó India, 2015. június 27.
location very good

location price and mattess on bed
Not good not bad
Wee H. Csoportos utazó Malaysia, 2015. június 26.
Bad experience

USA Hostel
3,7
Old room,smelly,small room,dirty bathroom
Anne P. Csoportos utazó Malaysia, 2015. június 20.
TAIPA

Clean, safe and peaceful
Emil N. Család idősebb gyerekekkel Philippines, 2015. június 19.
not good
2,3
there are hidden charges, the so called "upgrade" ... the room on the website is not the same room they'll give you when you arrive at the hotel. not good. I won't recommend this to my friends.
Cecil B. Család fiatal gyerekekkel Philippines, 2015. június 12.
not recommended for travellers with children

Value for money
not convenient the hall was very dirty
Sied I. Üzleti utazó Singapore, 2015. június 10.
Decent Cheap stay

Cheap convenient decent
Satisfied stay
Sri R. Üzleti utazó Indonesia, 2015. június 10.
good location,good price and easy to find

good price,good location and good service
this hotel is easy to find, just out from Tsim Tsa Tsui MTR then building just few walks from MTR station,surrounding the hotel have lots of shop but hard to find food because around there only have Mc donald

USA Hostel HongkongUSA Hostel Hongkong - BejáratUSA Hostel Hongkong - BejáratUSA Hostel Hongkong - BejáratUSA Hostel Hongkong - KilátásUSA Hostel Hongkong - ElőcsarnokUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - A szálloda belülrőlUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - A szálloda belülrőlUSA Hostel Hongkong - FürdőszobaUSA Hostel Hongkong - FürdőszobaUSA Hostel Hongkong - FürdőszobaUSA Hostel Hongkong - FürdőszobaUSA Hostel Hongkong - FürdőszobaUSA Hostel Hongkong - FürdőszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - VendégszobaUSA Hostel Hongkong - Vendégszoba

Ügyfelek ajánlásai - USA Hostel, Hongkong