eller

Berlin landemerker
Konferanse- og messesentra

Nasjonalparker

Fine anledninger til å booke via Agoda

Over 500 000 hoteller verden over – nye hver dag

Over 16 000 000 trofaste og fornøyde kunder

Best Pris Garanti

8 millioner+ anmeldelser av Agoda-kunder

Tilgjengelige hoteller i over 56 000 byer verden over

agoda spesialtilbud

inkludert siste liten-tilbud

(selv samme dag!)

gratis netter

gratis oppgraderinger!

Borsigwerke Underground Railway Station

Borsigwerke Underground Railway Station er bare en av Berlin's mange kjente landemerker. Sikre de laveste prisene for din reise med Agoda.com på et hvilket som helst hotell i nærheten Tog-, undergrunns- og busstasjoner. Finn den perfekte innkvartering nær Borsigwerke Underground Railway Station, med valg som Best Western Hotel am Borsigturm og Hotel Alt - Tegel.

Bruk Agoda.com 's sikre online-bestillingsskjema til å reservere hotellene nær landemerker som Borsigwerke Underground Railway Station er raskt og enkelt. Praktiske søkeverktøy og informative hotellsider gjøre det enkelt å finne Berlin Hotell lett. Med tilgjengelighet i over 22.000 byer verden over, er flere reisende i dag velger Agoda.com å søke etter hoteller nær attraksjoner som Borsigwerke Underground Railway Station.

Borsigwerke Underground Railway Station

Valgt landemerke Landemerke Hotell Lufthavn

Hoteller i nærheten av Borsigwerke Underground Railway Station

Nærmeste
Best Western Hotel am Borsigturm
Best Western Hotel am Borsigturm
Sted: Reinickendorf

 

0.16 Km.

Når du besøker Berlin, vil du føle deg hjemme på Best Western Hotel am Borsigturm, som tilbyr innkvartering av høy kvalitet og god service. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Dette moderne hotellet ligger i nærheten av populære attraksjoner i byen, som Berlin-Tegel flyplass, Grossiedlung Siemensstadt Historical Building, Gedenkstatte Plotzensee.

Best Western International er kjent for sine kvalitetstjenester og vennlig personale, og Best Western Hotel am Borsigturm lever opp til forventningene. Hotellet tilbyr tilgang til et bredt spekter av tjenester, herunder romservice, safe, kjæledyr tillatt, fasiliteter for funksjonshemmede, forretningssenter.

Hotellet har 105 vakkert innredede rom, hvert enkelt rom med TV, klimaanlegg, minibar, skrivebord, hårtørrer. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Best Western Hotel am Borsigturm er ditt et stops mål for innkvartering i Berlin.
Hotel Alt - Tegel
Hotel Alt - Tegel
Sted: Reinickendorf

 

0.61 Km.

Når du besøker Berlin, vil du føle deg hjemme på Hotel Alt - Tegel, som tilbyr innkvartering av høy kvalitet og god service. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Et fristed for hvile og avslapning, - hotellet tilbyr total fornyelse bare noen skritt fra byens mange attraksjoner som Berlin-Tegel flyplass, Grossiedlung Siemensstadt Historical Building, Gedenkstatte Plotzensee.

Fasilitetene og tjenestene som tilbys av Hotel Alt - Tegel sikrer et hyggelig opphold for gjestene. Transportservice, bar, safe, parkeringsplass, hotell/flyplasstransport er bare noen av fasilitetene som skiller Hotel Alt - Tegel fra andre hoteller i byen.

Alle gjesterom har gjennomtenkte fasiliteter for å sikre en uovertruffen følelse av komfort. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Med en ideell beliggenhet og gode fasiliteter, Hotel Alt - Tegel treffer spikeren på hodet..
Days Inn Berlin West
Days Inn Berlin West
Sted: Airport Berlin-Tegel

 

1.94 Km.

For reisende som ønsker å oppleve severdighetene og lydene av Berlin, Days Inn Berlin West er det perfekte valget. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. For de av dere som ønsker å dra ut, Anti-Kriegs-Museum, Berlin-Tegel flyplass, Gedenkstatte Plotzensee er bare noen av attraksjonene som er tilgjengelige for besøkende.

