arba

Kiekvienam „Agoda“ klientui išsiregistravus iš viešbučio, mes išsiunčiame jam laišką, kuriame prašome parašyti savo viešnagės apžvalgą. Tai vienintelis būdas pateikti apžvalgą. Prieš publikuojant „Agoda“ svetainėje, kiekviena apžvalga yra peržiūrima mūsų turinio priežiūros komandos. Todėl ne taip, kaip daugelyje kitų kelionių svetainių, VISOS „Agoda“ apžvalgos yra patikrintos ir tikros.
Įveskite datas, peržiūrėkite užimtumą ir užsakykite šį viešbutį

Man Va Hotel

No 30 Rua da Caldeira, Macau City, Makao (Rodyti žemėlapį)

užsakyti dabar!

Man Va Hotel Makao - Svečių kambarys Man Va Hotel Makao - Svečių kambarys Man Va Hotel Makao - Svečių kambarys Man Va Hotel Makao - Svečių kambarys Man Va Hotel Makao - Svečių kambarys Man Va Hotel Makao - Svečių kambarys Man Va Hotel Makao - Svečių kambarys Man Va Hotel Makao - Svečių kambarys Man Va Hotel Makao - Vonios kambarys Man Va Hotel Makao - Vonios kambarys Man Va Hotel Makao - Viešbučio išorė Man Va Hotel Makao - Viešbučio išorė Man Va Hotel Makao - Priimamasis Man Va Hotel Makao - Fojė Man Va Hotel Makao - Įėjimas Man Va Hotel Makao - Viešbučio išorė
Man Va Hotel Makao - Viešbučio išorė Man Va Hotel Makao - Įėjimas

Maistas / maitinimas
5,4
Visos apžvalgos (794)
Rūšiuoti pagal:
Sim H. Grupės Singapore, 2014 m. rugsėjo 21 d.
Poor furnishing

location
5,3
Hotel location is great but the furnishing in the room is really bad.. Especially the mattress or a cardboard should I call it. Will not book this hotel even again.
James B. Poros United Kingdom, 2014 m. rugsėjo 20 d.
Budget but if you just need a bed perfect!

price, location
6,7
Satisfactory
Jeremy S. Poros Singapore, 2014 m. rugsėjo 9 d.
Small room

Nothing
3,3
Not pleasant
Febrihani K. Poros Indonesia, 2014 m. rugsėjo 7 d.
Not bad.. everything is ok

Location near senado square and grand lisboa, friendly, and comfort
6,3
Have fun, The hotel is Clean , for this kind of hotel is ok but the price is little bit expensive, comfort enough, Because I only needed for sleeping. Over all ok
Marie C. Poros Philippines, 2014 m. rugsėjo 7 d.
clean /staff can't understan english

near senado square
really enjoyed the nearby shop.
Dwight J. Grupės Philippines, 2014 m. rugsėjo 6 d.
Simple

Location, cleanliness, bathroom
4,7
Can't give enough review because we only stay for 1 night. Clean room, bed is hard, cr is clean.
Jinbiao G. Pavieniai keliautojai Australia, 2014 m. rugsėjo 6 d.
a convinece place...

good location...nice service...
everything is okwy....
Suzette P. Verslo keliautojai Philippines, 2014 m. rugpjūčio 28 d.
Near San Malu

Location
Walking distance Venetian
Yi H. Verslo keliautojai Taiwan, 2014 m. rugpjūčio 22 d.
good location with basic equipment

convenient
7,7
Andrew H. Pavieniai keliautojai New Zealand, 2014 m. liepos 26 d.
Poor service and dirty room

Location
3,3
Pretty bad. Dirty room and the manager was very rude upon checkout.

užsakyti dabar!

Greitai ir paprastai!

Man Va Hotel MakaoMan Va Hotel Makao - Svečių kambarysMan Va Hotel Makao - Svečių kambarysMan Va Hotel Makao - Svečių kambarysMan Va Hotel Makao - Svečių kambarysMan Va Hotel Makao - Svečių kambarysMan Va Hotel Makao - Svečių kambarysMan Va Hotel Makao - Svečių kambarysMan Va Hotel Makao - Svečių kambarysMan Va Hotel Makao - Vonios kambarysMan Va Hotel Makao - Vonios kambarysMan Va Hotel Makao - Viešbučio išorėMan Va Hotel Makao - Viešbučio išorėMan Va Hotel Makao - PriimamasisMan Va Hotel Makao - FojėMan Va Hotel Makao - ĮėjimasMan Va Hotel Makao - Viešbučio išorėMan Va Hotel Makao - Viešbučio išorėMan Va Hotel Makao - Įėjimas

AS-AGWEB-3B05