sau

De fiecare dată când un client Agoda pleacă dintr-un hotel, acesta va primi un e-mail cu rugămintea de a-şi exprima în scris opinia în legătură cu sejurul său. Este singura modalitate prin care se pot trimite opinii. Fiecare opinie trebuie apoi să fie aprobată de către echipa noastră editorială înainte de a fi postată pe site-ul Agoda. Astfel, spre deosebire de alte site-uri de turism, TOATE opiniile Agoda sunt autentice şi reale.
Introduceți datele dvs. pentru a verifica disponibilitatea și faceți o rezervare la acest hotel

Hotel California am Kurfuerstendamm

Kurfuerstendamm 35, Charlottenburg, Berlin, Germania 10719 (Arată hartă)

Rezervaţi acum!

Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Pub/Lounge Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Restaurant Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Recepţie Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Pub/Lounge Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Sală de fitness Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Spa Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Balcon/Terasă Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Spa Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Spa Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Spa Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Restaurant Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Recepţie Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Baie Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Grădină Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi
Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Coffee Shop/Cafenea Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Intrare Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Coffee Shop/Cafenea Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Exterior hotel Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Pub/Lounge Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Baie Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Pub/Lounge Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi Hotel California am Kurfuerstendamm Berlin - Cameră de oaspeţi
Zona Charlottenburg Număr camere: 155

Toate opiniile (69)
Sortare:
Ian M. Familie, copii în vârstă Australia, 5 aprilie 2015
Hotel California, Berlin

Location- very convenient to train to airport & underground.
Comfortable room, staff responsive to our needs. Good breakfast and convenient location. Would stay there again for sure.
Romeo J. Călător individual Philippines, 29 martie 2015
Hotel California

Good location, Clean Rm & Facililities and Value for Money
7,7
Nice stay experience. Except that lady at the reception will not honor email confirmation of booking done "on the go".
Buyannemekh M. Călător pentru drum de afaceri Mongolia, 21 februarie 2015

Magnar M. Călător în pereche Norway, 11 decembrie 2014
Great!

location, food, bar.
8,3
Good stay, helpful Staff, close to everything, can not say anything bad, Maybee bed too soft... Carpet on the floor not so good...
Christine B. Călător în grup United Kingdom, 2 decembrie 2014
Berlin hotel

Friendly and helpful staff, location, value for money
9,3
Great. Had a really lovely long weekend with friends here. Perfect location and staff could not have been more helpful. Hotel very comfortable.
Narvi J. Călător individual Germany, 7 noiembrie 2014
easy crusing

friendly, efficient, warm enviorment
Harsha F. Călător pentru drum de afaceri Sri Lanka, 23 octombrie 2014
Fantastic Location

Location location location!!
Rooms are dated but clean and large
Verushka K. Călător în pereche Australia, 21 octombrie 2014
Great hotel.

Comfortable, excellent location, friendly staff.
Excellent. Would have no hesitation in staying here again.
Ting Y. Călător în pereche Hong Kong, 4 octombrie 2014
I enjoyed living there

location is convenient, staff performance is good, breakfast is good.

Rezervaţi acum!

Grăbiţi-vă - disponibilitate redusă!

AS-AGWEB-3A08