Ved å tilby sine gjester førsteklasses tjenester og et bredt spekter av fasilitete er, Days Inn Berlin West forpliktet til å sikre at ditt opphold blir så komfortabelt som mulig. Hotellet tilbyr restaurant, kjæledyr tillatt, 24-timers resepsjon, Wi-Fi i fellesområder, romservice for å sikre våre gjester den beste komfort.

Alle gjesterom har gjennomtenkte fasiliteter for å sikre en uovertruffen følelse av komfort. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Uansett formålet med besøket er, Days Inn Berlin West et utmerket valg for ditt opphold i Berlin.
Hotel Baerlin
Hotel Baerlin
Sted: Airport Berlin-Tegel

 

1.96 Km.

Godt posisjonert i Airport Berlin-Tegel, Hotel Baerlin er det ideelle utgangspunkt for utflukter i Berlin. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Et fristed for hvile og avslapning, - hotellet tilbyr total fornyelse bare noen skritt fra byens mange attraksjoner som Anti-Kriegs-Museum, Berlin-Tegel flyplass, Gedenkstatte Plotzensee.

Ved å tilby sine gjester førsteklasses tjenester og et bredt spekter av fasilitete er, Hotel Baerlin forpliktet til å sikre at ditt opphold blir så komfortabelt som mulig. Gjestene på hotellet kan nyte funksjoner som safe, parkeringsplass, Wi-Fi i fellesområder, bar, møte-/selskapslokale.

Alle gjesterom har gjennomtenkte fasiliteter for å sikre en uovertruffen følelse av komfort. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Når du er på jakt etter komfortabel og praktisk innkvartering i Berlin, blir Hotel Baerlin ditt andre hjem.
Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel
Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel
Sted: Airport Berlin-Tegel

 

2.13 Km.

Designet for både forretnings-og fritidsreiser, ligger Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel ideelt til i Airport Berlin-Tegel, en av byens _ populære steder. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Besøkende til hotellet kan ta glede i å besøke byens største attraksjoner:. Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Plotzensee, Berlin-Tegel flyplass

Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel tilbyr upåklagelig service og alle nødvendige fasiliteter for å styrke reisende. Hotellet tilbyr heis, parkeringsplass, aviser, familierom, restaurant for å sikre våre gjester den beste komfort.

Gjestene kan velge fra 297 rom, som alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Uansett formålet med besøket er, Dorint Airport-Hotel Berlin-Tegel et utmerket valg for ditt opphold i Berlin.
Mercure Airport Hotel Berlin Tegel
Mercure Airport Hotel Berlin Tegel
Sted: Airport Berlin-Tegel

närhet flygplatsen, schuttelbuss,...

Thor, Sweden 2. april 2014

2.16 Km.

For reisende som ønsker å oppleve severdighetene og lydene av Berlin, Mercure Airport Hotel Berlin Tegel er det perfekte valget. Hotellet er ikke langt fra sentrum: kun 5 km bort, og det tar normalt ca 2 minutter til flyplassen. Et fristed for hvile og avslapning, - hotellet tilbyr total fornyelse bare noen skritt fra byens mange attraksjoner som Berlin-Tegel flyplass, Gedenkstatte Plotzensee, Grossiedlung Siemensstadt Historical Building.

Mercure Airport Hotel Berlin Tegel tilbyr også mange fasiliteter for å berike ditt opphold i Berlin. Hotellet tilbyr møte-/selskapslokale, romservice, hotell/flyplasstransport, heis, 24-timers romservice for å sikre våre gjester den beste komfort.

Gjestene kan velge fra 184 rom, som alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni. Den fullstendige listen over rekreasjonsfasiliteter som er tilgjengelig på hotellet, inkludert badstue, treningssenter, utendørs svømmebasseng, hage. Uansett årsak til å besøke Berlin, er Mercure Airport Hotel Berlin Tegel det perfekte stedet for et spennende avbrekk.
Hotel de France
Hotel de France
Sted: Wedding

 

2.6 Km.

Designet for både forretnings-og fritidsreiser, ligger Hotel de France ideelt til i Wedding, en av byens _ populære steder. Kun fra sentrum, sørger hotellets strategiske beliggenhet for at gjestene raskt og enkelt kan nå mange lokale severdigheter. Ikke mindre eksepsjonelle er hotellets enkle tilgang til byens utallige attraksjoner og landemerker, for eksempel Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Plotzensee, Berlin-Tegel flyplass.

