atau

Mercu tanda Penang / Pulau Pinang

Sebab terbaik membuat tempahan melalui Agoda

Lebih 600,000 hotel di seluruh dunia

Mendapat kepercayaan lebih 18,500,000 pelanggan

Harga Paling Rendah Dijamin

9 juta+ ulasan oleh pelanggan Agoda

Boleh didapati di lebih 60,000 bandar seluruh dunia

tawaran istimewa agoda

termasuk tawaran saat akhir

(walaupun hari yang sama!)

malam percuma

naik taraf percuma!

Stesen Kereta Api Bukit Bendera

Stesen Kereta Api Bukit Bendera merupakan salah satu daripada banyak mercu tanda Penang / Pulau Pinang untuk diterokai. Dengan kadar hotel terendah di bandar, Agoda.com menawarkan banyak pilihan penginapan tidak jauh dari Stesen Keretapi, Metro dan Bas. Pelbagai pilihan hotel boleh didapati berdekatan Stesen Kereta Api Bukit Bendera, daripada yang mesra seperti Hotel Bellevue Penang Hill sehingga ke hotel mewah Fastbook Vacation Home.

Tempahan untuk hotel berdekatan Stesen Kereta Api Bukit Bendera adalah mudah melalui borang tempahan dalam talian Agoda.com yang selamat. Laman Penang / Pulau Pinang kami menggabungkan alat carian mudah dan maklumat hotel menyeluruh yang membolehkan carian hotel dibuat dengan senang. Dengan lebih daripada 2 juta ulasan pengguna, lebih ramai pelancong memilih Agoda.com untuk menempah hotel berdekatan dengan Stesen Kereta Api Bukit Bendera.

Stesen Kereta Api Bukit Bendera

Mercu Tanda Yang Dipilih Mercu tanda Hotel Lapangan terbang

Hotel berhampiran Stesen Kereta Api Bukit Bendera

terdekat
Fastbook Vacation Home
Fastbook Vacation Home
Lokasi: Bukit Bendera

bilik yg selesa.setiap bilik ada...

Nor, Malaysia 17 Januari 2015

0.08 Km.

Jika apa yang anda cari adalah hotel dengan lokasi menyenangkan di Penang / Pulau Pinang, cuma perlu lihat Fastbook Vacation Home. Hotel ini terletak 6.4 Km dari pusat bandar dan menyediakan akses kepada kemudahan bandar yang penting. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Kemudahan dan perkhidmatan yang disediakan oleh Fastbook Vacation Home memastikan penginapan yang menyenangkan bagi para tetamu. Untuk keselesaan dan kemudahan tetamu, hotel ini menawarkan bilik keluarga, lawatan, Wi-Fi percuma dalam semua bilik, lif, kawasan merokok.

Suasana Fastbook Vacation Home terpancar di dalam setiap bilik tetamu. internet (percuma), pengering rambut, dapur kecil, kemudahan seterika, kipas hanyalah sebahagian daripada kemudahan yang boleh didapati di hotel tersebut. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Apabila anda mencari penginapan yang selesa dan mudah di Penang / Pulau Pinang, ijadikan Fastbook Vacation Home sebagai rumah anda seperti berada di rumah sebenar.
Home Sweet Home by The Hill
Home Sweet Home by The Hill
Lokasi: Bukit Bendera

 

0.09 Km.

Terletak di kawasan yang indah di Bukit Bendera, Home Sweet Home by The Hill menikmati posisi megah di hab keriangan keluarga, budaya, berjalan-jalan di Penang / Pulau Pinang. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Menawarkan tetamu hotel perkhidmatan yang unggul dan pelbagai kemudahan, Home Sweet Home by The Hill komited untuk memastikan penginapan anda berada di tahap seberapa selesa yang mungkin. Hotel ini menyediakan akses kepada pelbagai perkhidmatan yang luas, termasuklah simpanan bagasi, tempat letak kereta.

