lub

Wpisz daty, by sprawdzić dostępność i zarezerwować pobyt w tym hotelu

Royal Panerai Hotel Chiangmai

3/9 Assdathorn Road, Sriphoom District, Chang Moi, Chiang Mai, Tajlandia (Zobacz mapę)

Rezerwuj!

Wcześniejsza nazwa : FX Hotel Royal Panerai
Royal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Pokój gościnny Royal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Pokój gościnny Royal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Pokój gościnny Royal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Recepcja Royal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Centrum Biznesowe Royal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Wnętrze hotelu
Okolica: Chang Moi Liczba pokoi: 135

6,1
Wszystkie recenzje (2005)
Sortuj według:
Katarzyna K. Podróż w większej grupie Poland, 25 sierpnia 2013
naprawdę fajny hotel blisko centrum

dość ładny, bliskość atrakcji, tani
8,7
W hotelu spędziliśmy cztery noce. Braliśmy wycieczki fakultatywne po okolicy w recepcji i nie było problemów. Obsługa hotelu bardzo pomocna. Generalnie dużo zwiedzaliśmy, bo miejscowość wyjątkowo turystyczna z dużą ilością zabytków świątyń i innych atrakcji. Wybraliśmy się też na naukę gotowania, warto choć szału nie ma. Hotel blisko centrum, zdala od zgiełku ulicznego choć jednego dnia przeszkadzało nam ciągłe szczekanie psów. Naprawdę warto, polecam!
Agnieszka B. Podróż z partnerem Poland, 13 listopada 2009
Royal Panerai - listopad 2009

blisko do centrum, mila obsluga, duze pokoje, dobra jakosc w stusunku do ceny
Hotel polozony blisko centrum, mozna dojsc na piechote, w uliczce odchodzacej od glownej drogi, nie przeszkadza wiec halas. Pokoje czyste. Mila obsluga. Na nocny bazar mozna dojechac tuk tukiem za ok 40 Bahtow. Sniadania w formie szwedzkiego stolu (troche jedzenia lokalnego, troche europejskiego). Mozna sie spokojnie najesc aczkolwiek codzienne jest to samo. Dobra jakosc w stosunku do ceny. Polecam.
Klaus B. Wycieczka w pojedynkę Germany, 13 grudnia 2014
good choice if offer below 500 bht

good size rooms
7,3
I stay here quite often as the location suits me.rooms are of good size. Prices are up and down a lot sometimes more than double compared to promotion offers. Balcony are closed by glass so there is no real fresh airflow
Prannutcha W. Rodziny z dużymi dziećmi Thailand, 7 grudnia 2014

John C. Podróż z partnerem United States of America, 27 listopada 2014
Good Stay

Location,Good staff
8,3
Great Location and very low keyed. I wish they had a decent buffett for breakfast. My second stay here and will stay again!
Yong L. Rodziny z dużymi dziećmi Singapore, 25 listopada 2014
Clean Great budget hotel

Clean Budget Spacious
Great Budget Hotel. Spacious & Clean. Fair location but can take 20-30baht Tuk Tuk to most night market shopping malls around Chiang Mai. Excellent if you want a good rest. Hotels at night market very convience but very noisy.
Frank C. Rodziny z małymi dziećmi Australia, 24 listopada 2014
Value for price

Value price big room safe
8,3
It was good
Chris O. Podróż z partnerem Canada, 22 listopada 2014
Affordable, Clean Hotel in Chiang Mai

location, price, cleanliness
Cheap hotel within walking distance of all you will want to see and do within Chiang Mai. The hotel is affordable AND clean- I would stay there again.

Rezerwuj!

Pośpiesz się – ograniczona dostępność!

Royal Panerai Hotel Chiangmai Chiang MaiRoyal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Pokój gościnnyRoyal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Pokój gościnnyRoyal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Pokój gościnnyRoyal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - RecepcjaRoyal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Centrum BiznesoweRoyal Panerai Hotel Chiangmai Chiang Mai - Wnętrze hotelu

AS-AGWEB-3A04