eller

Berlin landemerker
Konferanse- og messesentra

Nasjonalparker

Sports anlegg

Fine anledninger til å booke via Agoda

Over 550 000 hoteller verden over – nye hver dag

Over 17 500 000 trofaste og fornøyde kunder

Best Pris Garanti

9 millioner+ anmeldelser av Agoda-kunder

Tilgjengelige hoteller i over 57 000 byer verden over

agoda spesialtilbud

inkludert siste liten-tilbud

(selv samme dag!)

gratis netter

gratis oppgraderinger!

Berlin Tegel Railway Station

Berlin Tegel Railway Station er bare en av Berlin's mange kjente landemerker. Sikre de laveste prisene for din reise med Agoda.com på et hvilket som helst hotell i nærheten Tog-, undergrunns- og busstasjoner. En rekke hoteller kan bli funnet i nærheten Berlin Tegel Railway Station, for eksempel Best Western Hotel am Borsigturm og Hotel Alt - Tegel.

Agoda.com 's sikre online-bestillingsskjema er en enkel måte å reservere rom i nærheten av Berlin Tegel Railway Station. Vår Berlin bysiden inkorporerer praktiske søkeverktøy og omfattende hotellinformasjon som muliggjør enkel hotellet søk. Flere reisende velger Agoda.com å bestille overnatting i nærheten av Berlin Tegel Railway Station, med over 150 000 hoteller verden over.

Berlin Tegel Railway Station

Valgt landemerke Landemerke Hotell Lufthavn

Hoteller i nærheten av Berlin Tegel Railway Station

Nærmeste
Hotel Alt - Tegel
Hotel Alt - Tegel
Sted: Reinickendorf

 

0.32 Km.

Ideell for moro og avslapning, Hotel Alt - Tegel ligger i Reinickendorf område av Berlin. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Med byens viktigste attraksjoner som Berlin-Tegel flyplass, Grossiedlung Siemensstadt Historical Building, Gedenkstatte Plotzensee innen nær rekkevidde, vil besøkende til hotellet bare elsker sin beliggenhet.

Fasilitetene og tjenestene som tilbys av Hotel Alt - Tegel sikrer et hyggelig opphold for gjestene. Viktige funksjoner på hotellet inkluderer bar, safe, transportservice, hotell/flyplasstransport, parkeringsplass.

Atmosfæren av Hotel Alt - Tegel gjenspeiles i alle rom. balkong/terasse, hårtørrer, skrivebord, sittegruppe, vaskemaskin er bare noen av fasilitetene som er til din disposisjon i noen av rommene. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Når du ser etter komfortable og praktiske steder i Berlin, gjør Hotel Alt - Tegel til ditt andre hjem.
Best Western Hotel am Borsigturm
Best Western Hotel am Borsigturm
Sted: Reinickendorf

 

0.36 Km.

Beliggende i Reinickendorf, Best Western Hotel am Borsigturm er det perfekte stedet å oppleve Berlin og dens omgivelser. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Et fristed for hvile og avslapning, - hotellet tilbyr total fornyelse bare noen skritt fra byens mange attraksjoner som Berlin-Tegel flyplass, Grossiedlung Siemensstadt Historical Building, Gedenkstatte Plotzensee.

Best Western International er kjent for sine kvalitetstjenester og vennlig personale, og Best Western Hotel am Borsigturm lever opp til forventningene. Gjestene på hotellet kan nyte funksjoner som Wi-Fi i fellesområder, møte-/selskapslokale, restaurant, heis, romservice.

Hotellet har 105 vakkert innredede rom, og noen av rommene med klimaanlegg, hårtørrer, laptop-safe, minibar, skrivebord. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Uansett formålet med besøket er, Best Western Hotel am Borsigturm et utmerket valg for ditt opphold i Berlin.
Days Inn Berlin West
Days Inn Berlin West
Sted: Airport Berlin-Tegel

 

2.23 Km.

For reisende som ønsker å oppleve severdighetene og lydene av Berlin, Days Inn Berlin West er det perfekte valget. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Et fristed for hvile og avslapning, - hotellet tilbyr total fornyelse bare noen skritt fra byens mange attraksjoner som Anti-Kriegs-Museum, Berlin-Tegel flyplass, Gedenkstatte Plotzensee.

