V Wanchai Hotel

180 Jaffe Road, Wancsai, Hongkong (Térkép)

korábban : 180 Jaffe Road
V Wanchai Hotel Hongkong - Előcsarnok V Wanchai Hotel Hongkong - A szálloda kívülről V Wanchai Hotel Hongkong - A szálloda kívülről V Wanchai Hotel Hongkong - Előcsarnok V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba
V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Előcsarnok V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Bejárat V Wanchai Hotel Hongkong - Vendégszoba V Wanchai Hotel Hongkong - Előcsarnok
Kerület: Wancsai Szobák száma: 25

7,6
8,2
8,2
5,8
Mario N. Üzleti utazó Indonesia, 2015. augusztus 29.
NOT 4 STARS HOTEL

LOCATION IS IN THE CITY
I HAD A GOOD STAY. COMFORATABLE ROOM, AND WALK TO THE HKEC. NO FUSS. MANY FOODS AND SHOPPING ARROUND
Wolfgang U. Üzleti utazó Australia, 2015. augusztus 28.
Nice Retro Boutique Hotel

Staff, Cleanliness, Size of rooms
It was great thank you
Mario N. Üzleti utazó Indonesia, 2015. augusztus 25.
OK HOTEL

LOCATION NEAR EXHIBITION
ITS OK STAY FOR BUSINESS. HOTEL IS VER SMALL. BUT ROOM QUITE COMFORTABLE. I WAS THERE FOR THE EXHIBITION SO CAN WALK IN 10 MINUTES.
Chi H. Üzleti utazó Hong Kong, 2015. augusztus 25.
Great Service

Location, Room Cleanliness and customer service
9,7
Corrado F. Párban utazó Italy, 2015. augusztus 22.
No worth

Location
No really comfortable
Wai T. Üzleti utazó Hong Kong, 2015. augusztus 21.
cozy convenient

shopping
good
Sherwin A. Üzleti utazó Philippines, 2015. augusztus 17.
Good place

Location comfort design
Relaxing
Bryan T. Egyéni utazó Singapore, 2015. július 19.
Impressive interiors and Comfort

Well designed interior, Complimentary local smartphone usage, microwave
Pleasant
Liu Y. Párban utazó United Kingdom, 2015. július 19.
Ok

Not much except for the price
Don't have any toiletries at all and need to go buy the soap/shampoo/toothbrush etc at the middle of the night. Big inconvenient.
Michael S. Egyéni utazó United States of America, 2015. július 12.
mjs123

V Wanchai Hotel HongkongV Wanchai Hotel Hongkong - ElőcsarnokV Wanchai Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlV Wanchai Hotel Hongkong - A szálloda kívülrőlV Wanchai Hotel Hongkong - ElőcsarnokV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - ElőcsarnokV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - BejáratV Wanchai Hotel Hongkong - VendégszobaV Wanchai Hotel Hongkong - ElőcsarnokV Wanchai Hotel Hongkong - ElőcsarnokV Wanchai Hotel Hongkong - ElőcsarnokV Wanchai Hotel Hongkong - Előcsarnok