atau

Mercu tanda Penang / Pulau Pinang

Sebab terbaik membuat tempahan melalui Agoda

Lebih 550,000 hotel di seluruh dunia

Mendapat kepercayaan lebih 17,500,000 pelanggan

Harga Paling Rendah Dijamin

9 juta+ ulasan oleh pelanggan Agoda

Boleh didapati di lebih 57,000 bandar seluruh dunia

tawaran istimewa agoda

termasuk tawaran saat akhir

(walaupun hari yang sama!)

malam percuma

naik taraf percuma!

Stesen Kereta Api Bukit Bendera

Penang / Pulau Pinang dikenali dengan tempat menarik seperti Stesen Kereta Api Bukit Bendera. Pengunjung boleh mendapatkan harga hotel terbaik berdekatan dengan banyak Stesen Keretapi, Metro dan Bas - hanya di Agoda.com. Stesen Kereta Api Bukit Bendera adalah berdekatan dengan pelbagai variasi hotel, dengan pilihan seperti Hotel Bellevue Penang Hill dan Fastbook Vacation Home.

Tempahan untuk hotel berdekatan Stesen Kereta Api Bukit Bendera adalah mudah melalui borang tempahan dalam talian Agoda.com yang selamat. Dengan carian yang mudah dan maklumat yang menyeluruh, hotel di Penang / Pulau Pinang adalah mudah untuk dicari. Dengan lebih daripada 2 juta ulasan pengguna, lebih ramai pelancong memilih Agoda.com untuk menempah hotel berdekatan dengan Stesen Kereta Api Bukit Bendera.

Stesen Kereta Api Bukit Bendera

Mercu Tanda Yang Dipilih Mercu tanda Hotel Lapangan terbang

Hotel berhampiran Stesen Kereta Api Bukit Bendera

terdekat
Fastbook Vacation Home
Fastbook Vacation Home
Lokasi: Bukit Bendera

 

0.08 Km.

Jika apa yang anda cari adalah hotel dengan lokasi menyenangkan di Penang / Pulau Pinang, cuma perlu lihat Fastbook Vacation Home. Hotel ini terletak 6.4 Km dari pusat bandar dan menyediakan akses kepada kemudahan bandar yang penting. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Kemudahan dan perkhidmatan yang disediakan oleh Fastbook Vacation Home memastikan penginapan yang menyenangkan bagi para tetamu. Untuk keselesaan dan kemudahan tetamu, hotel ini menawarkan bilik keluarga, lawatan, Wi-Fi percuma dalam semua bilik, lif, kawasan merokok.

Suasana Fastbook Vacation Home terpancar di dalam setiap bilik tetamu. internet (percuma), pengering rambut, dapur kecil, kemudahan seterika, kipas hanyalah sebahagian daripada kemudahan yang boleh didapati di hotel tersebut. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Apabila anda mencari penginapan yang selesa dan mudah di Penang / Pulau Pinang, ijadikan Fastbook Vacation Home sebagai rumah anda seperti berada di rumah sebenar.
Home Sweet Home by The Hill
Home Sweet Home by The Hill
Lokasi: Bukit Bendera

 

0.09 Km.

Terletak di kawasan yang indah di Bukit Bendera, Home Sweet Home by The Hill menikmati posisi megah di hab keriangan keluarga, budaya, berjalan-jalan di Penang / Pulau Pinang. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Menawarkan tetamu hotel perkhidmatan yang unggul dan pelbagai kemudahan, Home Sweet Home by The Hill komited untuk memastikan penginapan anda berada di tahap seberapa selesa yang mungkin. Hotel ini menyediakan akses kepada pelbagai perkhidmatan yang luas, termasuklah simpanan bagasi, tempat letak kereta.

Masuklah ke salah satu dari 1 bilik tetamu kami dan tenangkan hati anda dengan pelbagai kemudahan seperti ketuhar mikro, mesin basuh, TV satelit/kabel, pengering rambut, pembuat kopi/teh yang boleh didapati di beberapa bilik terpilih. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Home Sweet Home by The Hill merupakan tempat yang ideal bagi penginapan pelancong yang mencari keindahan, keselesaan dan kemudahan di Penang / Pulau Pinang.
Vstay Guesthouse
Vstay Guesthouse
Lokasi: Air Itam

 

0.62 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di Air Itam, Vstay Guesthouse adalah tempat yang sesuai untuk memulakan lawatan anda di Penang / Pulau Pinang. Pusat bandar hanya 8.2 km jauhnya dan boleh sampai ke lapangan terbang dalam tempoh 26 minit. Pelawat yang datang ke hotel boleh melawat tarikan utama di bandar ini seperti: Biara Kek Lok Si, Kuil Kek Lok Si, Kuil Kek Lok Si Penang.

