arrow-up-icon Zaslužite točke na obstoječih programih zvestobe!
Nazaj na hotelske info

• Kakovost glede na ceno: 8,1
  • Hrana/postrežba: 6,4

VALTER V.
18 februar 2013
hotel na dobri lokaciji, izven mestnega središča
dobra hrana, urejena zunanjost in recepcija hotela
Hotelske sobe so za to kategorijo primerne, kopalnica je bila pod kritiko. sorazmerno vse čisto

01 februar 2013
Dobra lokacija, ugodna cena
Lahko dostopen hotel iz letališča
Ob prihodu v Bangkok se vedno ustavim za dan ali dva, saj je hotel res zelo lahko dostopen iz letališča z nadzemno železnico. Res je trasa nadzemne železnice poteka ob samem hotelu, vendar ni moteča (vsaj za mene ne). Vse glavne nakupovalne točke v mestu so lako dostopne z javnim prevozom. V bližini hotela ni nočnega življenja. Z sobami v hotelu sem zelo zadovoljen, saj so čiste in solidno vzrževane.

24 oktober 2012
Dobra lokacija
Bližina nadzemne železnice
Hotel je na odlični lokaciji za oglede mesta in lahko dostopen iz letališča, saj je v bližini postaja nadzemne železnice. Sobe so čiste in udobne. Sobo junior so mi nadgradili v super de luxe, tako da sem bil še posebej zadovoljen. Pomanjkljivost je samo ta, da v bližini ni nobene restavracije ali bara razen v hotelu. Internetni dostop je potrebno doplačati. Vsekakor je cena zelo ugodna.

29 september 2012
Dora povezava z letališčem
Velika soba
Ob prihodu so bile težave z prijavo. Moral sem čakati 1 uro za prosto sobo. Ob odhdu je zopet potrebno čakati 15 minut za odjavo,zato je to treba upoštevati, če si vezan na nadaljni prevoz. Sicer so sobe velike in čiste, tako da glede tega nimam pripomb. V bližini ni nobene restavracije(samo v hoelu), vendar je blizu stojnica s hrano. Hotel je primeren za tranzit, saj je v bližini postaja nadzemne železnice.

Tihomir K.

Srbija
23 september 2013
Dobar i jeftin hotel
jeftin , blizu je voz , dobra lokacija
Sve je bilo u redu sem sto treba odabrati sobu koja je sa druge strane od one gde prolazi voz.

lo M.
Indonezija
25 julij 2016
poor facilities
No facilities provided

Kerry M.
24 julij 2016
Look elsewhere
Staff need reality check Using mastercard debit card refusal to use for deposit claiming unable to credit deposit On refund had to go to atm at 7/11 to get cash for deposit just what u need after a 10 hour flight

alex V.
23 julij 2016
HANDY LOCATION
TRAIN (AIRPORT LINK) TO AIRPORT 50 METERS OVER THE ROAD.... GREAT FOOD.... WILL STAY AGAIN......

alex V.
23 julij 2016