Masuklah ke salah satu dari 1 bilik tetamu kami dan tenangkan hati anda dengan pelbagai kemudahan seperti ketuhar mikro, mesin basuh, TV satelit/kabel, pengering rambut, pembuat kopi/teh yang boleh didapati di beberapa bilik terpilih. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Home Sweet Home by The Hill merupakan tempat yang ideal bagi penginapan pelancong yang mencari keindahan, keselesaan dan kemudahan di Penang / Pulau Pinang.
Vstay Guesthouse
Vstay Guesthouse
Lokasi: Air Itam

bilik selesa..lokasi strtegik dan...

Muhammad, Malaysia 02 Februari 2015

0.62 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di Air Itam, Vstay Guesthouse adalah tempat yang sesuai untuk memulakan lawatan anda di Penang / Pulau Pinang. Pusat bandar hanya 8.2 km jauhnya dan boleh sampai ke lapangan terbang dalam tempoh 26 minit. Pelawat yang datang ke hotel boleh melawat tarikan utama di bandar ini seperti: Biara Kek Lok Si, Kuil Kek Lok Si, Kuil Kek Lok Si Penang.

Di Vstay Guesthouse, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Hotel ini menawarkan pelbagai kemudahan di lokasi untuk memuaskan hati tetamu termasuk yang arif.

Alami bilik dengan kemudahan berkualiti tinggi sepanjang anda menginap di sini. Sebahagian bilik menyediakan internet tanpa wayar (percuma), kipas, bilik mandi berkongsi, akses internet (wayarles), pengering rambut untuk memudahkan tetamu berehat dan kembali bertenaga. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Vstay Guesthouse merupakan tempat yang ideal bagi penginapan pelancong yang mencari keindahan, keselesaan dan kemudahan di Penang / Pulau Pinang.
Check Inn
Check Inn
Lokasi: Air Itam

bilik selesa..lokasi strategik dan...

Muhammad, Malaysia 02 Februari 2015

1.02 Km.

Jika apa yang anda cari adalah hotel dengan lokasi menyenangkan di Penang / Pulau Pinang, cuma perlu lihat Check Inn. Keseronokan pusat bandar hanya sejauh 8.1 km sahaja. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Kemudahan dan perkhidmatan yang disediakan oleh Check Inn memastikan penginapan yang menyenangkan bagi para tetamu. Tetamu hotel boleh menikmati kemudahan seperti kedai, kawasan merokok, perkhidmatan dobi, kedai kopi, daftar masuk/daftar keluar ekspres.

8 bilik di sepanjang 1 tingkat menyediakan suasana nyaman dan menyenangkan. pendingin hawa, kelengkapan dandanan, bilik tidak merokok, akses internet (wayarles), pancuran boleh didapati di beberapa bilik. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Kemudahan yang hebat dan lokasi yang sangat baik membuatkan Check Inn menjadi asas yang sempurna untuk menikmati penginapan anda di Penang / Pulau Pinang.
Fastbook Hostel
Fastbook Hostel
Lokasi: Air Itam

 

1.02 Km.

Terletak di tengah-tengah Air Itam, Fastbook Hostel merupakan tempat yang sesuai untuk meneroka Penang / Pulau Pinang. Terletak 7.5 Km dari keseronokan bandar, hotel 1-bintang ini terletak di lokasi yang sangat baik dan menyediakan akses kepada tarikan terbesar di bandar. Pelawat yang datang ke hotel boleh melawat tarikan utama di bandar ini seperti: Kompleks Sukan Permata, Kuil Kek Lok Si, Biara Kek Lok Si.

Fastbook Hostel menawarkan perkhidmatan yang sempurna dan semua kemudahan penting untuk menceriakan pelancong. Wi-Fi percuma dalam semua bilik, servis ulang-alik, kedai kopi, pemindahan dari/ke lapangan terbang, sewa basikal merupakan beberapa kemudahan yang membezakan Fastbook Hostel daripada hotel-hotel lain di bandar.