Di Vstay Guesthouse, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Hotel ini menawarkan pelbagai kemudahan di lokasi untuk memuaskan hati tetamu termasuk yang arif.

Alami bilik dengan kemudahan berkualiti tinggi sepanjang anda menginap di sini. Sebahagian bilik menyediakan internet tanpa wayar (percuma), kipas, bilik mandi berkongsi, akses internet (wayarles), pengering rambut untuk memudahkan tetamu berehat dan kembali bertenaga. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Vstay Guesthouse merupakan tempat yang ideal bagi penginapan pelancong yang mencari keindahan, keselesaan dan kemudahan di Penang / Pulau Pinang.
Check Inn
Check Inn
Lokasi: Air Itam

 

1.02 Km.

Terletak di tengah-tengah Air Itam, Check Inn merupakan tempat yang sesuai untuk meneroka Penang / Pulau Pinang. Dengan lokasi hanya 8.1 km dari pusat bandar dan 11.2 km dari lapangan terbang, hotel 1-bintang ini menarik banyak pelancong pada setiap tahun. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Kemudahan dan perkhidmatan yang disediakan oleh Check Inn memastikan penginapan yang menyenangkan bagi para tetamu. Pilihan kemudahan kelas atasan seperti kawasan ruang istirehat/TV kongsi, sewa kereta, perkhidmatan dobi, Wi-Fi di tempat awam, tempat letak kereta boleh dinikmati di hotel.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Apa juga tujuan lawatan, Check Inn merupakan pilihan yang terbaik bagi penginapan anda di Penang / Pulau Pinang.
Fastbook Hostel
Fastbook Hostel
Lokasi: Air Itam

 

1.02 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di kawasan budaya, restoran-restoran, berjalan-jalan di bandar Penang / Pulau Pinang, Fastbook Hostel menyediakan tempat yang paling sesuai untuk anda berehat seketika dari kesibukan hari anda. Pusat bandar hanya 7.5 Km jauhnya dan boleh sampai ke lapangan terbang dalam tempoh 20 minit. Tidak kurang hebat adalah akses mudah hotel untuk ke pelbagai daya tarikan dan mercu tanda bandar, seperti Kompleks Sukan Permata, Kuil Kek Lok Si, Biara Kek Lok Si.

Fastbook Hostel juga menawarkan banyak kemudahan untuk memperkayakan penginapan anda di Penang / Pulau Pinang. Hotel ini menawarkan salun, perkhidmatan dobi, restoran, lawatan, tempat letak kereta untuk memastikan tetamu menikmati keselesaan yang terbaik.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Fastbook Hostel adalah destinasi sehenti anda bagi penginapan hotel berkualiti di Penang / Pulau Pinang.
Tutu Train Motel
Tutu Train Motel
Lokasi: Air Itam

 

1.13 Km.

Sesuai untuk berehat dan bersantai, Tutu Train Motel terletak di area Air Itam di Penang / Pulau Pinang. Hanya 2 km dari pusat bandar, lokasi strategik hotel memastikan tetamu boleh ke mana-mana sahaja dengan cepat dan mudah ke tempat-tempat tarikan. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Di Tutu Train Motel, segala usaha dilakukan untuk membuatkan tetamu berasa selesa. Oleh yang demikian, hotel ini menyediakan perkhidmatan dan kemudahan yang terbaik. Untuk keselesaan dan kemudahan tetamu, hotel ini menawarkan Wi-Fi di tempat awam, restoran, kawasan merokok, kedai kopi, tempat letak kereta.

Tutu Train Motel mengandungi 2 bilik yang dihias indah dan menawarkan meja, kipas, pancuran, bilik mandi berkongsi, internet tanpa wayar (percuma). Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Apabila anda mencari penginapan yang selesa dan mudah di Penang / Pulau Pinang, ijadikan Tutu Train Motel sebagai rumah anda seperti berada di rumah sebenar.
DeTamy Homestay Apartment
DeTamy Homestay Apartment
Lokasi: Air Itam

1. Apartment 3 bilik dengan...

Noor, Malaysia 26 Januari 2014

1.24 Km.

Jika apa yang anda cari adalah hotel dengan lokasi menyenangkan di Penang / Pulau Pinang, cuma perlu lihat DeTamy Homestay Apartment. Keseronokan pusat bandar hanya sejauh 7.5 Km sahaja. Pelawat yang datang ke hotel boleh melawat tarikan utama di bandar ini seperti: Klinik Surgeri Tai, Pusat Perubatan Tropicana Penang, Gereja Methodist Triniti.

