V Hotel Lavender

70 Jellicoe Road, Kallang, Szingapúr 208767 (Térkép)

V Hotel Lavender Szingapúr - Étterem V Hotel Lavender Szingapúr - Étterem V Hotel Lavender Szingapúr - Étterem V Hotel Lavender Szingapúr - Szolgáltatások V Hotel Lavender Szingapúr - Étterem V Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülről V Hotel Lavender Szingapúr - Business Center V Hotel Lavender Szingapúr - Recepció V Hotel Lavender Szingapúr - Előcsarnok V Hotel Lavender Szingapúr - Előcsarnok V Hotel Lavender Szingapúr - Recepció V Hotel Lavender Szingapúr - Előcsarnok V Hotel Lavender Szingapúr - Uszoda V Hotel Lavender Szingapúr - Uszoda V Hotel Lavender Szingapúr - Uszoda V Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülről
V Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülről V Hotel Lavender Szingapúr - A környék V Hotel Lavender Szingapúr - A környék V Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda belülről V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Fürdőszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Fürdőszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Fürdőszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba
Kerület: Kallang Szobák száma: 888

7,4

7,2
8,8
7,1
7,5
7,2
Andrea E. Párban utazók Hungary, 2012. július 8.
Nagyszeru helyen, jo megkozelitessel

Direkt metro elerhetoseg
Kicsi, de tiszta szobak, egyszeru reggeli. Medence normalis meretu. A hotel mellett kozvetlenul Food court, rengeteg tipusu etelt lehet megkostolni.
Sightseeing/Attractions Tip: Sentosa island, Chinatown, Little India, Fullerton hotel kornyeke
Zsolt K. Párban utazók Hungary, 2012. február 3.
jó hely, de a szobák kicsik

közel a központ,tiszta, csendes, közvetlen metro
csendes szálló, közvetlen metro kapcsolat, kiválló közlekedés,tiszta de kicsi szobák, uszoda a negyedik emeleten, nagy medence,kényelmes ágy, tiszta szoba, tiszta személyzet, hüző van, ez jó,az étterem kicsit drága, a sarki kifözdében negyed annyiért jól lehet lakni,váltó és abc a hotel mellet,csomagot megörzikés indulás elött fürödhetsz az usziba, piac a közelben,europai dugaj a szobában,vizet adnak naponta.
Utazási tipp: városnézö busz felesleges 18 v. 23 S$ metrovel 2 S$ egy menet bárhova, reptérről metroval 2.5 S$ ért bejutsz a város bármelyik pontjára!! a merto plasztik kártyáját minden utazás után váltsd vissa(automatában)
Zsolt C. Párban utazók Hungary, 2011. július 11.
Kényelmes, de kicsi szoba

metro, shopping nagyon közel, kedves, segítőkész staff
A szállás nem túl frekventált helyen van, de közvetlen metró felett. Közel van az indiai negyed, ahol érdekes kultúrával lehet megismerkedni, az éttermekből kedvünkre válogathatunk. A szálloda közvetlen közelében étterem, gyorsétterem, pékség, kifőzde, non-stop élelmiszerbolt, uszoda, sportcsarnok. Ezt a szállodát annak ajánlom, aki nem tölt túlságosan sok időt a szállodában, mert a szobák nagyon kicsik.
Restaurant Tip: Ajánlok sok sétát a környéken, egymás közvetlen közelében több kultúra is van.
Ramon I. Párban utazók Philippines, 2016. február 7.
Okay as a sleeping place

Location, Food, Location
It was okay. Only used it as a place to rest. Location was great, right beside Lavender station.
Petrus B. Párban utazók Indonesia, 2016. február 7.
Certainly will come back to stayin this hotel

Location, fast check in, friendly staff
Enjoyable
Damith N. Család fiatal gyerekekkel Sri Lanka, 2016. február 7.
Supper convenient location

Location,View, Pool
Very Good, For improvement ,I like to suggest them that The 4th Floor Testurant should use ceramic plates for breakfast tables
Chay L. Üzleti utazók Singapore, 2016. február 6.
No comment

Near MRT
Everything ok
Hao M. Egyéni utazók Singapore, 2016. február 1.
too expensive

expensive, clean and big room
room was big and clean but price are way to expensive
Khairunnisa B. Család fiatal gyerekekkel Indonesia, 2016. február 1.
Very close to the MRT station

Location
Royo S. Párban utazók Indonesia, 2016. február 1.
Value for Money and Great Convenience

location, clean and convenience
9,7
Awesome
1-3 a 3 értékelésből

V Hotel Lavender SzingapúrV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - SzolgáltatásokV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - Business CenterV Hotel Lavender Szingapúr - RecepcióV Hotel Lavender Szingapúr - ElőcsarnokV Hotel Lavender Szingapúr - ElőcsarnokV Hotel Lavender Szingapúr - RecepcióV Hotel Lavender Szingapúr - ElőcsarnokV Hotel Lavender Szingapúr - UszodaV Hotel Lavender Szingapúr - UszodaV Hotel Lavender Szingapúr - UszodaV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - A környékV Hotel Lavender Szingapúr - A környékV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda belülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - FürdőszobaV Hotel Lavender Szingapúr - FürdőszobaV Hotel Lavender Szingapúr - FürdőszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda belülről