Wpisz daty, by sprawdzić dostępność i zarezerwować pobyt w tym hotelu

Radisson Blu Cebu

Serging Osmena Boulevard Corner Juan Luna Avenue, Cebu City, Cebu, Filipiny 6000 (Zobacz mapę)

Rezerwuj!

Radisson Blu Cebu Cebu - Hotel z zewnątrz Radisson Blu Cebu Cebu - Pokój gościnny Radisson Blu Cebu Cebu - Łazienka Radisson Blu Cebu Cebu - Restauracja Radisson Blu Cebu Cebu - Sala konferencyjna Radisson Blu Cebu Cebu - Foyer Radisson Blu Cebu Cebu - Basen Radisson Blu Cebu Cebu - Pokój gościnny Radisson Blu Cebu Cebu - Hotel z zewnątrz Radisson Blu Cebu Cebu - Hotel z zewnątrz Radisson Blu Cebu Cebu - Restauracja Radisson Blu Cebu Cebu - Salon Radisson Blu Cebu Cebu - Spa Radisson Blu Cebu Cebu - Sala Balowa Radisson Blu Cebu Cebu - Salon Radisson Blu Cebu Cebu - Jedzenie i napoje
Radisson Blu Cebu Cebu - Jedzenie i napoje Radisson Blu Cebu Cebu - Salon Radisson Blu Cebu Cebu - Wnętrze hotelu Radisson Blu Cebu Cebu - Wyposażenie Radisson Blu Cebu Cebu - Salon Radisson Blu Cebu Cebu - Foyer Radisson Blu Cebu Cebu - Restauracja Radisson Blu Cebu Cebu - Pokój gościnny Radisson Blu Cebu Cebu - Wyposażenie Radisson Blu Cebu Cebu - Sala konferencyjna Radisson Blu Cebu Cebu - Pokój gościnny Radisson Blu Cebu Cebu - Sala Balowa
Okolica: Cebu City Liczba pokoi: 400

Wszystkie recenzje (2901)
Sortuj według:
Ewa N. Rodziny z dużymi dziećmi Poland, 17 marca 2013
1 noc nie daje pełnego obrazu choć nie mam uwag

obsługa, śniadanie, dojazd z lotniska, dojazd do promu
6,3
Przemyslaw W. Podróż służbowa Poland, 30 lipca 2012
Warto!

Profesjonalna obsługa, liczne udogodnienia!
9,7
Mój pobyt w Radissonie zaliczam do bardzo udanych. Właściwie mogę napisać tylko same pozytywy. Dyskretnie, profesjonalnie, czysto, smacznie, wygodnie ... Ogromną zaletą jest lokalizacja hotelu. Wszędzie jest stosunkowo blisko, wiele miejsc jest w odległości "spacerowej". Wspomnę tylko o kilku dla mnie istotnych udogodnieniach. Zaplecze rekreacyjne jest czynne do późna. Basen do 22, fitness do 23. Dla osób podróżujących służbowo to ważne, gdyż po powrocie do hotelu można zjeść kolację, chwilę odpocząc i jeszcze skorzystać z infrastruktury, która w innych hotelach o tej porze jest już z reguły zamknięta. Bezpłatny późny check out. Bez problemów mogłem opuścić pokój o godzinie 18.00. To bardzo wygodne, także dlatego, źe dużo lotów z Cebu jest w godzinach wieczornych. Bufet na kolację może wydawać się nieco drogi, ale warto. Bardzo smaczne dania, w dużym urozmaiceniu. Z całą pewnością jeszcze skorzystam z oferty hotelu Radisson w Cebu.
Camila L. Rodziny z dużymi dziećmi United States of America, 28 maja 2015
Sweet bites

Clean, accessibility n staff friendliness
8,3
Love the hotel n my stay:) the only glitch was my mosquito bites:( while outside the pool area w/friends one night, even my poor hydrocortisone cream didn't seem to work:( but a staff nurse gave me zinc oxide calamine cream n voila! scratching stops:) Tnx:)
Janeth K. Rodziny z dużymi dziećmi Philippines, 24 maja 2015
Good location and good food

Great location and good food
Great stay
Francisco O. Podróż służbowa Philippines, 23 maja 2015
excelent stay

rooms, foods & facilities
nice and comfortable
Yuko W. Wycieczka w pojedynkę Japan, 23 maja 2015
wish there was a bathtub

location, checkout speedy, staff helpful
6,3
Irene C. Podróż służbowa Philippines, 23 maja 2015
Best Hotel in Cebu City

1. Rooms are clean and spacious
Jeongcheol R. Wycieczka w pojedynkę South Korea, 21 maja 2015
great example of good hotel

staff,
9,7
simply every time I visit Radisson Blue, this hotel gives me a security and comfort of staying at home. next to SM mall and close to airport, it seems like staffs are always doing rights things to their customers. I'm coming back there for next visit.
Abigail L. Podróż służbowa Philippines, 20 maja 2015
Good hotel

Great breakfast buffet, spacious and comfy rooms, great service
Susan M. Podróż służbowa Philippines, 14 maja 2015
home away from home

3 best things are location, comfortable room and good staffs
8,3
As always, Radisson Blu Cebu made my trip a pleasant one. As a business traveler, after a long day, I always look forward to going home & rest. And indeed, This hotel always meets my expectations. I will always stay in Radisson Blu whenever I visit my Cebu. Thank you!

Rezerwuj!

Pośpiesz się – ograniczona dostępność!

Radisson Blu Cebu CebuRadisson Blu Cebu Cebu - Hotel z zewnątrzRadisson Blu Cebu Cebu - Pokój gościnnyRadisson Blu Cebu Cebu - ŁazienkaRadisson Blu Cebu Cebu - RestauracjaRadisson Blu Cebu Cebu - Sala konferencyjnaRadisson Blu Cebu Cebu - FoyerRadisson Blu Cebu Cebu - BasenRadisson Blu Cebu Cebu - Pokój gościnnyRadisson Blu Cebu Cebu - Hotel z zewnątrzRadisson Blu Cebu Cebu - Hotel z zewnątrzRadisson Blu Cebu Cebu - RestauracjaRadisson Blu Cebu Cebu - SalonRadisson Blu Cebu Cebu - SpaRadisson Blu Cebu Cebu - Sala BalowaRadisson Blu Cebu Cebu - SalonRadisson Blu Cebu Cebu - Jedzenie i napojeRadisson Blu Cebu Cebu - Jedzenie i napojeRadisson Blu Cebu Cebu - SalonRadisson Blu Cebu Cebu - Wnętrze hoteluRadisson Blu Cebu Cebu - WyposażenieRadisson Blu Cebu Cebu - SalonRadisson Blu Cebu Cebu - FoyerRadisson Blu Cebu Cebu - RestauracjaRadisson Blu Cebu Cebu - Pokój gościnnyRadisson Blu Cebu Cebu - WyposażenieRadisson Blu Cebu Cebu - Sala konferencyjnaRadisson Blu Cebu Cebu - Pokój gościnnyRadisson Blu Cebu Cebu - Sala BalowaRadisson Blu Cebu Cebu - WyposażenieRadisson Blu Cebu Cebu - FoyerRadisson Blu Cebu Cebu - Sala konferencyjna

Recenzje klientów - Radisson Blu Cebu, Cebu

AS-AGWEB-3A07