Di DeTamy Homestay Apartment, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Tetamu hotel boleh menikmati kemudahan seperti Wi-Fi percuma dalam semua bilik, lawatan, lif, tempat letak kereta, pemindahan dari/ke lapangan terbang.

3 bilik di sepanjang 28 tingkat menyediakan suasana nyaman dan menyenangkan. dapur kecil, bilik tidak merokok, kelengkapan dandanan, pemain DVD/CD, mesin basuh boleh didapati di beberapa bilik. Hotel ini menawarkan kemudahan hebat, termasuk pusat kecergasan, kolam renang luar, kolam renang (kanak-kanak), taman, taman permainan kanak-kanak, untuk membantu anda berehat selepas hari yang penuh aksi di bandar. Temui gabungan yang menarik antara perkhidmatan profesional dan pelbagai kemudahan yang ada di DeTamy Homestay Apartment.
DeHomy Apartment (DeHomy Vacation Apartment)
DeHomy Apartment
Lokasi: Air Itam

 

1.25 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di Air Itam, DeHomy Apartment adalah tempat yang sesuai untuk memulakan lawatan anda di Penang / Pulau Pinang. Pusat bandar hanya 7. Km jauhnya dan boleh sampai ke lapangan terbang dalam tempoh 20 minit. Syurga untuk berehat dan bersantai, hotel ini akan menawarkan pembaharuan penuh hanya beberapa langkah dari pelbagai daya tarikan bandar seperti Kuil Chu Lai Kong, Kompleks Sukan Permata, Klinik Surgeri Tai.

Di DeHomy Apartment, segala usaha dilakukan untuk membuatkan tetamu berasa selesa. Oleh yang demikian, hotel ini menyediakan perkhidmatan dan kemudahan yang terbaik. Hotel ini menawarkan pelbagai kemudahan di lokasi untuk memuaskan hati tetamu termasuk yang arif.

Alami bilik dengan kemudahan berkualiti tinggi sepanjang anda menginap di sini. Sebahagian bilik menyediakan pendingin hawa, pancuran, jam loceng, televisyen, pengering rambut untuk memudahkan tetamu berehat dan kembali bertenaga. Hotel ini menawarkan banyak peluang rekreasi yang unik seperti kolam renang (kanak-kanak), pusat kecergasan, kolam renang luar. Apapun alasan anda untuk melawat Penang / Pulau Pinang, DeHomy Apartment adalah tempat yang sempurna untuk percutian yang menyeronokkan dan menarik.
Hotel Bellevue Penang Hill
Hotel Bellevue Penang Hill
Lokasi: Bukit Bendera

Pemandangan yang cantik dari...

Roslan, Malaysia 02 Februari 2014

1.35 Km.

Terletak di tengah-tengah Bukit Bendera, Hotel Bellevue Penang Hill merupakan tempat yang sesuai untuk meneroka Penang / Pulau Pinang. Keseronokan pusat bandar hanya sejauh sahaja. Tidak kurang hebat adalah akses mudah hotel untuk ke pelbagai daya tarikan dan mercu tanda bandar, seperti Kuil Tien Kong Than, Kuil Sian Chye Tong, The Ship.

Di Hotel Bellevue Penang Hill, segala usaha dilakukan untuk membuatkan tetamu berasa selesa. Oleh yang demikian, hotel ini menyediakan perkhidmatan dan kemudahan yang terbaik. Untuk keselesaan dan kemudahan tetamu, hotel ini menawarkan bilik keluarga, Wi-Fi di tempat awam, kemudahan mesyuarat , restoran, pemindahan dari/ke lapangan terbang.