På Days Inn Berlin West, anstrenger vertskapet seg for at gjestene skal være komfortable. For å gjøre dette, tilbyr hotellet det beste innen tjenester og fasiliteter. Dette hotellet tilbyr en rekke fasiliteter på stedet for å tilfredsstille selv den mest kresne gjest.

Hotellopphold tilfredstiller kravene til den høyeste grad av komfort og bekvemmelighet med dusj, fjernsyn med LCD-/plasmaskjerm, satellitt/kabel-TV, hårtørrer, internettilgang (trådløs) i noen av rommene. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Days Inn Berlin West er ditt et stops mål for innkvartering i Berlin.
Hotel Baerlin
Hotel Baerlin
Sted: Airport Berlin-Tegel

 

2.29 Km.

Ideell for moro og avslapning, Hotel Baerlin ligger i Airport Berlin-Tegel område av Berlin. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. For de av dere som ønsker å dra ut, Anti-Kriegs-Museum, Berlin-Tegel flyplass, Gedenkstatte Plotzensee er bare noen av attraksjonene som er tilgjengelige for besøkende.

Hotel Baerlin tilbyr også mange fasiliteter for å berike ditt opphold i Berlin. Møte-/selskapslokale, bar, parkeringsplass, safe, rask check-in/check-out er bare noen av fasilitetene som skiller Hotel Baerlin fra andre hoteller i byen.

Hotel Baerlin: Gjestene kan velge fra 28 rom, og hvis du føler for det så kan du velge et rom som utstråler en atmosfære av total fred og harmoni som f.eks rommene med skrivebord, safe på rommet, sittegruppe, satellitt/kabel-TV, hårtørrer. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Oppdag en engasjerende blanding av profesjonell service med tillegsfunksjoner Hotel Baerlin.
Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel
Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel
Sted: Airport Berlin-Tegel

Nært flyplass, bra pris, bra...

Svein, Norway 23. oktober 2014

2.45 Km.

Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel, som ligger i Airport Berlin-Tegel, Berlin, er et populært valg for reisende. Beliggende bare 6.0 Km fra sentrum, er gjestene godt plassert for å nyte byens severdigheter og aktiviteter. For de av dere som ønsker å dra ut, Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Plotzensee, Berlin-Tegel flyplass er bare noen av attraksjonene som er tilgjengelige for besøkende.

Dorint Hotels & Resorts er kjent for sine kvalitetstjenester og vennlig personale, og Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel lever opp til forventningene. Dette hotellet tilbyr en rekke fasiliteter på stedet for å tilfredsstille selv den mest kresne gjest.

Gjestene kan velge fra 297 rom, som alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Uansett årsak til å besøke Berlin, er Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel det perfekte stedet for et spennende avbrekk.
Mercure Airport Hotel Berlin Tegel
Mercure Airport Hotel Berlin Tegel
Sted: Airport Berlin-Tegel

närhet flygplatsen, schuttelbuss,...

Thor, Sweden 2. april 2014

2.61 Km.

Mercure Airport Hotel Berlin Tegel, som ligger i Airport Berlin-Tegel, Berlin, er et populært valg for reisende. Med sin beliggenhet bare 5 km fra sentrum og 1 km fra flyplassen, tiltrekker dette 4-stjerners hotellet utallige reisende hvert år. For sightseeing alternativer og lokale attraksjoner, trenger man ikke lete lenge fordi hotellet har nærhet til Berlin-Tegel flyplass, Gedenkstatte Plotzensee, Grossiedlung Siemensstadt Historical Building.

Accor Hotels er kjent for sine kvalitetstjenester og vennlig personale, og Mercure Airport Hotel Berlin Tegel lever opp til forventningene. Hotellet tilbyr 24-timers romservice, romservice, kjæledyr tillatt, butikker på hotellet, vaskeri for å sikre våre gjester den beste komfort.