Suasana Fastbook Hostel terpancar di dalam setiap bilik tetamu. televisyen LCD/skrin plasma, tab mandi, kemudahan seterika, akses internet (wayarles), pendingin hawa hanyalah sebahagian daripada kemudahan yang boleh didapati di hotel tersebut. Sama ada anda peminat kecergasan atau hanya mencari cara untuk bersantai setelah seharian bekerja, anda akan dilayan oleh kemudahan rekreasi kelas tertinggi seperti gelanggang tenis, gelanggang skuasy, kolam renang luar, pusat kecergasan. Apapun alasan anda untuk melawat Penang / Pulau Pinang, Fastbook Hostel adalah tempat yang sempurna untuk percutian yang menyeronokkan dan menarik.
Tutu Train Motel
Tutu Train Motel
Lokasi: Air Itam

 

1.13 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di kawasan berjalan-jalan, restoran-restoran, budaya di bandar Penang / Pulau Pinang, Tutu Train Motel menyediakan tempat yang paling sesuai untuk anda berehat seketika dari kesibukan hari anda. Dengan lokasi hanya 2 km dari pusat bandar dan 30.9 km dari lapangan terbang, hotel 1-bintang ini menarik banyak pelancong pada setiap tahun. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Menawarkan tetamu hotel perkhidmatan yang unggul dan pelbagai kemudahan, Tutu Train Motel komited untuk memastikan penginapan anda berada di tahap seberapa selesa yang mungkin. Ketika menginap di hartanah yang indah ini, para tetamu boleh menikmati kawasan merokok, restoran, tempat letak kereta, kedai kopi, Wi-Fi di tempat awam.

Suasana Tutu Train Motel terpancar di dalam setiap bilik tetamu. kipas, meja, internet tanpa wayar (percuma), bilik mandi berkongsi, pancuran hanyalah sebahagian daripada kemudahan yang boleh didapati di hotel tersebut. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Kemudahan yang hebat dan lokasi yang sangat baik membuatkan Tutu Train Motel menjadi asas yang sempurna untuk menikmati penginapan anda di Penang / Pulau Pinang.
Hotel Bellevue Penang Hill
Hotel Bellevue Penang Hill
Lokasi: Bukit Bendera

 

1.35 Km.

Terletak di tengah-tengah Bukit Bendera, Hotel Bellevue Penang Hill merupakan tempat yang sesuai untuk meneroka Penang / Pulau Pinang. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Pelawat yang datang ke hotel boleh melawat tarikan utama di bandar ini seperti: Kuil Tien Kong Than, Kuil Sian Chye Tong, The Ship.

Hotel Bellevue Penang Hill juga menawarkan banyak kemudahan untuk memperkayakan penginapan anda di Penang / Pulau Pinang. Hotel ini menawarkan pelbagai kemudahan di lokasi untuk memuaskan hati tetamu termasuk yang arif.

Hotel ini mempunyai 11 bilik yang sangat cantik, setiap bilik dilengkapi tempat simpanan dalam bilik, bilik tidak merokok. Hotel ini menawarkan kemudahan hebat, termasuk gelanggang skuasy, taman, untuk membantu anda berehat selepas hari yang penuh aksi di bandar. Nikmati perkhidmatan yang sukar ditandingi dan lokasi benar-benar berprestij di Hotel Bellevue Penang Hill.
Fanny Vacation Home - Air Itam
Fanny Vacation Home - Air Itam
Lokasi: Air Itam

 

1.37 Km.

Terletak di tengah-tengah Air Itam, Fanny Vacation Home - Air Itam merupakan tempat yang sesuai untuk meneroka Penang / Pulau Pinang. Hanya 5.2 km dari pusat bandar, lokasi strategik hotel memastikan tetamu boleh ke mana-mana sahaja dengan cepat dan mudah ke tempat-tempat tarikan. Tidak kurang hebat adalah akses mudah hotel untuk ke pelbagai daya tarikan dan mercu tanda bandar, seperti Klinik Surgeri Tai, Pusat Perubatan Tropicana Penang, Gereja Methodist Triniti.

