Cityscape Hotel

Ayala Access Road, F. Cabahug Street corner H. Cortes, Subangdaku, Mandaue City, Себу, Cebu City, Філіппіни 6000 (Перегляд карти)

Бронюйте зараз!

Cityscape Hotel Cebu City - Танцювальна зала Cityscape Hotel Cebu City - Танцювальна зала Cityscape Hotel Cebu City - Ванна кімната Cityscape Hotel Cebu City - Ванна кімната Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Інтер’єр готелю Cityscape Hotel Cebu City - Басейн Cityscape Hotel Cebu City - Паб/Коктейль-бар Cityscape Hotel Cebu City - Ресторан Cityscape Hotel Cebu City - Ресторан Cityscape Hotel Cebu City - Ресторан Cityscape Hotel Cebu City - Спа-центр Cityscape Hotel Cebu City - Ресторан Cityscape Hotel Cebu City - Ресторан
Cityscape Hotel Cebu City - Ресторан Cityscape Hotel Cebu City - Вхід Cityscape Hotel Cebu City - Басейн Cityscape Hotel Cebu City - Зовнішній вид готелю Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Вітальня Cityscape Hotel Cebu City - Ванна кімната
Місцезнаходження Себу Кількість номерів: 93

Страви/Організація харчування:
6,2
Усі відгуки (227)
Відсортувати за:
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 17 травня 2015 р.

staff, location, safety
amazingly great! will be coming back eventually
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 30 квітня 2015 р.

staff,location,value for money
Excellent
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 21 березня 2015 р.
I love Cityscape!!!!!

staff,management, location
Excellent!!
Michael K. Поїздка вдвох Australia, 20 березня 2015 р.
Comfy bed

Bed, cleanliness, value for money
6,3
Clean and comfortable beds. Service for the buffet breakfast was very poor, as was food choices.
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 8 березня 2015 р.

Staff,clean,location
I will come back and stay again
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 7 березня 2015 р.
Perfect

Perfect
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 6 березня 2015 р.
Beautiful

Beautiful
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 5 березня 2015 р.

Great
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 3 березня 2015 р.

Excellent
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 2 березня 2015 р.

Бронюйте зараз!

Це швидко і легко!

Cityscape Hotel Cebu CityCityscape Hotel Cebu City - Танцювальна залаCityscape Hotel Cebu City - Танцювальна залаCityscape Hotel Cebu City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Cebu City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - Інтер’єр готелюCityscape Hotel Cebu City - БасейнCityscape Hotel Cebu City - Паб/Коктейль-барCityscape Hotel Cebu City - РесторанCityscape Hotel Cebu City - РесторанCityscape Hotel Cebu City - РесторанCityscape Hotel Cebu City - Спа-центрCityscape Hotel Cebu City - РесторанCityscape Hotel Cebu City - РесторанCityscape Hotel Cebu City - РесторанCityscape Hotel Cebu City - ВхідCityscape Hotel Cebu City - БасейнCityscape Hotel Cebu City - Зовнішній вид готелю Cityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Cebu City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - ВітальняCityscape Hotel Cebu City - Ванна кімнатаCityscape Hotel Cebu City - ФойєCityscape Hotel Cebu City - Басейн

Agoda.com є частиною Priceline Group, світового лідеру із туристичного бізнесу.

AS-AGWEB-3C04