Hotellet har 184 vakkert innredede rom, og noen av rommene med minibar, skrivebord, flaskevann inkludert i pris, uten røyking rom, internettilgang (trådløs). Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Når du ser etter komfortable og praktiske steder i Berlin, gjør Mercure Airport Hotel Berlin Tegel til ditt andre hjem.
Hotel de France
Hotel de France
Sted: Wedding

 

2.93 Km.

Designet for både forretnings-og fritidsreiser, ligger Hotel de France ideelt til i Wedding, en av byens _ populære steder. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Med byens viktigste attraksjoner som Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Plotzensee, Berlin-Tegel flyplass innen nær rekkevidde, vil besøkende til hotellet bare elsker sin beliggenhet.

Benytt deg av et vell av uovertruffen service og fasiliteter på Berlin hotel. Et utvalg av førsteklasses fasiliteter, for eksempel vaskeri, safe, kjæledyr tillatt, omvisningsturer, heis kan nytes på hotellet.

Hotel de France: Gjestene kan velge fra 50 rom, og hvis du føler for det så kan du velge et rom som utstråler en atmosfære av total fred og harmoni som f.eks rommene med hårtørrer, skrivebord, minibar, satellitt/kabel-TV, dusj. Hotellets hage er ideelle steder å slappe av etter en travel dag. Med en ideell beliggenhet og gode fasiliteter, Hotel de France treffer spikeren på hodet..
Ibis Hotel Berlin Airport Tegel
Ibis Hotel Berlin Airport Tegel
Sted: Reinickendorf

 

3.05 Km.

Når du besøker Berlin, vil du føle deg hjemme på Ibis Hotel Berlin Airport Tegel, som tilbyr innkvartering av høy kvalitet og god service. Kun 8 km fra sentrum, sørger hotellets strategiske beliggenhet for at gjestene raskt og enkelt kan nå mange lokale severdigheter. For de av dere som ønsker å dra ut, Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Plotzensee, Gedenkstatte Gunter Litfin er bare noen av attraksjonene som er tilgjengelige for besøkende.

Benytt deg av et vell av uovertruffen service og fasiliteter på Berlin hotel. For å nevne noen av hotellets fasiliteter, er det butikker på hotellet, heis, 24-timers resepsjon, parkeringstjeneste, bar.

Gjestene kan velge fra 116 rom, som alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni. Hotellet tilbyr mange unike fritidsmuligheter for eksempel tennisbane. Uansett formålet med besøket er, Ibis Hotel Berlin Airport Tegel et utmerket valg for ditt opphold i Berlin.
Holiday Inn Berlin City West Hotel
Holiday Inn Berlin City West Hotel
Sted: Spandau

 

3.49 Km.

Beliggende i Spandau, Holiday Inn Berlin City West Hotel er det perfekte stedet å oppleve Berlin og dens omgivelser. Kun 7.0 Km bort, kan dette 4-stjerners hotellet tilby enkel adkomst fra flyplassen. Med byens viktigste attraksjoner som Grossiedlung Siemensstadt Historical Building, Tempelhofer Reisen, Belvedere House innen nær rekkevidde, vil besøkende til hotellet bare elsker sin beliggenhet.

Holiday Inn Berlin City West Hotel tilbyr upåklagelig service og alle nødvendige fasiliteter for å styrke reisende. Hotellet tilbyr barnevakt, grillmuligheter, 24-timers resepsjon, hotell/flyplasstransport, aviser for å sikre våre gjester den beste komfort.

Hotellet har 336 vakkert innredede rom, og noen av rommene med minibar, badekåper, kaffe/tetrakter, sittegruppe, TV. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Når du ser etter komfortable og praktiske steder i Berlin, gjør Holiday Inn Berlin City West Hotel til ditt andre hjem.
Mercure Hotel Berlin City West
Mercure Hotel Berlin City West
Sted: Spandau

 

3.69 Km.

Renovert i , gir Mercure Hotel Berlin City West garantier for at gjesteene får et hyggelig opphold enten i Berlin for forretninger eller fornøyelse. Beliggende bare fra sentrum, er gjestene godt plassert for å nyte byens severdigheter og aktiviteter. Dette moderne hotellet ligger i nærheten av populære attraksjoner i byen, som Grossiedlung Siemensstadt Historical Building, Belvedere House, Mausoleum Museum.

