De fiecare dată când un client Agoda pleacă dintr-un hotel, acesta va primi un e-mail cu rugămintea de a-şi exprima în scris opinia în legătură cu sejurul său. Este singura modalitate prin care se pot trimite opinii. Fiecare opinie trebuie apoi să fie aprobată de către echipa noastră editorială înainte de a fi postată pe site-ul Agoda. Astfel, spre deosebire de alte site-uri de turism, TOATE opiniile Agoda sunt autentice şi reale.
Introduceți datele dvs. pentru a verifica disponibilitatea și faceți o rezervare la acest hotel

City Hotel Am Kurfuerstendamm

Kurfuerstendamm 173/174, Charlottenburg, Berlin, Germania 10707 (Arată hartă)

Rezervaţi acum!

City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Baie City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Baie City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Exterior hotel City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Recepţie City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Restaurant City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Exterior hotel City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Restaurant City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Restaurant City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Baie City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi
City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Restaurant City Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi
Zona Charlottenburg Număr camere: 41

Carlo F. Familii cu copii tineri Italy, 8 august 2015
City Hotel

Posizione, Rapporto qualità prezzo,
7,3
Il soggiorno è stato discreto e in linea a quanto visto nel sito. Il prezzo è leggermente altino, ma per agosto forse è un prezzo concorrenziale con altre strutture
Charnsak S. Călător în pereche Thailand, 4 ianuarie 2014
Super best staff! She is so nice! (Morning shift)

Food
8,7
Fairly good. The problem is I stay on the fifth floors which is very hard to reach!!!! Further more, All staff knew that internet is nor working on that floor. But they don't fix it.
Chun-Fang C. Călător individual Taiwan, 3 ianuarie 2014
not a good experience

free WIFI, clean, good breakfast
Anna M. Călător pentru drum de afaceri Germany, 16 ianuarie 2013
for an overnight it's Ok

The access to public transportation is easy. drogeries & smnal stores nearby & the room is clean
Timothy B. Călător pentru drum de afaceri United Kingdom, 30 august 2012
Interesting hotel, great location, good breakfast

friendly staff, clean room and bathroom, price, breakfast
9,7
At a night the single room on the 5th floor seems like great value. As described on the website the lift takes you to the 4th floor and then you need to walk to the 5th where my room was in the attic. The room was large enough for a single and the bathroom a decent size too and both spotlessly clean. Breakfast was very tasty lots of fresh bread, cheese, ham etc some cooked eggs and things, cereals, yoghurts etc. The hotel is very near to the underground and has some nice restaurants and bars very near by. I would definitely stay again
Inessa T. Călător individual Russia, 17 iulie 2012
I don't recommend it

not far from Ubahn and free Inet in the room
5,7
Two things that I liked : not far from Ubahn and free Inet. Other things are bad. I was unsatisfied and disappointed.
Enrico G. Călător în pereche Germany, 19 octombrie 2013
Kurztrip

Super Lage, nettes ausreichendes Zimmer. Tolles Preis/Leistungs- verhältnis
8,7
Absolut top! Nette, fachkundige Mitarbeiter. Für so einen Aufenthalt mal kurz zum shoppen, einfach perfekt.
Jensq W. Călător pentru drum de afaceri Germany, 18 octombrie 2013
Zimmerausstattung nicht mehr zeitgemäß

Die zentrale Lage
Das Hotel ist gut gelegen. Die Zimmer benötigen aber dringend eine Renovierung.
Hans-Georg B. Călător în pereche Germany, 26 august 2013
ein schönes Wochenende

Frühstück, Zimmerservice, nach Innen ruhiges Zimmer
8,3
Dietmar A. Călător individual Germany, 7 aprilie 2013
Für eine Nacht ausreichend

zentrale Lage

Rezervaţi acum!

Grăbiţi-vă - disponibilitate redusă!

City Hotel Am Kurfuerstendamm BerlinCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - BaieCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - BaieCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Exterior hotelCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - RecepţieCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - RestaurantCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Exterior hotelCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - RestaurantCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - RestaurantCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - BaieCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - RestaurantCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Interior hotelCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Interior hotelCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - BaieCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Exterior hotelCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Interior hotelCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Balcon/TerasăCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Interior hotelCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţiCity Hotel Am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi

Agoda.com este parte a The Priceline Grup, liderul mondial în turism online și servicii conexe.

AS-AGWEB-3A05