Yin Serviced Apartments

97A Wellington Street, Central, Hong Kong központ / Sheung Wan környéke, Hongkong (Térkép)

Yin Serviced Apartments Hongkong - A szálloda belülről Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Fürdőszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Konyha Yin Serviced Apartments Hongkong - Fürdőszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba
Yin Serviced Apartments Hongkong - Fürdőszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Fürdőszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Fürdőszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - A szálloda belülről Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Konyha Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Konyha Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba Yin Serviced Apartments Hongkong - Vendégszoba
Kerület: Hong Kong központ / Sheung Wan környéke Szobák száma: 42

7,5
8,8
8,2
6,5
Chen L. Üzleti utazó Taiwan, 2015. augusztus 21.
good location , value for money

location , decoration trendy. high cp value.
overall is good. just not suit for the person who request the quiet environment to sleep. Air condition is noisy. Staff was nice to help me solved the problem. Also , sent the IT to explain it.
Chen L. Üzleti utazó Taiwan, 2015. augusztus 20.
wonderful location

location , cozy, feel like back home
restroom might need to do the renovation.The rest is good. staff are all nice.
Herry L. Egyéni utazó Indonesia, 2015. augusztus 15.
Great Location

Location, Room Size
Great
Chitpol P. Üzleti utazó Thailand, 2015. augusztus 15.
I Love Yin

facilities, BathTub, Service mind
Nice, Convenience, Comfortable...I love this hotel
Jamie T. Üzleti utazó United Kingdom, 2015. június 21.

Wong T. Párban utazó China, 2015. június 13.
Nil

Nil
Lim Y. Csoportos utazó Hong Kong, 2015. június 7.
Miss Lady

large open area, large bathing facilities and quite good for party with few girls
Taylor T. Üzleti utazó United States of America, 2015. május 1.

Great place
Thong S. Párban utazó Malaysia, 2014. április 6.
Excellent stay in the apartment

Cleanliness, roomy and beautifully renovated
We have a pleasant stay in the apartment, it's roomy, clean and nicely renovated, will come back again
Mark R. Üzleti utazó Australia, 2014. február 8.
clean, modern, good location

clean, modern, good location
pleasant all round considering you are staying in such a built up area, cant complain about seeing your neighbour in the next building so clearly

Yin Serviced Apartments HongkongYin Serviced Apartments Hongkong - A szálloda belülrőlYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - FürdőszobaYin Serviced Apartments Hongkong - KonyhaYin Serviced Apartments Hongkong - FürdőszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - FürdőszobaYin Serviced Apartments Hongkong - FürdőszobaYin Serviced Apartments Hongkong - FürdőszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - A szálloda belülrőlYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - KonyhaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - KonyhaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - FürdőszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - ElőcsarnokYin Serviced Apartments Hongkong - BejáratYin Serviced Apartments Hongkong - ElőcsarnokYin Serviced Apartments Hongkong - ElőcsarnokYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - ElőcsarnokYin Serviced Apartments Hongkong - ElőcsarnokYin Serviced Apartments Hongkong - RecepcióYin Serviced Apartments Hongkong - VendégszobaYin Serviced Apartments Hongkong - Fitneszterem