På Mercure Hotel Berlin City West, utmerket service og førsteklasses fasiliteter som garanterer uforglemmelig opphold. Hotellet tilbyr tilgang til et bredt spekter av tjenester, herunder omvisningsturer, parkeringsplass, concierge, bagasjeoppbevaring, VIP-rom.

Gå inn i et av de 119 innbydende rommene og unngå stress med et bredt utvalg av fasiliteter som skrivebord, filmvisning på hotellet, trådløst internett (koster ekstra), satellitt/kabel-TV, uten røyking rom. Du kan nyte den avslappende atmosfæren hele dagen i utendørs svømmebasseng, badstue, treningssenter, squashbaner, tennisbane. Oppdag en engasjerende blanding av profesjonell service med tillegsfunksjoner Mercure Hotel Berlin City West.
Smarthotel & Hostel Berlin
Smarthotel & Hostel Berlin
Sted: Mitte

 

3.86 Km.

Beleilig plassert i Berlin,er Smarthotel & Hostel Berlin en flott base for å utforske denne livlige byen. Kun 5 km fra sentrum, sørger hotellets strategiske beliggenhet for at gjestene raskt og enkelt kan nå mange lokale severdigheter. Et godt miljø og sin nærhet til Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Gunter Litfin, Gedenkstatte Plotzensee gir dette hotellet en spesiell sjarm.

Smarthotel & Hostel Berlin tilbyr upåklagelig service og alle nødvendige fasiliteter for å styrke reisende. Hotellet tilbyr fasiliteter for funksjonshemmede, Wi-Fi i fellesområder, 24-timers resepsjon, familierom, bagasjeoppbevaring for å sikre våre gjester den beste komfort.

Hotellet har 78 vakkert innredede rom, og noen av rommene med kjøleskap, TV, mikrobølgeovn, fjernsyn med LCD-/plasmaskjerm, sittegruppe. Enten du er en fitness entusiast eller bare er ute etter en måte å slappe av etter en hard dag, vil du bli underholdt av toppklasse rekreasjonsfasiliteter som hage. Smarthotel & Hostel Berlin er et ideelt sted for opphold for reisende som søker sjarm, komfort og bekvemmelighet i Berlin.
CAB City Apartments Wedding
CAB City Apartments Wedding
Sted: Mitte

Rimelig, romslig, nær til...

Ivar, Norway 26. september 2014

4.11 Km.

Beleilig plassert i Berlin,er CAB City Apartments Wedding en flott base for å utforske denne livlige byen. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Dette moderne hotellet ligger i nærheten av populære attraksjoner i byen, som Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Gunter Litfin, Halle Am Wasser.

CAB City Apartments Wedding tilbyr upåklagelig service og alle nødvendige fasiliteter for å styrke reisende. Dette hotellet tilbyr en rekke fasiliteter på stedet for å tilfredsstille selv den mest kresne gjest.

Atmosfæren av CAB City Apartments Wedding gjenspeiles i alle rom. DVD/CD-spiller, strykeutstyr, kjøkkenkrok, dusj, hårtørrer er bare noen av fasilitetene som er til din disposisjon i noen av rommene. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Med en ideell beliggenhet og gode fasiliteter, CAB City Apartments Wedding treffer spikeren på hodet..
LaVie Apartments
LaVie Apartments
Sted: Mitte

 

4.13 Km.

Ved å tilby kvalitet overnatting i sightseeing, kultur, shopping distriktet Berlin, gjør LaVie Apartments det til et populært pick for både forretningsreisende og fritidsreisende. 6,2 Km fra den spennende byen, gir dette 1-stjerners hotellet en utmerket tilgang til byens største attraksjoner. Med byens viktigste attraksjoner som Sammlung Kindheit & Jugend Museum, Australia Embassy, Historischer Hafen Berlin innen nær rekkevidde, vil besøkende til hotellet bare elsker sin beliggenhet.

