Yesinn @Causeway Bay

2/F, Nan Yip Building, No.472 Hennessy Road (entrance on Tang Lung St.), Causeway Bay, Hongkong (Térkép)

Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Vendégszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülről Yesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda kívülről Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Recepció Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Konyha
Yesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülről Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Előcsarnok Yesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülről Yesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülről Yesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülről Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Fürdőszoba Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Kert Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Kert Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Kert Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Kert Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Kert Yesinn @Causeway Bay Hongkong - Kert
Kerület: Causeway Bay Szobák száma: 20

8,4
9,2
7,9
8,1
7,9
6,5
Jared B. Egyéni utazó Singapore, 2015. augusztus 23.
Impressive value for money stay!

Friendly staff, excellent quality of accommodation complete with lockers, nice kitchen
Mari K. Egyéni utazó Philippines, 2015. augusztus 21.
Great stay

Great location, affordable
You get what you pay for. Good location.
Youngjin Y. Egyéni utazó South Korea, 2015. augusztus 18.
just one night stay is enough

location, price, hot shower water
4,7
Boon K. Egyéni utazó Singapore, 2015. augusztus 10.
Solo hk trip

Near mtr. Safe. Clean
One word excellent.
Wai L. Csoportos utazó Malaysia, 2015. augusztus 7.
great location

great location
Yu G. Egyéni utazó China, 2015. augusztus 4.
Good service,Good location,Good price

Location .not far from the Causeway Bay Station,Clean bed sheets and floor.Cheap,the accommodation is a bargain
nice friendly ease
Fayun C. Egyéni utazó Taiwan, 2015. július 28.
I definitly will come back!

room rate, clean, public transportation
great
Teck S. Egyéni utazó Singapore, 2015. július 12.
a good choice if you plan to live at hk island

easy accessible. can cook light stuff. many power sockets.
Pleasant.
Chia H. Egyéni utazó Taiwan, 2015. július 12.
Good place

Clean
Na S. Egyéni utazó South Korea, 2015. július 4.
cozy and friendly place

value for price, meet many travellers
was okay, near and clean

Yesinn @Causeway Bay HongkongYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - VendégszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülrőlYesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda kívülrőlYesinn @Causeway Bay Hongkong - RecepcióYesinn @Causeway Bay Hongkong - KonyhaYesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülrőlYesinn @Causeway Bay Hongkong - ElőcsarnokYesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülrőlYesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülrőlYesinn @Causeway Bay Hongkong - A szálloda belülrőlYesinn @Causeway Bay Hongkong - FürdőszobaYesinn @Causeway Bay Hongkong - KertYesinn @Causeway Bay Hongkong - KertYesinn @Causeway Bay Hongkong - KertYesinn @Causeway Bay Hongkong - KertYesinn @Causeway Bay Hongkong - KertYesinn @Causeway Bay Hongkong - KertYesinn @Causeway Bay Hongkong - KertYesinn @Causeway Bay Hongkong - KertYesinn @Causeway Bay Hongkong - Bejárat