Nazaj na hotelske info

• Hrana/postrežba: 6,4
Razvrsti po

VALTER V. iz Slovenija
Bival/-a 2 noči januar 2013
hotel na dobri lokaciji, izven mestnega središča
dobra hrana, urejena zunanjost in recepcija hotela
Hotelske sobe so za to kategorijo primerne, kopalnica je bila pod kritiko. sorazmerno vse čisto
Ocenjeno 18 februar 2013

Bival/-a eno noč januar 2013
Dobra lokacija, ugodna cena
Lahko dostopen hotel iz letališča
Ob prihodu v Bangkok se vedno ustavim za dan ali dva, saj je hotel res zelo lahko dostopen iz letališča z nadzemno železnico. Res je trasa nadzemne železnice poteka ob samem hotelu, vendar ni moteča (vsaj za mene ne). Vse glavne nakupovalne točke v mestu so lako dostopne z javnim prevozom. V bližini hotela ni nočnega življenja. Z sobami v hotelu sem zelo zadovoljen, saj so čiste in solidno vzrževane.
Ocenjeno 01 februar 2013

Bival/-a 6 noči oktober 2012
Dobra lokacija
Bližina nadzemne železnice
Hotel je na odlični lokaciji za oglede mesta in lahko dostopen iz letališča, saj je v bližini postaja nadzemne železnice. Sobe so čiste in udobne. Sobo junior so mi nadgradili v super de luxe, tako da sem bil še posebej zadovoljen. Pomanjkljivost je samo ta, da v bližini ni nobene restavracije ali bara razen v hotelu. Internetni dostop je potrebno doplačati. Vsekakor je cena zelo ugodna.
Ocenjeno 24 oktober 2012

Bival/-a 2 noči september 2012
Dora povezava z letališčem
Velika soba
Ob prihodu so bile težave z prijavo. Moral sem čakati 1 uro za prosto sobo. Ob odhdu je zopet potrebno čakati 15 minut za odjavo,zato je to treba upoštevati, če si vezan na nadaljni prevoz. Sicer so sobe velike in čiste, tako da glede tega nimam pripomb. V bližini ni nobene restavracije(samo v hoelu), vendar je blizu stojnica s hrano. Hotel je primeren za tranzit, saj je v bližini postaja nadzemne železnice.
Ocenjeno 29 september 2012

Danilo P. iz Srbija
Bival/-a 2 noči september 2013
Dobar i jeftin hotel
jeftin , blizu je voz , dobra lokacija
Sve je bilo u redu sem sto treba odabrati sobu koja je sa druge strane od one gde prolazi voz.
Ocenjeno 23 september 2013

zaubawklar L. iz Združene Države Amerike
Bival/-a 2 noči avgust 2016
Had to bought Internet could not connect.every thing is old. Bad front desk workers. Short patienced
Not come again.

Unpleasant smell in the room

KAM L. iz Malezija
Bival/-a 2 noči julij 2016
Good Location
Old city hotel next to airport train

KAM L. iz Malezija
Bival/-a 3 noči avgust 2016
Good location
I have a satisfactory stay at this hotel. It is satisfactory for the price you pay. Hotel a bit old and could do some renovation