Cityscape Hotel

Ayala Access Road, F. Cabahug Street corner H. Cortes, Subangdaku, Mandaue City, Себу, Себу, Філіппіни 6000 (Перегляд карти)

Бронюйте зараз!

Cityscape Hotel Себу - Танцювальна зала Cityscape Hotel Себу - Танцювальна зала Cityscape Hotel Себу - Ванна кімната Cityscape Hotel Себу - Ванна кімната Cityscape Hotel Себу - Вітальня Cityscape Hotel Себу - Вітальня Cityscape Hotel Себу - Вітальня Cityscape Hotel Себу - Інтер’єр готелю Cityscape Hotel Себу - Басейн Cityscape Hotel Себу - Паб/Коктейль-бар Cityscape Hotel Себу - Місця відпочинку та розваги Cityscape Hotel Себу - Ресторан Cityscape Hotel Себу - Ресторан Cityscape Hotel Себу - Ресторан Cityscape Hotel Себу - Ресторан Cityscape Hotel Себу - Ресторан
Cityscape Hotel Себу - Спа-центр Cityscape Hotel Себу - Ресторан Cityscape Hotel Себу - Ресторан Cityscape Hotel Себу - Ресторан Cityscape Hotel Себу - Вхід Cityscape Hotel Себу - Басейн Cityscape Hotel Себу - Зовнішній вид готелю Cityscape Hotel Себу - Вітальня Cityscape Hotel Себу - Вітальня Cityscape Hotel Себу - Вітальня Cityscape Hotel Себу - Вітальня Cityscape Hotel Себу - Вітальня
Місцезнаходження Себу Кількість номерів: 93

Страви/Організація харчування:
6,2
Усі відгуки (227)
Відсортувати за:
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 30 квітня 2015 р.

staff,location,value for money
Excellent
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 21 березня 2015 р.
I love Cityscape!!!!!

staff,management, location
Excellent!!
Michael K. Поїздка вдвох Australia, 20 березня 2015 р.
Comfy bed

Bed, cleanliness, value for money
6,3
Clean and comfortable beds. Service for the buffet breakfast was very poor, as was food choices.
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 8 березня 2015 р.

Staff,clean,location
I will come back and stay again
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 7 березня 2015 р.
Perfect

Perfect
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 6 березня 2015 р.
Beautiful

Beautiful
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 5 березня 2015 р.
Great

Great
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 3 березня 2015 р.

Excellent
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 2 березня 2015 р.

Excellent
Catherine C. Сім"я з малими дітьми Philippines, 28 лютого 2015 р.

Бронюйте зараз!

Це швидко і легко!

Cityscape Hotel СебуCityscape Hotel Себу - Танцювальна залаCityscape Hotel Себу - Танцювальна залаCityscape Hotel Себу - Ванна кімнатаCityscape Hotel Себу - Ванна кімнатаCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - Інтер’єр готелюCityscape Hotel Себу - БасейнCityscape Hotel Себу - Паб/Коктейль-барCityscape Hotel Себу - Місця відпочинку та розвагиCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - Спа-центрCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - ВхідCityscape Hotel Себу - БасейнCityscape Hotel Себу - Зовнішній вид готелю Cityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - Ванна кімнатаCityscape Hotel Себу - Ванна кімнатаCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - РесторанCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - ВітальняCityscape Hotel Себу - Ванна кімнатаCityscape Hotel Себу - ФойєCityscape Hotel Себу - Басейн

AS-AGWEB-3C02