V Hotel Lavender

8,8
7,1
7,5
7,2
Andrea E. Párban utazók Hungary, 2012. július 8.
Nagyszeru helyen, jo megkozelitessel

Direkt metro elerhetoseg
Kicsi, de tiszta szobak, egyszeru reggeli. Medence normalis meretu. A hotel mellett kozvetlenul Food court, rengeteg tipusu etelt lehet megkostolni.
Sightseeing/Attractions Tip: Sentosa island, Chinatown, Little India, Fullerton hotel kornyeke
Zsolt K. Párban utazók Hungary, 2012. február 3.
jó hely, de a szobák kicsik

közel a központ,tiszta, csendes, közvetlen metro
csendes szálló, közvetlen metro kapcsolat, kiválló közlekedés,tiszta de kicsi szobák, uszoda a negyedik emeleten, nagy medence,kényelmes ágy, tiszta szoba, tiszta személyzet, hüző van, ez jó,az étterem kicsit drága, a sarki kifözdében negyed annyiért jól lehet lakni,váltó és abc a hotel mellet,csomagot megörzikés indulás elött fürödhetsz az usziba, piac a közelben,europai dugaj a szobában,vizet adnak naponta.
Utazási tipp: városnézö busz felesleges 18 v. 23 S$ metrovel 2 S$ egy menet bárhova, reptérről metroval 2.5 S$ ért bejutsz a város bármelyik pontjára!! a merto plasztik kártyáját minden utazás után váltsd vissa(automatában)
Zsolt C. Párban utazók Hungary, 2011. július 11.
Kényelmes, de kicsi szoba

metro, shopping nagyon közel, kedves, segítőkész staff
A szállás nem túl frekventált helyen van, de közvetlen metró felett. Közel van az indiai negyed, ahol érdekes kultúrával lehet megismerkedni, az éttermekből kedvünkre válogathatunk. A szálloda közvetlen közelében étterem, gyorsétterem, pékség, kifőzde, non-stop élelmiszerbolt, uszoda, sportcsarnok. Ezt a szállodát annak ajánlom, aki nem tölt túlságosan sok időt a szállodában, mert a szobák nagyon kicsik.
Restaurant Tip: Ajánlok sok sétát a környéken, egymás közvetlen közelében több kultúra is van.
Alex E. Egyéni utazók Australia, 2016. május 4.
Perfect Location next to Green Line Lavender MRT
Good clean basic hotel close to everything
Yap S. Párban utazók Malaysia, 2016. május 4.
Good location
Mrt stations nearby can go any location
Juniwati T. Párban utazók Indonesia, 2016. május 2.
Nice
Henn K. Egyéni utazók Malaysia, 2016. május 2.
Good hotel at good location
Room is super small for a 4* hotel. City view is nothing spectacular. Only ++ is hotel sits on the MRT....accessible to everywhere.
Yew C. Csoportos utazók Malaysia, 2016. május 2.
Overall
Location is the best advantage. Easy to get cab. However, swimming pool was under renovation during the stay.
Shelley J. Egyéni utazók Malaysia, 2016. május 2.
Facilities
Happy but there is no swimming pool & it's under renovation
Aw C. Család fiatal gyerekekkel Malaysia, 2016. május 2.
Triple Room
Found have baby crocoach in room.Aircond is not cold as reported but no maint staff came for check.Only satisfy the location is very convenience travel around city.
1-3 a 3 értékelésből
V Hotel Lavender SzingapúrV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - SzolgáltatásokV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - Business CenterV Hotel Lavender Szingapúr - RecepcióV Hotel Lavender Szingapúr - ElőcsarnokV Hotel Lavender Szingapúr - ElőcsarnokV Hotel Lavender Szingapúr - RecepcióV Hotel Lavender Szingapúr - ElőcsarnokV Hotel Lavender Szingapúr - UszodaV Hotel Lavender Szingapúr - UszodaV Hotel Lavender Szingapúr - UszodaV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - A környékV Hotel Lavender Szingapúr - A környékV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda belülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - FürdőszobaV Hotel Lavender Szingapúr - FürdőszobaV Hotel Lavender Szingapúr - FürdőszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda belülről

Az Agoda a The Priceline Group, a világ vezető online utazási és kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportjának része.