Benytt deg av et vell av uovertruffen service og fasiliteter på Berlin hotel. Hotellet tilbyr tilgang til et bredt spekter av tjenester, herunder kjæledyr tillatt, parkeringsplass, sykkelutleie, 24-timers resepsjon, concierge.

Hotellopphold tilfredstiller kravene til den høyeste grad av komfort og bekvemmelighet med satellitt/kabel-TV, minibar, hårtørrer, uten røyking rom, dusj i hvert rom. Hotellet tilbyr et utmerket utvalg av fritidsaktiviteter, inkludert hage. Oppdag en engasjerende blanding av profesjonell service med tillegsfunksjoner Hotel de France.
Holiday Inn Berlin City West Hotel
Holiday Inn Berlin City West Hotel
Sted: Spandau

 

3.08 Km.

Hvis det du leter etter er en beleilig beliggenhet i Berlin, let ikke lenger enn til Holiday Inn Berlin City West Hotel. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Med byens viktigste attraksjoner som Grossiedlung Siemensstadt Historical Building, Tempelhofer Reisen, Belvedere House innen nær rekkevidde, vil besøkende til hotellet bare elsker sin beliggenhet.

Førsteklasses hotelltjenester og fasiliteter som definerer InterContinental Hotels Group opplevelsen venter deg på Holiday Inn Berlin City West Hotel. For å nevne noen av hotellets fasiliteter, er det Wi-Fi i fellesområder, parkeringstjeneste, kjæledyr tillatt, fasiliteter for funksjonshemmede, hotell/flyplasstransport.

Hotellet har 336 vakkert innredede rom, hvert enkelt rom med dagsavis, sittegruppe, fjernsyn med LCD-/plasmaskjerm, satellitt/kabel-TV, strykeutstyr. Hotellet tilbyr mange unike fritidsmuligheter for eksempel spa, treningssenter, golfbane (på stedet), badstue, innendørs svømmebasseng. Uansett formålet med besøket er, Holiday Inn Berlin City West Hotel et utmerket valg for ditt opphold i Berlin.
Mercure Hotel Berlin City West
Mercure Hotel Berlin City West
Sted: Spandau

 

3.26 Km.

For reisende som ønsker å oppleve severdighetene og lydene av Berlin, Mercure Hotel Berlin City West er det perfekte valget. Hotellet er ikke langt fra sentrum: kun bort, og det tar normalt ca minutter til flyplassen. Med byens viktigste attraksjoner som Grossiedlung Siemensstadt Historical Building, Belvedere House, Mausoleum Museum innen nær rekkevidde, vil besøkende til hotellet bare elsker sin beliggenhet.

Enkelt sagt, alle de tjenester og fasiliteter du har kommet til å forvente fra Accor Hotels er som den komfort du finner hjemme. Hotellet tilbyr 24-timers resepsjon, concierge, bar, vaskeri, parkeringsplass for å sikre våre gjester den beste komfort.

Alle gjesterom har gjennomtenkte fasiliteter for å sikre en uovertruffen følelse av komfort. Du kan nyte den avslappende atmosfæren hele dagen i treningssenter, utendørs svømmebasseng, badstue, innendørs svømmebasseng, tennisbane. Oppdag en engasjerende blanding av profesjonell service med tillegsfunksjoner Mercure Hotel Berlin City West.
Smarthotel & Hostel Berlin
Smarthotel & Hostel Berlin
Sted: Mitte

 

3.52 Km.

Plassert i hjertet av Mitte,er Smarthotel & Hostel Berlin et ideelt sted for å oppdage Berlin. Hotellet er ikke langt fra sentrum: kun 5 km bort, og det tar normalt ca minutter til flyplassen. Også innen rekkevidde er Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Gunter Litfin, Gedenkstatte Plotzensee.

