V Hotel Lavender

70 Jellicoe Road, Kallang, Szingapúr 208767 (Térkép)

V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Vendégszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Étterem
V Hotel Lavender Szingapúr - Étterem V Hotel Lavender Szingapúr - Étterem V Hotel Lavender Szingapúr - Szolgáltatások V Hotel Lavender Szingapúr - Étterem V Hotel Lavender Szingapúr - Fürdőszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Fürdőszoba V Hotel Lavender Szingapúr - Fürdőszoba V Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülről V Hotel Lavender Szingapúr - Business Center V Hotel Lavender Szingapúr - Recepció V Hotel Lavender Szingapúr - Előcsarnok V Hotel Lavender Szingapúr - Előcsarnok
Kerület: Kallang Szobák száma: 888

7,2
8,8
7,1
7,6
7,2
Andrea E. Párban utazó Hungary, 2012. július 8.
Nagyszeru helyen, jo megkozelitessel

Direkt metro elerhetoseg
Kicsi, de tiszta szobak, egyszeru reggeli. Medence normalis meretu. A hotel mellett kozvetlenul Food court, rengeteg tipusu etelt lehet megkostolni.
Sightseeing/Attractions Tip: Sentosa island, Chinatown, Little India, Fullerton hotel kornyeke
Zsolt K. Párban utazó Hungary, 2012. február 3.
jó hely, de a szobák kicsik

közel a központ,tiszta, csendes, közvetlen metro
csendes szálló, közvetlen metro kapcsolat, kiválló közlekedés,tiszta de kicsi szobák, uszoda a negyedik emeleten, nagy medence,kényelmes ágy, tiszta szoba, tiszta személyzet, hüző van, ez jó,az étterem kicsit drága, a sarki kifözdében negyed annyiért jól lehet lakni,váltó és abc a hotel mellet,csomagot megörzikés indulás elött fürödhetsz az usziba, piac a közelben,europai dugaj a szobában,vizet adnak naponta.
Utazási tipp: városnézö busz felesleges 18 v. 23 S$ metrovel 2 S$ egy menet bárhova, reptérről metroval 2.5 S$ ért bejutsz a város bármelyik pontjára!! a merto plasztik kártyáját minden utazás után váltsd vissa(automatában)
Zsolt C. Párban utazó Hungary, 2011. július 11.
Kényelmes, de kicsi szoba

metro, shopping nagyon közel, kedves, segítőkész staff
A szállás nem túl frekventált helyen van, de közvetlen metró felett. Közel van az indiai negyed, ahol érdekes kultúrával lehet megismerkedni, az éttermekből kedvünkre válogathatunk. A szálloda közvetlen közelében étterem, gyorsétterem, pékség, kifőzde, non-stop élelmiszerbolt, uszoda, sportcsarnok. Ezt a szállodát annak ajánlom, aki nem tölt túlságosan sok időt a szállodában, mert a szobák nagyon kicsik.
Restaurant Tip: Ajánlok sok sétát a környéken, egymás közvetlen közelében több kultúra is van.
Allan P. Család fiatal gyerekekkel New Zealand, 2015. július 29.
Great location, friendly staff

Location, great staff, clean rooms
Sasinipa S. Család idősebb gyerekekkel Thailand, 2015. július 29.
Small bathroom. 1 acess to wifi only

Near MRT. Near 24 hours foodcourt. Near minimart.
Fair good. Don't understand about wifi access that only allow 1 guest to use. Travellers need internet to check their travel plan. How can they do that without wifi? The bathroom is quite small everytime I turn I hit another the shower. The room is big enough though. Staffs are not that friendly yet not rude. Checking in and out are done fast.
Parag P. Üzleti utazó India, 2015. július 27.
Head Consulting Practice

Location, Cleanliness, Courteous staff
Very good
Maria V. Csoportos utazó Indonesia, 2015. július 27.
The best location

Location above the mrt station, food stalls below the hotel
The hotel has the best location, above the lavender mrt station, 7/11 below, kopi tiam is also below. Check inand check out is so fast. Love to stay here again
Rick G. Párban utazó Singapore, 2015. július 26.
Worse than Hotel 81

V Hotel Lavender
Complimentary wifi not for customers. Cockroach in room. Rude staff.
Watcharapong S. Család idősebb gyerekekkel Thailand, 2015. július 26.
The best location

Clean easy access
Nice to be here
Werawan S. Csoportos utazó Thailand, 2015. július 26.
Nice stay

Location, facilities and worth the penny

V Hotel Lavender SzingapúrV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - SzolgáltatásokV Hotel Lavender Szingapúr - ÉtteremV Hotel Lavender Szingapúr - FürdőszobaV Hotel Lavender Szingapúr - FürdőszobaV Hotel Lavender Szingapúr - FürdőszobaV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - Business CenterV Hotel Lavender Szingapúr - RecepcióV Hotel Lavender Szingapúr - ElőcsarnokV Hotel Lavender Szingapúr - ElőcsarnokV Hotel Lavender Szingapúr - RecepcióV Hotel Lavender Szingapúr - ElőcsarnokV Hotel Lavender Szingapúr - UszodaV Hotel Lavender Szingapúr - UszodaV Hotel Lavender Szingapúr - UszodaV Hotel Lavender Szingapúr - VendégszobaV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda kívülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - A környékV Hotel Lavender Szingapúr - A környékV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda belülrőlV Hotel Lavender Szingapúr - A szálloda belülről