Hotel ini mempunyai 11 bilik yang sangat cantik, setiap bilik dilengkapi bilik tidak merokok, tempat simpanan dalam bilik. Gelanggang skuasy, taman di hotel merupakan tempat yang ideal untuk anda relaks dan tenangkan diri selepas hari yang sibuk. Hotel Bellevue Penang Hill merupakan tempat yang ideal bagi penginapan pelancong yang mencari keindahan, keselesaan dan kemudahan di Penang / Pulau Pinang.
Fanny Vacation Home - Air Itam
Fanny Vacation Home - Air Itam
Lokasi: Air Itam

 

1.37 Km.

Sesuai untuk berehat dan bersantai, Fanny Vacation Home - Air Itam terletak di area Air Itam di Penang / Pulau Pinang. Hanya 5.2 km dari pusat bandar, lokasi strategik hotel memastikan tetamu boleh ke mana-mana sahaja dengan cepat dan mudah ke tempat-tempat tarikan. Syurga untuk berehat dan bersantai, hotel ini akan menawarkan pembaharuan penuh hanya beberapa langkah dari pelbagai daya tarikan bandar seperti Klinik Surgeri Tai, Pusat Perubatan Tropicana Penang, Gereja Methodist Triniti.

Fanny Vacation Home - Air Itam menawarkan perkhidmatan yang sempurna dan semua kemudahan penting untuk menceriakan pelancong. Untuk menamakan beberapa kemudahan di hotel ini, terdapat pemindahan dari/ke lapangan terbang, perkhidmatan dobi, bilik keluarga, lif, penjaga pintu.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Hotel ini menawarkan banyak peluang rekreasi yang unik seperti pusat kecergasan, taman, gelanggang skuasy, kolam renang luar, tab panas. Kemudahan yang hebat dan lokasi yang sangat baik membuatkan Fanny Vacation Home - Air Itam menjadi asas yang sempurna untuk menikmati penginapan anda di Penang / Pulau Pinang.
Penang Lang Holiday Home
Penang Lang Holiday Home
Lokasi: Air Itam

 

1.4 Km.

Terletak di tengah-tengah Air Itam, Penang Lang Holiday Home merupakan tempat yang sesuai untuk meneroka Penang / Pulau Pinang. Hotel ini tidak terlalu jauh dari pusat bandar: hanya sejauh 28.8 km, dan kebiasaanya mengambil masa kira-kira 23 minit untuk sampai di lapangan terbang. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Menawarkan tetamu hotel perkhidmatan yang unggul dan pelbagai kemudahan, Penang Lang Holiday Home komited untuk memastikan penginapan anda berada di tahap seberapa selesa yang mungkin. Kemudahan utama hotel termasuklah perkhidmatan dobi, loker, kemudahan BBQ, dapur kongsi, bilik keluarga.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Sepanjang hari anda boleh menikmati suasana yang santai dengan kolam renang luar, taman, pusat kecergasan, taman permainan kanak-kanak, gelanggang skuasy. Apabila anda mencari penginapan yang selesa dan mudah di Penang / Pulau Pinang, ijadikan Penang Lang Holiday Home sebagai rumah anda seperti berada di rumah sebenar.
Lone Pine Resort
Lone Pine Resort
Lokasi: Air Itam

keadaan bilik yang bersih dan...

Siti, Malaysia 13 Disember 2014

1.51 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di kawasan budaya, berjalan-jalan, restoran-restoran di bandar Penang / Pulau Pinang, Lone Pine Resort menyediakan tempat yang paling sesuai untuk anda berehat seketika dari kesibukan hari anda. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Lone Pine Resort juga menawarkan banyak kemudahan untuk memperkayakan penginapan anda di Penang / Pulau Pinang. Tetamu hotel boleh menikmati kemudahan seperti pemindahan dari/ke lapangan terbang, bilik keluarga, restoran, tempat letak kereta, Wi-Fi di tempat awam.

Lone Pine Resort mengandungi 10 bilik yang dihias indah dan menawarkan televisyen, pendingin hawa, internet tanpa wayar (percuma), air botol hadiah ikhlas, pancuran. Hotel ini menawarkan kemudahan hebat, termasuk sauna, gelanggang tenis, kolam renang luar, taman, kolam renang (kanak-kanak), untuk membantu anda berehat selepas hari yang penuh aksi di bandar. Kemudahan yang hebat dan lokasi yang sangat baik membuatkan Lone Pine Resort menjadi asas yang sempurna untuk menikmati penginapan anda di Penang / Pulau Pinang.
Hotel Waterfall Penang
Hotel Waterfall Penang
Lokasi: Georgetown

Lokasi dekat Adventist Hospital,...