Fasilitetene og tjenestene som tilbys av Smarthotel & Hostel Berlin sikrer et hyggelig opphold for gjestene. Viktige funksjoner på hotellet inkluderer fasiliteter for funksjonshemmede, felles stue / TV-området, Wi-Fi i fellesområder, sykkelutleie, familierom.

Gjestene kan velge fra 78 rom, som alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni. Hotellets rekreasjonsfasiliteter, som inkluderer hage er designet for hverdagsflukt og avslapping. Når du er på jakt etter komfortabel og praktisk innkvartering i Berlin, blir Smarthotel & Hostel Berlin ditt andre hjem.
LaVie Apartments
LaVie Apartments
Sted: Mitte

 

3.75 Km.

Ideell for moro og avslapning, LaVie Apartments ligger i Mitte område av Berlin. Sentrum er bare 0.3 Km unna, og flyplassen kan nås innen minutter. Med byens viktigste attraksjoner som Sammlung Kindheit & Jugend Museum, Australia Embassy, Historischer Hafen Berlin innen nær rekkevidde, vil besøkende til hotellet bare elsker sin beliggenhet.

På LaVie Apartments, anstrenger vertskapet seg for at gjestene skal være komfortable. For å gjøre dette, tilbyr hotellet det beste innen tjenester og fasiliteter. Dette hotellet tilbyr en rekke fasiliteter på stedet for å tilfredsstille selv den mest kresne gjest.

Alle gjesterom har gjennomtenkte fasiliteter for å sikre en uovertruffen følelse av komfort. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Uansett formålet med besøket er, LaVie Apartments et utmerket valg for ditt opphold i Berlin.
CAB City Apartments Wedding
CAB City Apartments Wedding
Sted: Mitte

 

3.77 Km.

Ved å tilby kvalitet overnatting i sightseeing, shopping, kultur distriktet Berlin, gjør CAB City Apartments Wedding det til et populært pick for både forretningsreisende og fritidsreisende. Hotellet ligger fra sentrum og gir tilgjengelighet til viktige byen fasiliteter. Et fristed for hvile og avslapning, - hotellet tilbyr total fornyelse bare noen skritt fra byens mange attraksjoner som Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Gunter Litfin, Halle Am Wasser.

Fasilitetene og tjenestene som tilbys av CAB City Apartments Wedding sikrer et hyggelig opphold for gjestene. Viktige funksjoner på hotellet inkluderer familierom, parkeringsplass, bagasjeoppbevaring, butikker på hotellet, forretningssenter.

Gjestene kan velge fra 4 rom, som alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Når du er på jakt etter komfortabel og praktisk innkvartering i Berlin, blir CAB City Apartments Wedding ditt andre hjem.
Alfa Hotel Berlin
Alfa Hotel Berlin
Sted: Tiergarten

 

3.8 Km.

Godt posisjonert i Tiergarten, Alfa Hotel Berlin er det ideelle utgangspunkt for utflukter i Berlin. Hotellet er ikke langt fra sentrum: kun bort, og det tar normalt ca minutter til flyplassen. For de av dere som ønsker å dra ut, Meilenwerk Berlin, AEG Turbinenhalle Building, Gedenkstatte Plotzensee er bare noen av attraksjonene som er tilgjengelige for besøkende.

Alfa Hotel Berlin tilbyr upåklagelig service og alle nødvendige fasiliteter for å styrke reisende. innlosjert på dette fantastiske hotellet kan gjestene nyte heis, renseri, bagasjeoppbevaring, aviser, parkeringsplass.

Hotellet har 33 vakkert innredede rom, hvert enkelt rom med hårtørrer, sittegruppe, dusj, safe på rommet, skrivebord. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Alfa Hotel Berlin er ditt et stops mål for innkvartering i Berlin.
Main Station Hotel & Hostel
Main Station Hotel & Hostel
Sted: Tiergarten

 

3.98 Km.

Når du besøker Berlin, vil du føle deg hjemme på Main Station Hotel & Hostel, som tilbyr innkvartering av høy kvalitet og god service. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Med sin beliggenhet, tilbyr hotellet enkel tilgang til byens må se destinasjoner.