LaVie Apartments tilbyr upåklagelig service og alle nødvendige fasiliteter for å styrke reisende. Viktige funksjoner på hotellet inkluderer Wi-Fi i fellesområder, Gratis Wi-Fi på alle rommene, parkeringsplass.

Gjestene kan velge fra 1 rom, som alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. LaVie Apartments er et ideelt sted for opphold for reisende som søker sjarm, komfort og bekvemmelighet i Berlin.
Kolo 77 Hotel
Kolo 77 Hotel
Sted: Wedding

 

4.24 Km.

Når du besøker Berlin, vil du føle deg hjemme på Kolo 77 Hotel, som tilbyr innkvartering av høy kvalitet og god service. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Også innen rekkevidde er Flohmarkt am Mauerpark Market, Gethsemanekirche Church, Mauerpark.

Benytt deg av et vell av uovertruffen service og fasiliteter på Berlin hotel. Hotellet tilbyr parkeringsplass, fasiliteter for funksjonshemmede, vaskeri for å sikre våre gjester den beste komfort.

Hotellopphold tilfredstiller kravene til den høyeste grad av komfort og bekvemmelighet med satellitt/kabel-TV, kjøkkenkrok, dusj, sittegruppe, mikrobølgeovn i noen av rommene. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Oppdag en engasjerende blanding av profesjonell service med tillegsfunksjoner Kolo 77 Hotel.
Alfa Hotel Berlin
Alfa Hotel Berlin
Sted: Tiergarten

 

4.25 Km.

Godt plassert i kultur, forretninger, sightseeing område av Berlin gir Alfa Hotel Berlin ett sted for deg å ta en pause fra travle dager. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Med byens viktigste attraksjoner som Meilenwerk Berlin, AEG Turbinenhalle Building, Gedenkstatte Plotzensee innen nær rekkevidde, vil besøkende til hotellet bare elsker sin beliggenhet.

Ved å tilby sine gjester førsteklasses tjenester og et bredt spekter av fasilitete er, Alfa Hotel Berlin forpliktet til å sikre at ditt opphold blir så komfortabelt som mulig. Heis, bagasjeoppbevaring, vaskeri, parkeringsplass, sykkelutleie er bare noen av fasilitetene som skiller Alfa Hotel Berlin fra andre hoteller i byen.

Opplev romfasiliteter av høy kvalitet, inkludert satellitt/kabel-TV, minibar, dusj, hårtørrer, safe på rommet, for å hjelpe deg lade opp batteriene etter en lang dag. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Når du er på jakt etter komfortabel og praktisk innkvartering i Berlin, blir Alfa Hotel Berlin ditt andre hjem.
CAB City Apartments Moabit - Tiergarten
CAB City Apartments Moabit - Tiergarten
Sted: Wedding

 

4.28 Km.

Enten du er turist eller på forretningsreise, CAB City Apartments Moabit - Tiergarten er et godt valg for overnatting når du besøker Berlin. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Besøkende til hotellet kan ta glede i å besøke byens største attraksjoner:. Flohmarkt am Mauerpark Market, Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Berliner Mauer Museum

Ved å tilby sine gjester førsteklasses tjenester og et bredt spekter av fasilitete er, CAB City Apartments Moabit - Tiergarten forpliktet til å sikre at ditt opphold blir så komfortabelt som mulig. Dette hotellet tilbyr en rekke fasiliteter på stedet for å tilfredsstille selv den mest kresne gjest.

Atmosfæren av CAB City Apartments Moabit - Tiergarten gjenspeiles i alle rom. sittegruppe, satellitt/kabel-TV, TV, dusj, kjøleskap er bare noen av fasilitetene som er til din disposisjon i noen av rommene. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Uansett årsak til å besøke Berlin, er CAB City Apartments Moabit - Tiergarten det perfekte stedet for et spennende avbrekk.
Hotel Big Mama
Hotel Big Mama
Sted: Wedding

 

4.33 Km.

Designet for både forretnings-og fritidsreiser, ligger Hotel Big Mama ideelt til i Wedding, en av byens _ populære steder. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Besøkende til hotellet kan ta glede i å besøke byens største attraksjoner:. Flohmarkt am Mauerpark Market, Mauerpark, Gedenkstatte Berliner Mauer Museum

Hotel Big Mama tilbyr også mange fasiliteter for å berike ditt opphold i Berlin. For gjestenes komfort tilbyr hotellet Wi-Fi i fellesområder, sykkelutleie, møte-/selskapslokale, kaffebar, familierom.