Kemudahan dan perkhidmatan yang disediakan oleh Fanny Vacation Home - Air Itam memastikan penginapan yang menyenangkan bagi para tetamu. Pilihan kemudahan kelas atasan seperti Wi-Fi di tempat awam, tempat letak kereta, perkhidmatan dobi, bilik keluarga, Wi-Fi percuma dalam semua bilik boleh dinikmati di hotel.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Taman, pusat kecergasan, tab panas, gelanggang skuasy, kolam renang (kanak-kanak) di hotel merupakan tempat yang ideal untuk anda relaks dan tenangkan diri selepas hari yang sibuk. Apapun alasan anda untuk melawat Penang / Pulau Pinang, Fanny Vacation Home - Air Itam adalah tempat yang sempurna untuk percutian yang menyeronokkan dan menarik.
Penang Lang Holiday Home
Penang Lang Holiday Home
Lokasi: Air Itam

 

1.4 Km.

Terletak di tengah-tengah Air Itam, Penang Lang Holiday Home merupakan tempat yang sesuai untuk meneroka Penang / Pulau Pinang. Hotel ini tidak terlalu jauh dari pusat bandar: hanya sejauh 28.8 km, dan kebiasaanya mengambil masa kira-kira 23 minit untuk sampai di lapangan terbang. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Menawarkan tetamu hotel perkhidmatan yang unggul dan pelbagai kemudahan, Penang Lang Holiday Home komited untuk memastikan penginapan anda berada di tahap seberapa selesa yang mungkin. Kemudahan utama hotel termasuklah perkhidmatan dobi, loker, kemudahan BBQ, dapur kongsi, bilik keluarga.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Sepanjang hari anda boleh menikmati suasana yang santai dengan kolam renang luar, taman, pusat kecergasan, taman permainan kanak-kanak, gelanggang skuasy. Apabila anda mencari penginapan yang selesa dan mudah di Penang / Pulau Pinang, ijadikan Penang Lang Holiday Home sebagai rumah anda seperti berada di rumah sebenar.
Lone Pine Resort
Lone Pine Resort
Lokasi: Air Itam

keadaan bilik yang bersih dan...

Siti, Malaysia 13 Disember 2014

1.51 Km.

Lone Pine Resort, terletak di Air Itam, Penang / Pulau Pinang, merupakan satu pilihan popular bagi para pelawat. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Juga terletak berdekatan adalah Kompleks Sukan Permata, Kuil Chu Lai Kong, Kuil Kek Lok Si.

Menawarkan tetamu hotel perkhidmatan yang unggul dan pelbagai kemudahan, Lone Pine Resort komited untuk memastikan penginapan anda berada di tahap seberapa selesa yang mungkin. Tetamu hotel boleh menikmati kemudahan seperti restoran, lawatan, tempat letak kereta, pemindahan dari/ke lapangan terbang, Wi-Fi di tempat awam.

Masuklah ke salah satu dari 10 bilik tetamu kami dan tenangkan hati anda dengan pelbagai kemudahan seperti televisyen, akses internet (wayarles), tab mandi, pendingin hawa, beranda/teres yang boleh didapati di beberapa bilik terpilih. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Dengan lokasi yang ideal dan kemudahan sepadan, Lone Pine Resort sangat memuaskan hati.
Hotel Waterfall Penang
Hotel Waterfall Penang
Lokasi: Georgetown

Lokasi dekat Adventist Hospital,...