På Main Station Hotel & Hostel, anstrenger vertskapet seg for at gjestene skal være komfortable. For å gjøre dette, tilbyr hotellet det beste innen tjenester og fasiliteter. For å nevne noen av hotellets fasiliteter, er det heis, parkeringstjeneste, klesvask, fasiliteter for handikappede, bar.

Main Station Hotel & Hostel: Gjestene Kan velge fra 23 rom, som Alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni med satellitt/kabel-TV, uten røyking rom, kjøleskap, internettilgang (trådløs), hårtørrer. Hotellet tilbyr et utmerket utvalg av fritidsaktiviteter, inkludert hage. Når du ser etter komfortable og praktiske steder i Berlin, gjør Main Station Hotel & Hostel til ditt andre hjem.
CAB City Apartments Moabit - Tiergarten
CAB City Apartments Moabit - Tiergarten
Sted: Wedding

 

4.04 Km.

Når du besøker Berlin, vil du føle deg hjemme på CAB City Apartments Moabit - Tiergarten, som tilbyr innkvartering av høy kvalitet og god service. Beliggende bare fra sentrum, er gjestene godt plassert for å nyte byens severdigheter og aktiviteter. For de av dere som ønsker å dra ut, Flohmarkt am Mauerpark Market, Anti-Kriegs-Museum, Gedenkstatte Berliner Mauer Museum er bare noen av attraksjonene som er tilgjengelige for besøkende.

På CAB City Apartments Moabit - Tiergarten, anstrenger vertskapet seg for at gjestene skal være komfortable. For å gjøre dette, tilbyr hotellet det beste innen tjenester og fasiliteter. For gjestenes komfort tilbyr hotellet familierom, Wi-Fi i fellesområder, parkeringsplass, butikker på hotellet.

Gå inn i et av de 6 innbydende rommene og unngå stress med et bredt utvalg av fasiliteter som internettilgang (trådløs), skrivebord, dusj og badekar atskilt, hårtørrer, mikrobølgeovn. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. CAB City Apartments Moabit - Tiergarten er et ideelt sted for opphold for reisende som søker sjarm, komfort og bekvemmelighet i Berlin.
Kolo 77 Hotel
Kolo 77 Hotel
Sted: Wedding

 

4.07 Km.

Beleilig plassert i Berlin,er Kolo 77 Hotel en flott base for å utforske denne livlige byen. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Besøkende til hotellet kan ta glede i å besøke byens største attraksjoner:. Berlin-Schönholz Railway Station, Berlin Wollankstraße Railway Station, Osloer Straße Underground Railway Station

På Kolo 77 Hotel, utmerket service og førsteklasses fasiliteter som garanterer uforglemmelig opphold. Dette hotellet tilbyr en rekke fasiliteter på stedet for å tilfredsstille selv den mest kresne gjest.

Gå inn i et av de 25 innbydende rommene og unngå stress med et bredt utvalg av fasiliteter som mikrobølgeovn, dusj, satellitt/kabel-TV, kaffe/tetrakter, kjøkkenkrok. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Kolo 77 Hotel er ditt et stops mål for innkvartering i Berlin.
Econtel Hotel Berlin
Econtel Hotel Berlin
Sted: Charlottenburg

 

4.07 Km.

Plassert i hjertet av Charlottenburg,er Econtel Hotel Berlin et ideelt sted for å oppdage Berlin. Herfra kan gjestene nyte lett tilgang til alt den livlige byen har å tilby. Besøkende til hotellet kan ta glede i å besøke byens største attraksjoner:. Castle Charlottenburg, Neuer Pavillon Building, Neuer Flügel

Fasilitetene og tjenestene som tilbys av Econtel Hotel Berlin sikrer et hyggelig opphold for gjestene. Et utvalg av førsteklasses fasiliteter, for eksempel bagasjeoppbevaring, vaskeri, parkeringsplass, romservice, møte-/selskapslokale kan nytes på hotellet.

