vai

Kad Agoda klients izrakstās no viesnīcas, mēs tam nosūtām e-pasta vēstuli, lūdzot sniegt atsauksmi par viesnīcā pavadīto laiku. Atsauksmes var iesniegt tikai šādā veidā. Pirms atsauksmju publicēšanas Agoda vietnē tās pārbauda un apstiprina mūsu darbinieki. Tādēļ, atšķirībā no daudzām citām tūrisma vietnēm, VISAS Agoda publicētās atsauksmes ir īstas un apstiprinātas.
Ievadiet savus datus, lai pārbaudītu pieejamību un rezervētu šo viesnīcu

Man Va Hotel

No 30 Rua da Caldeira, Makavas pilsēta, Makao (Skatīt karti)

rezervējiet tūlīt!

Man Va Hotel Makao - Istaba viesiem Man Va Hotel Makao - Istaba viesiem Man Va Hotel Makao - Istaba viesiem Man Va Hotel Makao - Istaba viesiem Man Va Hotel Makao - Istaba viesiem Man Va Hotel Makao - Istaba viesiem Man Va Hotel Makao - Istaba viesiem Man Va Hotel Makao - Istaba viesiem Man Va Hotel Makao - Vannas istaba Man Va Hotel Makao - Vannas istaba Man Va Hotel Makao - Viesnīcas ārpuse Man Va Hotel Makao - Viesnīcas ārpuse Man Va Hotel Makao - Reģistratūra Man Va Hotel Makao - Vestabils Man Va Hotel Makao - Ieeja Man Va Hotel Makao - Viesnīcas ārpuse
Man Va Hotel Makao - Viesnīcas ārpuse Man Va Hotel Makao - Ieeja

5,4
Visas atsauksmes (789)
Sakārtot pēc:
James B. Pāris United Kingdom, 2014. gada 20. septembris
Budget but if you just need a bed perfect!

price, location

Nothing
3,3
Not pleasant
Febrihani K. Pāris Indonesia, 2014. gada 7. septembris
Not bad.. everything is ok

Location near senado square and grand lisboa, friendly, and comfort
6,3
Have fun, The hotel is Clean , for this kind of hotel is ok but the price is little bit expensive, comfort enough, Because I only needed for sleeping. Over all ok
Marie C. Pāris Philippines, 2014. gada 7. septembris
clean /staff can't understan english

near senado square
really enjoyed the nearby shop.
Jinbiao G. Individuāls ceļotājs Australia, 2014. gada 6. septembris
a convinece place...

good location...nice service...
everything is okwy....
Dwight J. Grupa Philippines, 2014. gada 6. septembris
Simple

Location, cleanliness, bathroom
4,7
Can't give enough review because we only stay for 1 night. Clean room, bed is hard, cr is clean.
Yi H. Biznesa ceļotājs Taiwan, 2014. gada 22. augusts
good location with basic equipment

convenient
7,7
Jonghyun Y. Individuāls ceļotājs South Korea, 2014. gada 26. jūlijs
Never come back....
3,7
the worst place I've ever.....
Andrew H. Individuāls ceļotājs New Zealand, 2014. gada 26. jūlijs
Poor service and dirty room

Location
3,3
Pretty bad. Dirty room and the manager was very rude upon checkout.
Dewi S. Ģimene ar vecākiem bērniem Indonesia, 2014. gada 25. jūlijs
Man Va Hotel

Best Location, Clean & Large Room
Just 20 steps from bus station,near by senado square, st.paul n' lisboa casino. Find breakfast around there is easy, near with wet market. But have one thing make me feel bad in this hotel, the beds is hard.

rezervējiet tūlīt!

Tas ir ātri un viegli!

Man Va Hotel MakaoMan Va Hotel Makao - Istaba viesiemMan Va Hotel Makao - Istaba viesiemMan Va Hotel Makao - Istaba viesiemMan Va Hotel Makao - Istaba viesiemMan Va Hotel Makao - Istaba viesiemMan Va Hotel Makao - Istaba viesiemMan Va Hotel Makao - Istaba viesiemMan Va Hotel Makao - Istaba viesiemMan Va Hotel Makao - Vannas istabaMan Va Hotel Makao - Vannas istabaMan Va Hotel Makao - Viesnīcas ārpuseMan Va Hotel Makao - Viesnīcas ārpuseMan Va Hotel Makao - ReģistratūraMan Va Hotel Makao - VestabilsMan Va Hotel Makao - IeejaMan Va Hotel Makao - Viesnīcas ārpuseMan Va Hotel Makao - Viesnīcas ārpuseMan Va Hotel Makao - Ieeja

AS-AGWEB-3B04