arrow-up-icon Zdobywaj punkty w swoim bieżącym programie lojalnościowym!
Powrót do informacji o hotelu

2015

• Jedzenie/Posiłki 7,2

Pawel Z.
10 marca 2014
centrum miasta
jedzenie, masaże, internet w pokoju
Całkiem fajną sprawą jest odkryty basen z kilkoma bocznymi szybami. Basen znajduje się na 11 piętrze.

Sebastian S.
06 marca 2014
bardzo milo
miejsce, komfort, basen

Remigiusz P.
21 grudnia 2013
Zakupy
Położenie, fantastyczny basen.
Czysty, z doskonałą obsługą i fantastycznym basenem.

02 listopada 2013
luksusowy hotel w super cenie
cenyralne polozenie super cena luksusowy hotel
w ciagu tego pobytu w tajlandii trzy razy postanowilem spedzic w the berkeley hotel na wybor tego hotelu zdecydowalem sie ze wzgledu na super cene w agodzie za piecio gwaiazdkowy hotel oraz blizkosc centrow handlowych sam pobyt wspanialy polecam

27 października 2013
Bardzo luksusowy hotel w super cenie
Super cena w Agodzie. Wyśmienite jedzenie . Centralne położenie
Jest to mój drugi pobyt w tym hotelu . W dalszym ciagu jestem w stu procentach zadowolony . Zarowno pokój jak i obsługa na najwyższym poziomie . Piękny basen z rana na dwie godziny a potem zakupy juz od progu hotelu Polecam

20 października 2013
Znakomite położenie
Piękne lobby śliczny basen szybka obsługa
Jest to mój któryś z kolei pobyt w Bangkoku mieszkałem w wielu dobrych hotelach z całym sercem polecam The Berkeley Hotel Pratunam zasługuje w pełni na swoje 5 gwiazdek

Sylwia P.
28 lipca 2013
Fantastyczny hotel na kilkudniowy wypad do Bankoku
duży pokój, duża łazienka, duąe okna z widokiem na miasto.
Fantastyczny hotel, duże komfortowe pokoje z dużą łazienką, piękny basen czynny od 7-7. Smaczne śniadania, za dzieci nie musieliśmy dopłacać. POLECAM!!!!!!!

Sylwia P.
28 lipca 2013
Fantastyczny początek wakacji
Miła odmiana po hotelu w Doha, w centrum, blisko Skaytrain
Piękny hotel, duży pokój, z widokiem na miasto, wygodne łóżka, przestronna łazienka, smaczne śniadania, za dzieci nie musieliśmy dopłacać do śniadań, fantastyczny basen czynny od 7-7. POLECAM!!!!!

Wong O.
Malezja
26 lipca 2016
Good experience with good location
friendly staff

Jane L.
Singapur
26 lipca 2016
Pleasant stay!
Room was clean and hotel staffs were nice and friendly. Only downside was the wifi was unstable during my stay. Overall still a pleasant stay.