Erwin, Indonesia 31 Oktober 2014

2.13 Km.

Sama ada anda melancong atau ke luar kawasan kerana kerja, Hotel Waterfall Penang merupakan pilihan penginapan hebat ketika melawat Penang / Pulau Pinang. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Dengan tarikan utama di bandar ini seperti Kuil Nattukotai Chettiar, Kuil Hindu Sri Meenakshi, Taman Perbandaran berada pada jarak yang dekat, pengunjung hotel pasti akan menyukai lokasinya.

Menawarkan tetamu hotel perkhidmatan yang unggul dan pelbagai kemudahan, Hotel Waterfall Penang komited untuk memastikan penginapan anda berada di tahap seberapa selesa yang mungkin. Hotel ini menyediakan akses kepada pelbagai perkhidmatan yang luas, termasuklah Wi-Fi di tempat awam, perkhidmatan dobi, kemudahan bagi tetamu kurang upaya, layanan bilik, pemindahan dari/ke lapangan terbang.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Hotel Waterfall Penang adalah destinasi sehenti anda bagi penginapan hotel berkualiti di Penang / Pulau Pinang.
Lemon Inn
Lemon Inn
Lokasi: Georgetown

 

2.27 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di kawasan budaya, restoran-restoran, berjalan-jalan di bandar Penang / Pulau Pinang, Lemon Inn menyediakan tempat yang paling sesuai untuk anda berehat seketika dari kesibukan hari anda. Hanya sejauh 13.9 km, hotel 1-bintang ini boleh diakses dengan mudah dari lapangan terbang. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Kemudahan dan perkhidmatan yang disediakan oleh Lemon Inn memastikan penginapan yang menyenangkan bagi para tetamu. Hotel ini menawarkan pelbagai kemudahan di lokasi untuk memuaskan hati tetamu termasuk yang arif.

Lemon Inn mengandungi 20 bilik yang dihias indah dan menawarkan kelengkapan dandanan, kawasan tempat duduk, pengering rambut, mesin basuh, televisyen LCD/skrin plasma. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Temui gabungan yang menarik antara perkhidmatan profesional dan pelbagai kemudahan yang ada di Lemon Inn.
Vacation Stay at Kiara Indah
Vacation Stay at Kiara Indah
Lokasi: Gelugor

 

2.41 Km.

Vacation Stay at Kiara Indah, terletak di Gelugor, Penang / Pulau Pinang, merupakan satu pilihan popular bagi para pelawat. Terletak 5.3 km dari keseronokan bandar, hotel 1-bintang ini terletak di lokasi yang sangat baik dan menyediakan akses kepada tarikan terbesar di bandar. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Ambil kesempatan daripada pelbagai perkhidmatan dan kemudahan yang tiada tandingan di hotel Penang / Pulau Pinang ini. Ketika menginap di hartanah yang indah ini, para tetamu boleh menikmati tempat letak kereta, Wi-Fi percuma dalam semua bilik.

Hotel-hotel telah direka demi keselesaan dan memudahkan tetamu. Sebahagian bilik menyediakan peralatan dapur, televisyen, pengering rambut, pendingin hawa, kipas. Hotel ini menawarkan pelbagai kemudahan rekreasi yang sangat baik, termasuk kolam renang luar. Dengan lokasi yang ideal dan kemudahan sepadan, Vacation Stay at Kiara Indah sangat memuaskan hati.
Fanny Vacation Home - Georgetown
Fanny Vacation Home - Georgetown
Lokasi: Georgetown

 

2.51 Km.

Direka untuk kedua-dua tujuan perniagaan dan percutian, Fanny Vacation Home - Georgetown terletak di lokasi strategik di Georgetown; salah satu kawasan yang paling popular di bandar tersebut. Hotel ini tidak terlalu jauh dari pusat bandar: hanya sejauh 3.4 Km, dan kebiasaanya mengambil masa kira-kira 30 minit untuk sampai di lapangan terbang. Tidak kurang hebat adalah akses mudah hotel untuk ke pelbagai daya tarikan dan mercu tanda bandar, seperti Kuil Sim Ewe Tong, Kuil Kuan Yin, Gereja Methodist Triniti.

Di Fanny Vacation Home - Georgetown, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Pilihan kemudahan kelas atasan seperti bilik keluarga, perkhidmatan dobi, penjaga pintu, tempat letak kereta, kedai kopi boleh dinikmati di hotel.