62 rom spredt over 6 gulv skaper en varm og hyggelig hjemmeatmosfære med moderne bekvemmeligheter som rommene med kaffe/tetrakter, satellitt/kabel-TV, skrivebord, sittegruppe, varme. Du kan nyte den avslappende atmosfæren hele dagen i lekeplass, biljard. Når du ser etter komfortable og praktiske steder i Berlin, gjør Hotel Big Mama til ditt andre hjem.
Hotel am Luisenbad
Hotel am Luisenbad
Sted: Mitte

 

4.37 Km.

Godt plassert i kultur, sightseeing, shopping område av Berlin gir Hotel am Luisenbad ett sted for deg å ta en pause fra travle dager. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Besøkende til hotellet kan ta glede i å besøke byens største attraksjoner:. Flohmarkt am Mauerpark Market, Gedenkstatte Berliner Mauer Museum, Anti-Kriegs-Museum

Hotel am Luisenbad tilbyr upåklagelig service og alle nødvendige fasiliteter for å styrke reisende. innlosjert på dette fantastiske hotellet kan gjestene nyte safe, forretningssenter, parkeringsplass, romservice, omvisningsturer.

Gjestene kan velge fra 28 rom, som alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni. Du kan nyte den avslappende atmosfæren hele dagen i hage. Uansett årsak til å besøke Berlin, er Hotel am Luisenbad det perfekte stedet for et spennende avbrekk.
Main Station Hotel & Hostel
Main Station Hotel & Hostel
Sted: Tiergarten

 

4.38 Km.

Designet for både forretnings-og fritidsreiser, ligger Main Station Hotel & Hostel ideelt til i Tiergarten, en av byens _ populære steder. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. For sightseeing alternativer og lokale attraksjoner, trenger man ikke lete lenge fordi hotellet har nærhet til Arminius Markthalle, Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Plotzensee.

På Main Station Hotel & Hostel, anstrenger vertskapet seg for at gjestene skal være komfortable. For å gjøre dette, tilbyr hotellet det beste innen tjenester og fasiliteter. For gjestenes komfort tilbyr hotellet Wi-Fi i fellesområder, parkeringstjeneste, parkeringsplass, heis, bar.

Alle gjesterom har gjennomtenkte fasiliteter for å sikre en uovertruffen følelse av komfort. Hotellet tilbyr fantastiske rekreasjonsfasiliteter som hage for å gjøre ditt opphold uforglemmelig. Suverene fasiliteter og en fantastisk beliggenhet Main Station Hotel & Hostel det perfekte utgangspunkt for å nyte ditt opphold i Berlin.
Mk Hotel Berlin
Mk Hotel Berlin
Sted: Mitte

 

4.4 Km.

Designet for både forretnings-og fritidsreiser, ligger Mk Hotel Berlin ideelt til i Mitte, en av byens _ populære steder. Hotellet ligger 4,4 km fra sentrum og gir tilgjengelighet til viktige byen fasiliteter. Med sin beliggenhet, tilbyr hotellet enkel tilgang til byens må se destinasjoner.

Benytt deg av et vell av uovertruffen service og fasiliteter på Berlin hotel. Gjestene på hotellet kan nyte funksjoner som bagasjeoppbevaring, salgsautomat, safe, parkeringsplass, rask check-in/check-out.

Alle gjesterom har gjennomtenkte fasiliteter for å sikre en uovertruffen følelse av komfort. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Uansett årsak til å besøke Berlin, er Mk Hotel Berlin det perfekte stedet for et spennende avbrekk.

Tilbake til toppen


AS-AGWEB-3A05