Erwin, Indonesia 31 Oktober 2014

2.13 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di kawasan budaya, restoran-restoran, berjalan-jalan di bandar Penang / Pulau Pinang, Hotel Waterfall Penang menyediakan tempat yang paling sesuai untuk anda berehat seketika dari kesibukan hari anda. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Dengan tarikan utama di bandar ini seperti Kuil Nattukotai Chettiar, Kuil Hindu Sri Meenakshi, Taman Perbandaran berada pada jarak yang dekat, pengunjung hotel pasti akan menyukai lokasinya.

Di Hotel Waterfall Penang, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Pilihan kemudahan kelas atasan seperti layanan bilik, kemudahan bagi tetamu kurang upaya, restoran, tempat letak kereta, perkhidmatan di bilik 24-jam boleh dinikmati di hotel.

Hotel-hotel telah direka demi keselesaan dan memudahkan tetamu. Sebahagian bilik menyediakan televisyen, bar mini, pembuat kopi/teh, internet tanpa wayar (caj dikenakan), akhbar harian. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Hotel Waterfall Penang adalah destinasi sehenti anda bagi penginapan hotel berkualiti di Penang / Pulau Pinang.
Botanic Hill Lodge
Botanic Hill Lodge
Lokasi: Georgetown

 

2.18 Km.

Menawarkan penginapan yang berkualiti tinggi di daerah berjalan-jalan, restoran-restoran, budaya di Penang / Pulau Pinang, Botanic Hill Lodge merupakan pilihan popular untuk kedua-dua tujuan perniagaan dan percutian. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Di Botanic Hill Lodge, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Tetamu hotel boleh menikmati kemudahan seperti dapur kongsi, Wi-Fi di tempat awam, tempat letak kereta, surat khabar, bilik keluarga.

Alami bilik dengan kemudahan berkualiti tinggi sepanjang anda menginap di sini. Sebahagian bilik menyediakan pancuran, pendingin hawa, televisyen, pemain DVD/CD, kelengkapan dandanan untuk memudahkan tetamu berehat dan kembali bertenaga. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Apapun alasan anda untuk melawat Penang / Pulau Pinang, Botanic Hill Lodge adalah tempat yang sempurna untuk percutian yang menyeronokkan dan menarik.
Lemon Inn
Lemon Inn
Lokasi: Georgetown

 

2.27 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di kawasan budaya, restoran-restoran, berjalan-jalan di bandar Penang / Pulau Pinang, Lemon Inn menyediakan tempat yang paling sesuai untuk anda berehat seketika dari kesibukan hari anda. Hanya sejauh 13.9 km, hotel 1-bintang ini boleh diakses dengan mudah dari lapangan terbang. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Kemudahan dan perkhidmatan yang disediakan oleh Lemon Inn memastikan penginapan yang menyenangkan bagi para tetamu. Hotel ini menawarkan pelbagai kemudahan di lokasi untuk memuaskan hati tetamu termasuk yang arif.

Lemon Inn mengandungi 20 bilik yang dihias indah dan menawarkan kelengkapan dandanan, kawasan tempat duduk, pengering rambut, mesin basuh, televisyen LCD/skrin plasma. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Temui gabungan yang menarik antara perkhidmatan profesional dan pelbagai kemudahan yang ada di Lemon Inn.
Vacation Stay at Kiara Indah
Vacation Stay at Kiara Indah
Lokasi: Gelugor

 

2.41 Km.

Vacation Stay at Kiara Indah, terletak di Gelugor, Penang / Pulau Pinang, merupakan satu pilihan popular bagi para pelawat. Terletak 5.3 km dari keseronokan bandar, hotel 1-bintang ini terletak di lokasi yang sangat baik dan menyediakan akses kepada tarikan terbesar di bandar. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Ambil kesempatan daripada pelbagai perkhidmatan dan kemudahan yang tiada tandingan di hotel Penang / Pulau Pinang ini. Ketika menginap di hartanah yang indah ini, para tetamu boleh menikmati tempat letak kereta, Wi-Fi percuma dalam semua bilik.