3 bilik di sepanjang 26 tingkat menyediakan suasana nyaman dan menyenangkan. peti ais, kawasan tempat duduk, bilik mandi berkongsi, dapur kecil, pendingin hawa boleh didapati di beberapa bilik. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Fanny Vacation Home - Georgetown merupakan pilihan yang bijak bagi pelancong ke Penang / Pulau Pinang, menawarkan penginapan yang santai dan mudah setiap kali.
Jelutong Budget Hotel
Jelutong Budget Hotel
Lokasi: Georgetown

 

2.59 Km.

Terletak di tengah-tengah Georgetown, Jelutong Budget Hotel merupakan tempat yang sesuai untuk meneroka Penang / Pulau Pinang. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Pelawat yang datang ke hotel boleh melawat tarikan utama di bandar ini seperti: Klinik Pergigian Bhar, Hospital Lam Wah Ee, Hospital Lam Wah Ee.

Di Jelutong Budget Hotel, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Untuk keselesaan dan kemudahan tetamu, hotel ini menawarkan bilik keluarga, layanan bilik, Wi-Fi percuma dalam semua bilik, Wi-Fi di tempat awam, tempat letak kereta.

Tetamu boleh memilih dari 11 bilik, semuanya yang akan memberikan suasana ketenangan dan keharmonian. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Kemudahan yang hebat dan lokasi yang sangat baik membuatkan Jelutong Budget Hotel menjadi asas yang sempurna untuk menikmati penginapan anda di Penang / Pulau Pinang.
Bobo Vacation Home
Bobo Vacation Home
Lokasi: Georgetown

 

2.64 Km.

Bagi para pelawat yang ingin menikmati sepenuhnya pengalaman di Penang / Pulau Pinang, Bobo Vacation Home merupakan pilihan tepat. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Juga terletak berdekatan adalah Pusat One Stop Midlands Park, Konsulat Jeneral Republik Indonesia, Hospital Adventist Penang.

Bobo Vacation Home juga menawarkan banyak kemudahan untuk memperkayakan penginapan anda di Penang / Pulau Pinang. Tetamu hotel boleh menikmati kemudahan seperti Wi-Fi percuma dalam semua bilik, lawatan, perkhidmatan dobi, Wi-Fi di tempat awam, pemindahan dari/ke lapangan terbang.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Bobo Vacation Home adalah destinasi sehenti anda bagi penginapan hotel berkualiti di Penang / Pulau Pinang.
Georgetown City Hotel
Georgetown City Hotel
Lokasi: Georgetown

kebersihan.keramahan petugas.bilik...

Mohd, Malaysia 26 November 2014

2.64 Km.

Terletak di tengah-tengah bandar George Town, Georgetown City Hotel dikelilingi oleh tempat-tempat yang menjadi tumpuan pelancong. Kemudahan yang sememangnya ideal untuk pengunjung yang datang menginap atas urusan perniagaan atau melancong. Lokasinya di Jalan Burma One-Stop ini memberi jalan yang singkat untuk ke One Stop Midlands Park, Kebun Botanik dan Kuil kuan Yin Teng. TV satelit, penyaman udara, dan segala kelengkapan tersedia sebaik sahaja anda daftar ke hotel ini. Tidak perlu bersusah payah untuk mencari restoran atau kedai makan di luar kerana di hotel ini sahaja, terdapat sebanyak lima buah restoran yang menyediakan pelbagai jenis hidangan tempatan ataupun antarabangsa. Untuk penggemar kopi, jangan lupa menghirup segelas kopi segar di The Cafe. Kemudahan kolam renang dan kereta sewa juga ada disediakan disini. Georgetown City Hotel adalah tempat yang hebat jika anda berkunjung ke Pulau Pinang.
YMCA Penang Hotel
YMCA Penang Hotel
Lokasi: Georgetown

 

2.64 Km.

YMCA Penang Hotel menawarkan penginapan yang berpatutan dengan lokasi strategik yang mengambil masa beberapa minit untuk ke kawasan komersial Penang dan jabatan kerajaan. Dengan lokasi yang memudahkan tetamu, ia adalah tepat untuk mereka yang ingin menjelajah Penang. YMCA Penang Hotel adalah bangunan lima tingkat yang memiliki 70 buah penginapan yang serba lengkap. Setiap unit memiliki kemudahan penghawa dingin, pancuran mandi air panas dan sejuk, TV, pusat bisnes berinternet, dan zon Wi-Fi. Terdapat laluan bas ke pusat bandar dan kawasan tarikan berhampiran. Hotel ini lebih kurang 20 minit dari Jambatan Pulau Pinang dan 30 minit dari Lapangan Terbang Antarabangsa Penang.

Kembali ke atas


AS-AGWEB-3C01