arrow-up-icon Zdobywaj punkty w swoim bieżącym programie lojalnościowym!
Powrót do informacji o hotelu

Najnowsze komentarze klientów

4,7 Marcin W.
09 stycznia 2014
Dobry hotel, tani, ale wymaga remontu
tani, bliskość skytrain, niewygodne łóżka
Hotel ok, za tą cenę nic lepszego nie znajdziecie. Dogodne połączenie z lotniskiem.

5 Marcin W.
09 stycznia 2014
Dobry hotel, tani, ale wymaga remontu
tani, bliskość skytrain, niewygodne łóżka
Hotel ok, trochę już przeżył i potrzebna jest renowacja. Strasznie niewygodne łóżka. Czysty, obsługa ok.

7,7 Katarzyna J.
05 lipca 2013
polecam na jeden dzien
doskonaly dojazd z lotniska pod sam hotel,
doskonaly dojazd z lotniska pod sam hotel kolejka za jedyne 30bht na osobe,10 min z lotniska pozatym raczej polozenie dalekie od wszystkich gl,ownych atrakcji Bangkoku ale latwo sie dostac wszedzie taxi lub kolejka jak ta cene to polecam ten hotel,ale nie spodziewajcie sie luksusow.

6,3 krzysztof S.
02 lipca 2013
tanio, ekspresowy dojazd na lotnisko,kiepski pokój
przy samej stacji airport link
jedyną zaletą hotelu jest położenie przy stacji airportlink, łatwy i szybki dojazd na lotnisko, pokój tani, ale stary, niewygodny...

8 jim G.
Australia
29 czerwca 2013
tani,czysty- obsluga w zaleznosci od dnia pobytu
czysty, tani, transport,
wszystko dobrze tylko kontrola nad obsluga.postepuja z ludzmi jak chca. jest to bardzo oburzajace . gdybysmy nie mieli zaplacony drugi pobyt nigdy bysmy tu nie wrocili . ku naszemu zaskoczeniu drugi raz potraktowali nas jak prawdziwych gosci . posiadamy swoj wlasny motel . znamy zachowanie gosci ,ale my nalezymy do bezproblemowych gosci . zatrzymalismy sie w tym hotelu , bo nasz znajomy mieszka tam na stale . ten drugi pobyt byl bardzo mily . z powazaniem

8 Agatha L.
06 czerwca 2013
Moloch w którym nie da się wypocząć,
szybkie połączenie z lotniskiem
Cienkie ściany i okna. Hałas jakby się spało na ulicy. Nie polecam na dłuższy pobyt chyba że jako stopover w oczekiwaniu na połączene lotnicze.

8,7 Jerzy L.
Rekomendowany przez kolege
Hotel jeden z najtanszych w bangkoku za ta cene, ladne pokoje, wygodne lozka, niestetyza internet trzeba doplacic

8,3 Jerzy L.
Dbra cena, super hotelo
Nie ma lepszego hotelu w Bangkoku za ta cene, latwy dojazd do ;otniska, czyste pokoje

8,7 Jerzy L.
24 maja 2013
Kolejny raz w tym samym hotelu
Comfort, czystosc i cena za ten hotel sprawily, ze kolejny raz sie tu zatrzymalismy, jest taniej i lepiej niz w okolicah khaosan road

8,3 Jerzy L.
Dobry hotel, dobra cena
Pokoje typu Junior nie zaduze, ale bardzo komfortowe i dla dwoch osob wystarczajace, latwy dojazd na lotnisko, bardzo tanio za hotel tego typu