Hotel-hotel telah direka demi keselesaan dan memudahkan tetamu. Sebahagian bilik menyediakan peralatan dapur, televisyen, pengering rambut, pendingin hawa, kipas. Hotel ini menawarkan pelbagai kemudahan rekreasi yang sangat baik, termasuk kolam renang luar. Dengan lokasi yang ideal dan kemudahan sepadan, Vacation Stay at Kiara Indah sangat memuaskan hati.
Eve Vacation Home
Eve Vacation Home
Lokasi: Gelugor

 

2.51 Km.

Dengan lokasi mudah di Penang / Pulau Pinang, Eve Vacation Home adalah tempat yang hebat untuk menjelajahi bandar yang menarik ini. Hotel ini tidak terlalu jauh dari pusat bandar: hanya sejauh 25.2 km, dan kebiasaanya mengambil masa kira-kira 23 minit untuk sampai di lapangan terbang. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Di Eve Vacation Home, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Hotel ini menawarkan pelbagai kemudahan di lokasi untuk memuaskan hati tetamu termasuk yang arif.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Temui gabungan yang menarik antara perkhidmatan profesional dan pelbagai kemudahan yang ada di Eve Vacation Home.
Fanny Vacation Home - Georgetown
Fanny Vacation Home - Georgetown
Lokasi: Georgetown

 

2.51 Km.

Direka untuk kedua-dua tujuan perniagaan dan percutian, Fanny Vacation Home - Georgetown terletak di lokasi strategik di Georgetown; salah satu kawasan yang paling popular di bandar tersebut. Hotel ini tidak terlalu jauh dari pusat bandar: hanya sejauh 3.4 Km, dan kebiasaanya mengambil masa kira-kira 30 minit untuk sampai di lapangan terbang. Pelawat yang datang ke hotel boleh melawat tarikan utama di bandar ini seperti: Kuil Sim Ewe Tong, Kuil Kuan Yin, Gereja Methodist Triniti.

Fanny Vacation Home - Georgetown juga menawarkan banyak kemudahan untuk memperkayakan penginapan anda di Penang / Pulau Pinang. Tetamu hotel boleh menikmati kemudahan seperti kedai kopi, kedai, bilik keluarga, perkhidmatan dobi, lif.

Fanny Vacation Home - Georgetown mengandungi 3 bilik yang dihias indah dan menawarkan kawasan santapan berasingan, internet tanpa wayar (percuma), meja, bilik tidak merokok, peti ais. Hotel ini menyediakan kemudahan rekreasi yang baik seperti taman, pusat kecergasan untuk membuat penginapan anda benar-benar tidak dapat dilupakan. Nikmati perkhidmatan yang sukar ditandingi dan lokasi benar-benar berprestij di Fanny Vacation Home - Georgetown.
Penang Georgetown Homestay
Penang Georgetown Homestay
Lokasi: Georgetown

 

2.58 Km.

Direka untuk kedua-dua tujuan perniagaan dan percutian, Penang Georgetown Homestay terletak di lokasi strategik di Georgetown; salah satu kawasan yang paling popular di bandar tersebut. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Di Penang Georgetown Homestay, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Pilihan kemudahan kelas atasan seperti bilik keluarga, tempat letak kereta, lif boleh dinikmati di hotel.

Hotel-hotel telah direka demi keselesaan dan memudahkan tetamu. Sebahagian bilik menyediakan kipas, kelengkapan dandanan, kemudahan seterika, pendingin hawa, peti ais. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Apapun alasan anda untuk melawat Penang / Pulau Pinang, Penang Georgetown Homestay adalah tempat yang sempurna untuk percutian yang menyeronokkan dan menarik.
Jelutong Budget Hotel
Jelutong Budget Hotel
Lokasi: Georgetown

 

2.59 Km.

Terletak di tengah-tengah Georgetown, Jelutong Budget Hotel merupakan tempat yang sesuai untuk meneroka Penang / Pulau Pinang. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Pelawat yang datang ke hotel boleh melawat tarikan utama di bandar ini seperti: Klinik Pergigian Bhar, Hospital Lam Wah Ee, Hospital Lam Wah Ee.