Gå inn i et av de 205 innbydende rommene og unngå stress med et bredt utvalg av fasiliteter som minibar, dusj, uten røyking rom, dagsavis, skrivebord. Dessuten sikrer hotellets mange fritidsaktiviteter at du har nok å gjøre under oppholdet ditt. Uansett formålet med besøket er, Econtel Hotel Berlin et utmerket valg for ditt opphold i Berlin.
Best Western Premier Hotel Moa Berlin
Best Western Premier Hotel Moa Berlin
Sted: Tiergarten

 

4.08 Km.

Godt plassert i kultur, forretninger, sightseeing område av Berlin gir Best Western Premier Hotel Moa Berlin ett sted for deg å ta en pause fra travle dager. Beliggende bare 2.0 km fra sentrum, er gjestene godt plassert for å nyte byens severdigheter og aktiviteter. Ikke mindre eksepsjonelle er hotellets enkle tilgang til byens utallige attraksjoner og landemerker, for eksempel Arminius Markthalle, Anti-Kriegs-Museum, Grips Theater.

Enkelt sagt, alle de tjenester og fasiliteter du har kommet til å forvente fra Best Western International er som den komfort du finner hjemme. For å nevne noen av hotellets fasiliteter, er det heis, bar, parkeringsplass, familierom, restaurant.

Gjestene kan velge fra 196 rom, som alle utstråler en atmosfære av total fred og harmoni. Den fullstendige listen over rekreasjonsfasiliteter som er tilgjengelig på hotellet, inkludert treningssenter. Når du ser etter komfortable og praktiske steder i Berlin, gjør Best Western Premier Hotel Moa Berlin til ditt andre hjem.
Hotel Big Mama
Hotel Big Mama
Sted: Wedding

 

4.1 Km.

For reisende som ønsker å oppleve severdighetene og lydene av Berlin, Hotel Big Mama er det perfekte valget. Spenningen i sentrum er bare unna. Med byens viktigste attraksjoner som Flohmarkt am Mauerpark Market, Mauerpark, Gedenkstatte Berliner Mauer Museum innen nær rekkevidde, vil besøkende til hotellet bare elsker sin beliggenhet.

Hotel Big Mama tilbyr upåklagelig service og alle nødvendige fasiliteter for å styrke reisende. Et utvalg av førsteklasses fasiliteter, for eksempel kaffebar, sykkelutleie, Wi-Fi i fellesområder, rask check-in/check-out, parkeringsplass kan nytes på hotellet.

Atmosfæren av Hotel Big Mama gjenspeiles i alle rom. satellitt/kabel-TV, sammenhengende rom tilgjengelig, fjernsyn med LCD-/plasmaskjerm, sittegruppe, kjøkkenkrok er bare noen av fasilitetene som er til din disposisjon. Hotellet tilbyr fantastiske fasiliteter, inkludert lekeplass, biljard, for å hjelpe deg å slappe av etter en begivenhetsrik dag i byen. Hotel Big Mama er ditt et stops mål for innkvartering i Berlin.
Amstel House Hostel
Amstel House Hostel
Sted: Tiergarten

 

4.15 Km.

Designet for både forretnings-og fritidsreiser, ligger Amstel House Hostel ideelt til i Tiergarten, en av byens _ populære steder. Kun 9 km bort, kan dette 1-stjerners hotellet tilby enkel adkomst fra flyplassen. Besøkende til hotellet kan ta glede i å besøke byens største attraksjoner:. Arminius Markthalle, AEG Turbinenhalle Building, Grips Theater

På Amstel House Hostel, anstrenger vertskapet seg for at gjestene skal være komfortable. For å gjøre dette, tilbyr hotellet det beste innen tjenester og fasiliteter. innlosjert på dette fantastiske hotellet kan gjestene nyte familierom, sykkelutleie, parkeringsplass, kaffebar, bar.

Alle gjesterom har gjennomtenkte fasiliteter for å sikre en uovertruffen følelse av komfort. Hotellet tilbyr fantastiske rekreasjonsfasiliteter som spillrom for å gjøre ditt opphold uforglemmelig. Når du er på jakt etter komfortabel og praktisk innkvartering i Berlin, blir Amstel House Hostel ditt andre hjem.

Tilbake til toppen


AS-AGWEB-3A01