Di Jelutong Budget Hotel, perkhidmatan yang cemerlang dan kemudahan yang unggul menjadikan penginapan anda tidak dapat dilupakan. Untuk keselesaan dan kemudahan tetamu, hotel ini menawarkan bilik keluarga, layanan bilik, Wi-Fi percuma dalam semua bilik, Wi-Fi di tempat awam, tempat letak kereta.

Tetamu boleh memilih dari 11 bilik, semuanya yang akan memberikan suasana ketenangan dan keharmonian. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Kemudahan yang hebat dan lokasi yang sangat baik membuatkan Jelutong Budget Hotel menjadi asas yang sempurna untuk menikmati penginapan anda di Penang / Pulau Pinang.
SH 3 Storey Bungalow
SH 3 Storey Bungalow
Lokasi: Georgetown

 

2.6 Km.

Terletak pada kedudukan yang baik di kawasan budaya, berjalan-jalan, restoran-restoran di bandar Penang / Pulau Pinang, SH 3 Storey Bungalow menyediakan tempat yang paling sesuai untuk anda berehat seketika dari kesibukan hari anda. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Dengan lokasi yang mudah, hotel ini memberikan akses mudah ke tempat yang anda perlu lawati di bandar.

Menawarkan tetamu hotel perkhidmatan yang unggul dan pelbagai kemudahan, SH 3 Storey Bungalow komited untuk memastikan penginapan anda berada di tahap seberapa selesa yang mungkin. Tetamu hotel boleh menikmati kemudahan seperti Wi-Fi di tempat awam, lif, kemudahan bagi tetamu kurang upaya, tempat letak kereta.

Semua penginapan bagi tetamu menawarkan kemudahan yang difikirkan dengan teliti bagi memastikan rasa selesa yang sukar ditandingi. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Nikmati perkhidmatan yang sukar ditandingi dan lokasi benar-benar berprestij di SH 3 Storey Bungalow.
Bobo Vacation Home
Bobo Vacation Home
Lokasi: Georgetown

 

2.64 Km.

Bagi para pelawat yang ingin menikmati sepenuhnya pengalaman di Penang / Pulau Pinang, Bobo Vacation Home merupakan pilihan tepat. Dari sini, tetamu boleh menikmati akses mudah kepada semua yang bandar meriah ini boleh tawarkan. Persekitaran yang terjaga dan kedudukan berhampiran dengan Pusat One Stop Midlands Park, Konsulat Jeneral Republik Indonesia, Hospital Adventist Penang memberi hotel ini daya tarikan istimewa.

Bobo Vacation Home menawarkan perkhidmatan yang sempurna dan semua kemudahan penting untuk menceriakan pelancong. Pilihan kemudahan kelas atasan seperti Wi-Fi di tempat awam, sewa basikal, kawasan merokok, tempat letak kereta, Wi-Fi percuma dalam semua bilik boleh dinikmati di hotel.

Bobo Vacation Home mengandungi 3 bilik yang dihias indah dan menawarkan bilik mandi berkongsi, kipas, internet tanpa wayar (percuma), pengering rambut, bilik tidak merokok. Di samping itu, pihak hotel menawarkan aktiviti rekreasi untuk memastikan anda mempunyai perkara untuk dilakukan sepanjang penginapan anda. Kemudahan yang hebat dan lokasi yang sangat baik membuatkan Bobo Vacation Home menjadi asas yang sempurna untuk menikmati penginapan anda di Penang / Pulau Pinang.

Kembali ke atas


AS-AGWEB-3A02